Ben ne yapıcam bu kaynanayla yardım? :/

Ben doğulu biriyle evlendim düğünü erkek tarafı yaptığı için düğünüm mardinde oldu 1 hafta kaynanamlar da kaldıktan sonra İstanbul'daki evimize gidicez her neyse ben bakire değildimm evlenirken eşimde bunu biliyordu kaynanam bugün yatak çamaşırlarını kontrol etmiş ne ara odaya girdiyse çamaşırlarda kan bulamayınca sen oğlumu mutlu etmiyorsun niye izin vermiyorsun sana dokunmasına diyor daha neler neler dedi bende diyemiyorum ki senin oğlundaan önce de ilişkim oldu sustum ama yeter napıcam ya? Çık ağır kelimeler kullanıyor eşimede söyleyemiyorum annesiyle arası bozulmasın diye

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• artık sıradan hale geldi bu ciddiye alınması gereken sorun.sen yine iyi olduğun için kazanrsn.sana kötü davranmasına rağmen araları bozulmasın diye susuyosn.helal olsun.çoğu hatun fitnefesatla türlü oyunlarla neler yapar.sen bu tarzınla mutlaka kazanrsn.o kadın sana her hakaret ettiinde büyük sevap kazanıyosn susmakla.eşin sorun etmemişse kimseye düşmez bakire olupolmaman.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Hiç yapamıyorsan bir yerini kanat bir kaç damla akıtıver çarşafın üstüne çenesi kapansın... ama hala böyle geri kafalı insanlar varmıymış yaaa

0|0
    0|0
  • Yabancı yerde yapamıyorum de gitsin.

0|0
    0|0
  • Eşinle konuşmalısın bence

0|1
    0|0
  • arkadasım madem 1

hafta sabret sonra ıst gıdınce bır ara ararsın cocuk gelebılır falan dıye onlarda anlarlar ılıskıye gırdıgınızı...sabretcen arkadsım baska yapacak bırsey yok

0|0
    0|0
  • özel hayatını paylaşma sakın biraz cahil oldukları için namus belası olur inan sonucta eşinle anlaşman önemli takma kafana bende o taraflıyım bilirim

1|0
    0|0
  • çarşafın birine 3 5 damla kan damlat kurtul görünmeyen bir yerinden sivilce kadar bir yara yeter

0|0
    0|0
  • boş ver sen eşine veriyorsun oda alıyor mutlu oluyor ya takma

0|0
    0|0
  • parmağını kes damlat görsün :D

0|0
    0|0
  • Bence eşine söyle bir bahane falan uydurun ama söylemeyin daha önce ilişki yaşadığınızı.

0|0
    0|0
  • Senin yerinde olsam kjaynanana her şeyi açıklarım vallahi.

0|0
    0|0
  • yapacak birşey yok söyliyeceksin ya da 1 hafta sonra döneceksiniz sabredeceksiniz..ne zamandır seks yapıyorsun

0|0
    0|0
    • 3 yıldır

• burdan?

• evleneli ne kadar oldu?

• At yalanı seveyim inananı demişler. Ulan sanki bekaret kanı oluk oluk akıyor. Benim sadece penisim kan olmuştu. Kiminin az kiminin biraz daha fazladır. Ancak çamaşırları kan lekesi yapacak kadarda kan akmaz. Hadi aktığını varsayalım hangi devirde yaşıyoruz bekaret kanı çamaşıra gelmesin diye önlem alamıyormusun. Bu senin dediğin davaro tarzı filmlerde oluyor kanlı çamaşırı balkona falan asma gibi ama bunlar gerçek değil. Bunlara inanıp senaryo yazma

0|0
    0|0
  • benimki esnek de.

0|0
    0|0
  • ver sende olsun bitsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Cok sacma camasira bulascak kadar kan gelmez

0|0
    0|0
  • Ya kes bir yerini damlasın bir iki damla ne olacak sanki bunlar geri kafalı insanlar sorun olur eşin bunu halletmeye çalışsa bile annesi inanmayacaktır

0|0
    0|1
  • Uf cok sacma belki yikadin estalari belki kan deymedi sacmalik bence ylan soyluyosun

1|0
    0|0
  • Benzer şeyleri ben de yasadim canim. Ama benim sorunum zarin esnekliği yuzundendi. Yani bunu doktora gidip ogrendik esimle. Esim kimseye bir şey aciklamak zorunda değiliz demişti. Ve annesiyle o kendi arasında halletmişti.

0|0
    0|2
  • ezdirme kendini

0|0
    0|3
  • Kırmızı boya al döküver ya bunu da mı biz söyleyelim?

0|0
    0|3
  • evine gidinceye kadar idare et

0|0
    0|0
Yükleniyor...