Bakire kızların cinsel ilişki dışında hamile kalma olasılığı var mı?

aslında saçma geliyo ama merak ediyorum. bakire olan kızların (sevişmeden bile) atıyorum klozete oturduklarında veya baska sekilde erkeklerin idrarından yada boşaldıklarında gelen svıdan hamile kalma olasılkları var mı?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• zaten çocukta o boşaldıklarında gelen sıvıdan oluyor...muş...mış

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Milyonda bir ihtimalle.

0|0
    0|0
  • var mesela erkek ve kadınların ortak kullandıgı hamamarda ihtimal var erkek masturbasyon yapmış ise kızda oraya oturmuş ise kücük bir ihmimal ama gercek olmuş bir olaydır. Ahlak masasında çalışmış bir abimden duydum ..

not: ". hamam sıcaklığında spermler normal sartlara göre daha uzun yaşayabiliyor ."

0|0
    0|0
    • yani zar yırtılmadan da hamile kalınabiliyo. hiç cinsellik yaşamamış bile olsa.

• dikkat etmek lazım o zaman.

• spermin uzun yaşayabileceği yerlerde evet çıplak oturmamaya dikkat

• cok zor hele bakireysen %1 diyebilirim ama sen dikkatlı ol sprm lerin sıcrama özelliği var yaramz sprmin biri sınırdan kaçak geciverirse yandın bakireyim ama hamileyim düşünsene :) söyle cevab alırsın ya tabi bizde yedik

0|0
    0|0
  • vardır cunku bole vakalarda olmustur ornegın abısı kızdanonce bonyayy gırmıs abısın spermlerı ılıfte kalmıs sonra kız yıkanınca kız hamıle kalmıs tabı kızın aılesi kızı kotu seyler yapmıslar sonra doktorda ogrenmısler tabı bu olay rıvaeyette olabılır

0|0
    0|0
  • He kesin kalırsın. Dikkat et klozete oturma sağda solda:)) Sonra babana dersin valla masumum klozetten oldu dersin:=))

0|0
    0|0
  • döl vajinandan yumurtalıklarına ne şekilde giderse gitsin hamile kalma olasılığın var.Fakat idrarla felan hamile kalınmaz.

0|0
    0|0
  • Milyonda bir görülür herhalde bu da sana denk gelmez sanıyorum..

0|0
    0|0
  • Olabile bilür.

0|0
    0|0
  • Var böyle hamile olan kızlar var.

0|0
    0|0
  • var tabii. enjekte edilirse sperm yumurtalığa olunur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• evet kalabilir

0|0
    0|0
  • var

0|0
    0|0
  • nadirde olsa dikkat etmek lazim

0|0
    0|0