Kadınların orgazmı nasıl oluyor?

Merak ettim soruyorum. ilk ilişkide prezervatif kullanılır mı? bir de kadınların orgazmı nasıl oluyor? boşalma mı titreme mi her ikisi mi?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• ilk ilişkide prezartiv olur hatta daha iyi. zaten ilk ilişki zevk beklemek ahmaklıktır. çünkü o bir operasyondur. açıldıktan sonra ancak zevk için sevişme ortamı olur. eğer ilk ilişkide cahil cahil davranipta catir catir sevisirsen cok aci cekersin, yanar. ilk sevilmede sadece kapi acilir. 1 gun veya 12 saat dinlenilir. sonra balayinda pratiklere devam edilir. Titreme ve orgazm ilk yapacak bir kiz icin beklenilmemeli. olmaz mi hiç? olur tabi. ama bu ön sevişmenin verdiği sanal bişi. bu şekildede orgazm olunur. elle okşuyarak falan. ama ilk sevişmeden bizzat icraattan dolayı zevk alınmaz. zaten bişi anlamazsın. ama yan ürünlerden zevk alabilirsin.

0|0
    1|0
    • teşekkür ederim. yeterince açıklayıcı olmuş

• rica ederim. yalnız partnerini uyar. ilk sevişmede uzun uzun olaya devam etmesin.

• tamam :)

Erkekler Ne Diyor 10

• birincisi prezervatif korunma korunma yoludur. korunacak bir şey yoksa en iyisi tenin tene değmesi. Kadın orgazmı: kalp atışları hızlanır, partnerinin her teması daha çok zevk verir, önce bir kasılma ve ardından titreyerek rahatlama. Hatta bu arada birazda akıntı olabilir.

1|0
    0|0
  • saydıkların + inleme..

0|0
    0|0
  • titreme kasılma,sarsılma,

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye degişir titrer güler inler aglar güler...

0|0
    0|0
  • yapanın keyfine :)

0|0
    0|0
  • bedensel anlamda titreyerek oluyor bazen.

0|0
    0|0
  • titreme ile başlar ve kadın kendinden geçer kasılabildiği kadar kasılır

0|0
    0|0
  • orgazm olmak kolay ama tam tatmin olman zor :) erkeğine bağlı

0|0
    0|0
  • kullanıp kullanmamak tamamen şahısların özgür iradesi size kalmış.. zaten boşaldığı zaman titriyor :)

0|0
    0|0
  • Kullanılırsa iyi olur ne olur ne olmaz ayrıca kadın orgazmı titreme ile oluyor hiç görmedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sinir boşaması yaşarsın ya öyle uyuşma oluyor hafif

0|0
    0|0
  • mümkünse her ilişkide prezervatif kullanınız efenim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...