Arkadaşım acaba lezbiyen mi?

Merhabalar,

Yaklaşık bir yıl oldu bir kız arkadaşım var. Bununla hemen hemen her ortamda beraberiz ama o sürekli kızlardan falan bahsediyor. Nasıl giyinse görüntüsünün kızları bile etkileyeceğini soruyor. Sen de beğendin mi, hoşuna gitti mi, için gitti mi falan gibi soruları var ve ufak tefek hissetirmeden dokunuşları oluyor bana.

Acaba bu arkadaşım lezbiyen mi? Bu durumla karşılaşanlar var mı? Neler yaptınız? Açıkca söylese amacını gayet normal karşılayıp ona göre davranacağım bende!

1|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• hııı şimdi desen arkadaşım hiç bir erkekle çıkmadı acaba lezbiyenmi tabiiki buna yanlış düşündüğünü söylerdim şimdiye kadar hiç gay arkadaşım olmadı ama lezbiyen arkadaşlarım var ve tam senin dediğin gibi lezbiyen kızlar kendi cinsinden olan kızlardan bahsederler yani demek istediğim senin arkadaşın büyük bir ihtimalle lezbiyen olabilir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Eeee nedir son durum lez mi değil mi :D

0|0
    0|0
  • uzaklaş bundan başına bi şey gelmesinden endişe duyuyorum:D:D

şaka bi yana kızların diğer kızlardan güzel görünmek istediğini biliyom ama bilmiyom :D şuan durum nasıl 16 gün geçmiş nasılsa yoksaa kaptı mı seni :D cevap ver sağlam olduğunu söylee:P

0|0
    0|0
  • bence doğaldır ama yinede belli olmaz çünkü bu zamada kızlar birbirnie aşkım seni yerim bilmem ne tarzında konuşuyorlar,ikinizin yalnız olduğu ortamlarda bulunmamanızı tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • bu kendini begenmişlik ve kendinden eminlikten kaynaklanıyor. senide kendine cok yakın gördügü için de dokunmus olabilir ama onu dene bir arkadasınla ona oyun oynayın yoksa anlamn cok zor

0|0
    0|0
  • kızlar kızlar tarafından beğenilmek ister, hemen lez olarak düşünme, sana zaten bir zararı olmaz.

bir de bu güzellik karşısında kızlarda öyle bir etki oluşturabilirsin :) o arkadaşın olmasa da ilerde böyle bir teklif alırsan şaşırma.

0|0
    0|0
    • evet bunlar birbilerine her lafı söylüyor,benim tuhafıma gidiyo gidiyo ayrı ama bence erkek veya kız olsun farketmez samimiyet de bi yere kadar

• şakayla karışık sor zaten cevaplarından anlarsın daha rahat edersin

0|0
    0|0
  • bir yolunu bul şakayla karışık sor bakalım her şakanın yarısı gercek değilmi

0|0
    0|0
  • onemli soru, sevgilisi var mi ya da olmus mu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim de öyle bir arkadaşım vardı lezbiyen değildi bu tür kızlar daha çok hemcinslerinden üstün olmak isteyen farklı olmak isteyen bulundukları ortamdaki diğer kızlardan üstün olduklarını inandıkları için kız arkadaşına bunu sorarak üstün olduğunu teyit ettirmeye çalışan kişiler .

0|0
    0|0
  • Cins-i latifini yanlış değerlendirmiş olabilirsin.

Konuş onunla. Talk to her filmi geldi bak aklıma

0|0
    0|0
  • benimde çocukluk arkadaşım lezbiyendi beraber öpüşürdük :D ilk o öpmüştü ama beni. :D kimseler görmesin diye yorganın altında öpüşüyoduk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...