Sizce sebebi ne olabilir, lütfen gerçekçi olun?

sınıf arkadaşımla toplada iki kez seviştik. birincisinden memnuniyetini dile getrdi aslında sonrasında işte bunu tam olark yasamak istediğini falan söyled yani bakire oldgmu bile bile. ikinci yi yaşamadan biönceki aksam eğer olcaksa prezervatif alacam ona göre cevap ver istiyo msn dedi bende iki türlüde ilişki istemiyorm sdce yüzeysel olsn yine dedim ama sen genede all o prezervatifleri dedim tamam dedi ertesi gün sevişirken tamamen icime girmesineengel oldmcesaret edemedm yani sonrasında bidaha bu sekilde görüşmeyelim bitti istemiyorum dedi. sebebi ne olabilir ?

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi sevgili bastırılmış duygularını dışa vuramayan yapamadığı cesaret edemedği için kıskanan saçmalayan seni kullanmış diyen kızlar ;) hatun zaten bişey beklemiyorum arkdaşım dedi yani o adamı kullanmış oluyo bu 1 ikinciside soran hatuncan canın ne kdar istiyosa o kadar yap tek erkek o dğeil sen istedğin kadar yap yapmıyosada başkasıyla yaparsın erkek kıtlığı falan yok zaten öyle biri denk gelicekki itiraz edemeyeceğinde olucak takma kafana benmi istemedim o mu diye tatlı su kurnazı sadece gtü kalkıp o kadar istiyosa vrirde havasına girmiş sen dalgana bak canın ne istiyosa onu yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• sen haklısın arkadaşım.Çocuk senden faydalanmak istemiş amacına ulaşamayıncada yol vermiş.Ne hakla seninle gerçek manada bir ilişki isteyebiliyor?ne Cüret hangi hakla yetkiyle mecburiyetin nedir? Asıl onun yaptığı çoook büyük terbiyesizlik.Senden Faydalanmak İstemiş.Sende direkten dönmüşsün.Senin Bundan sonra arkadaşlarına sevgililerine dikkat et Dikkatli seç.Evlendiğin insanın karşısınada tertemiz çık.Arkadaşça tavsiyemdir.

0|0
    0|0
  • Ne saf şu kızlar ya saflıktanmıdır mallıktanmıdır bilemedim bukadarda olmaz ya hayret birşey ya

4|0
    0|0
  • iyi demiş. ya sen şimdi bunu sorarken cevap için de zaten anlamıyormusun. cocuk seni bozucak içine giricek belkide yarın birgün bırakıcak ki zaden yaşın ufak. uzak dur canım böyle şeylerden uzak. tabi bu benim sana nasihatım. gene sen bilirsin. hayat senin hayatın.

0|0
    0|0
    • ya bırakıp bırakmama konusu yok ortda

• sevindim boşver istemesin ;) çıkar için seninle birlikte olmuş olay budur. ya da olmak istemiş. sende vermeyince olay bitmiş ;)

• peki

• böyle yapınca senin tamam içime girmene izin vericem yeter ki küsme demeni bekliyor

0|0
    0|0
  • Psikolojine oynuyor bu şekilde seni sekse ikna edecek.

0|0
    0|0
  • seni saf duygularla sevmemiş cinsel isteklerini gidermek amacıyla yakınlık kurmuş seninle sende bunu istemediğin için işine gelmemiş bıramış seni

0|0
    0|0
    • bana saf duygularla gelmediini biliyodm zaten. benimde amacım sevişmekti cünkü aama sevimli buluyodm yani bende onu sevmiyodm o da bni biliyoruz durumu

• iyi yardırın o zaman

• aartık istemiyo ki blki siniri gecer bir gün neyse :g

• kendine biraz savgın olsun kızım

2|0
    0|0
  • sevişmek yetmiyormuş sokmak istiyormuş ondan.. salla gitsin.. çıplak sürterek yaptınız mı? neyine yetmiyor?

0|0
    0|0
  • vermedin diye trip atıyo çekme kahrını salla gitsin yastıkla sevişirsin::)

0|0
    0|0
  • Amacı kullanmaktı yaptı bitti işte o kadar.

0|0
    0|0
  • acep numara mı yapıosun gerçekten bişilerden haberin yok mu

0|0
    0|0
    • anlaamdm

• adamın tek amacı seni becermekmiş işte senden alacağını almış sonra bırakmış

• Hala bakire misin

0|0
    0|0
  • bence onun onurunu kırdın o kadar istiyorum dedin ama vermedin çocuğuda üzdün

0|0
    0|0
  • doğuştan mı böylesin yoksa sonradan mı böyle oldun

0|0
    0|0
  • seni kullanmak istiyor sadece istediğini alamayınca kızdı

0|0
    0|0
  • seni becermek istiyor anal oral yetmiyor sımsıcak bir kuku istiyor başka bişey yok seni becerip atıcak bir kenara seni sevmiyor fuck badyın o senin

0|0
    0|0
  • gel yapalım senle onu bosver surtunuruz sabaha kadar

0|0
    0|0
  • seni gaza getirmeye çalışıyor tamam tamam kızma diyeceksin ve yapacaksın.

bu sanırım sadece takıldıgın birisi idi degilmi?

0|0
    0|0
    • sınıftan arkdaşım. arkdaş olark sevdiğim birisi

• ilk i sevgilimleydi.. onla iyi şeyler yaşamadık kötü bitti karısık bir hikaye... bende teselliyi bunda aradım

• bu karışık hikayeyi merak ettim anlatmak istermisin

• ben olsam hem onden hem arkadan sikmistim prezervatifi gotunun icine bırakmıstım simdiye kadar cocuk nasıl dayanmıs hayret :D

0|0
    1|0
    • küstah kendini bilmzlerle yani sen gblerle olmuyorm ondan dır belki zorla die bişey yok kızdı ama sonucta zorla olayı yok

• peki

• okey

• ne istedgini bilmiyosun ondan kararsizsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Belli ki daha o henüz çocukluktan çıkamamış bir ergen. Normaldir. Bu tür durumlar için sana gerekli sabrı gösterebilecek 35 yaş üstü olgun erkeklerle deneyebilirsin.

0|1
    0|0
  • bir daha arayıp sorma canım seni kullanmak istemiş tam olarak istediği şeyi alamayınca da bırakmış bence kurtulmuşsun canım onunla görüşmemeye bak...

0|0
    0|0
  • Bir daha o kişiyle görüşme! Bak kurtulmuşsun,bulaşma sakın.Sinir oldum.

0|0
    0|0
  • lan saf mısın sen . fuckbuddy gibi takılmıssınız işte . ne biçim kızsın a-mk

0|5
    0|0
    • sana mı kaldı bunu sorgulamak

• sorguladığım yok fikrimi söyledim .

Yükleniyor...