Bakire olduğum icin yalnızca sevişelim dedim ama ben dayanamam diyip ayrıldı benden

tuhaf deği mi?illa o şeyi yapmak şartmı?kemdimi kötü hisediyorum bu sebepten ayrıldığı için.

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• kendini kötü hissetme muhtemelen daha iy olmuş ayrılması.onu mutlu etmek için yapabileceğini yapmışsın zaten.

0|0
    0|1
    • Bu onu anlamadı buda beni kırdı

• Etkilenmiştim işte sabahtan beri yemek bile yemedim iştahım kesildi.

• ya konuşturucan beni şimdi:) memeler yerinde duruyorsa üzülecek hiç bişi yok.yarın daha iyisiyle daha güzelini yaşarsın.evlenmeyeceği birinden bekaretini vermedi diye ayrılmak ne mal olduğunu belli ediyor zaten.sen tamam demiş ve sadece bekaretini almasını istememişsin.sorun yok üzüleck bişi yok.memeleri öp benim için hiç kafana takma böle şeyleri:)

Erkekler Ne Diyor 21

• Sadece seviştiğin zaman bir şet olmayacak mı? Sen elin oğlu ile öpüşeceksin oranı buranı elleteceksin, memelerini vajinanı yalatacaksın, onun penisine oral yapacaksın belki de anal yapacaksın ben bakireyim deyiciksin. Bu yanlış değil mi sence? Ayrılınca ben bakireyim demen ne kadar doğru olur? O seni sevse idi senden böyle bir şey istemezdi.

0|2
    0|0
  • Zaman öyle bir zaman ki;

Aşklar hep self servis,

Sevişmelerimiz fast food

0|2
    0|0
  • bosver o zaman tuhaf değil dayanamayıp yaparsa sende dayanamazsın ama neden ayrıldıki yapmıytosan yapma

0|0
    0|1
  • bence ayrıldığı iyi olmuş sen doğru olanı söylemişsin ne yani illa girmesi mi lazım ? sonuçta oda senin bu durumuna ve isteğine saygı göstermesi gerekiyordu bu kadar da olmaz senin açından iyi olmuş boşver.

0|0
    0|0
  • Gerçekten aptalmış.

Bakireliğe dokunmadan bir çok şey yapılabilecekken ''Dayanamam'' diyip ayrılması biraz saçma.

İki tarafta her şekilde memnun olabilirdi..

0|0
    0|2
  • salak en azından göğüslerini vajinanı sever yalardı senden onun penisine oral yapardın

0|1
    0|1
  • Hiç s*kleme niyeti belli hedefledigini alamayınca yeni denizler eyelken açmaya başlamıştır bile sevse böle bişe yapmazdı emin ol kanımca seni sevmeyen biri için kötü olmaya degmez..

0|0
    0|0
  • Kurtulduğuna şükret bence

0|0
    0|2
  • sex bir gereklilik ve dürtüdür

0|1
    0|0
    • Ama ya hazır değilsem kadın olmaya.

• Kendimi kötü hisediyorum nedense halbuki ben onunla çok güzel şeyler yaşamayı düşünmüştüm.

• senin düşündüklerinle onun düşündükleri aynı değil demekki, bu durumda birlikte olmanızın bir anlamı da yok zaten. olması gereken de bu

• mallarlla işte bu yüzden işin olmasın :D

0|0
    0|0
  • beklentisi başkasymış demek belkide onun için senle sevgili olmuş falan filan boşver ufak hesaplarda olan birinden kurtulmuşun

0|0
    0|2
  • siktir et gitsin o eni sevmiyor sadece faydalanmak istiyormuş

0|0
    0|0
  • doğru olanı yapmışsın şimdi o düşünsün ...

0|0
    0|0
  • olsun böyle daha iyi kendini kötü hissetme

0|0
    0|0
  • gel biz sevişelim seni anlayamamış o

0|0
    0|0
  • bıraksaydın a yapsaydı

0|0
    0|0
  • boşver ya sall gitsin

0|0
    0|2
  • Ortalık erkek müsveddesi dolu normaldir

0|0
    0|1
  • çocuk haklı sizinleyken o işi başka kadınlarla yapamazsın diyorsunuz e sevdiğinlede yapamıyorsan neyin sevgilisi bu neyin ilişkisi oluyor.

0|0
    0|0
  • senin hazır olmanı bekleseydi zaten zamanla sende isterdin

0|0
    0|0
    • Evet bence bahaneydi bu

• bırak boşver vucudun hazır olunca zaten erkek istemese bile sen istersin ve bunuda anlarsın çünkü seks aklına gelince vajinan sızlamaya başlar.en fazla ne yaptın?

• seni sevmemiş..tek amacı seni s.mek umduğunu bulamayıncada bırakmış pezo..bunun gibi şerefsizler yüzünden ortalık bekareti bozulmuş kız kaynıo..sanada helal olsun aferin

0|1
    0|0
    • Bana değer veryordu

• inan bana normal sevişmek seks aynı şey değil...seks olayı 100 üzerinden 100 ise öpüşme 100 üzerinden 10 dur

Kızlar Ne Diyor 6

• s*ktir git deyip yolu gösterecektin* girecek delik arıyormuş sendende yüz bulamayınca bakmış seninle olmayacak ayrılmış

0|1
    0|1
  • bence üzülme cocuk hakli benimki öyle gitti

0|2
    0|2
  • Ayrılması iyi olmuş. Niyetinide öğrenmiş oldun zaten, demek ki seni kullanmakmış

0|0
    0|0
  • Tek derdi seks yapmakmıs. Ve iliskilerde seks yapılması gibi bir zorunluluk yok. Cinsellige sevsmek, öpüsmek sarılmakta giriyor. Yani bunun tek derdi kaba tabirle s.kiymiş. Karaktersizin tekini dert etmeye degmez. Bu ne azgınlık seks yapılmadan da kendini tatmin edebilir.

0|1
    0|0
    • Msr1adonis gibi dusunceleri var. 2.erkek cevap

• Hemen sevgili oldugun kisiyle 1-2 ay sonra seks yapamazsın ben kendi adıma konusursam yapamam. Sevisirim ama seks nedir yani? bundan hem korkarım hemde cesaret edemem ama uzun bir iliskim olur 1 seneyi asmıstır tamam ozaman yapabilirim kendimi hazır hissedince hem toplum olsun hemde Türkiyedeki kızların yetisme tarzından bu sekse hemen sıcak yaklasamıyoruz. Evet bekarete önem vermeyen erkeklerde var seni sen oldugun icin seviyor bakire olup olmaman veya daha önce sevismen umrunda olmuyor onların

• Ee zaten cocuk seni sevmiyomuski

0|1
    0|1
    • nereden anladın ? sevişmek istemesinden mi ?

• Kizda bakireliginden taviz vermek istemiyo en sirf cinsellik ustune ayriliyosun duygularin hicmi onemi yok

• ilişkide hangisini önde tutacağına sen karar veremezsin. o hayatı ordan görüyor, gayet normal.

• Bakire olduğu halde sevişmeyi kabul eden, yani ileride kocasina ben temizim lafi yapacak bir kadin. Erkek olsam ben de ayrilirdim.

4|1
    3|1
Yükleniyor...