Evlilikte güven mi yoksa bekaret mi daha önemli ?

Evlilikte sizin icin güven mi daha önemli yoksa bekaret mi? Daha önceden sizessöylemiş de olabilir bunu. Kabul edermisiniz? Ve kızlar siz tecrübesiz mi tecrübeli erkekmi isterseniz seks konusunda?

0|1
1|26

En İyi Erkek Görüşü

• güven olmadan hiç bir şey olmaz

evlenecek kişi önce kendisine saygı duymalı ve sonra karşısındakine bir hayat geçecek beraberce kimi gün tartışma kimi gün güzel geçecek

güven ve saygı oldukça aşılmayacak bir şey yok kişi kızlığını yanlışlıkla da kaybetmiş olabilir veya herhangi bir an bir şehvetle de önemli olan gizleyip saklayıp yarın öbürgün başına dert olacağına her şeyi baştan konuşmalı

bakire olmayan kızlar daha çok seçici olmalı bence çünkü erkekler ciddi görünüp gönül eylendirip bırakabilirler

bu sebepten bakire olan kızların aldatılması veya kandırılması daha zor dur. tavsiyem bakireliginizi bu yüzden korumanızdır..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• güven mi bekaret mi diyorsun. bekaretini tereddütsüz kaybeden birine güven mi olur. hangi güvenden bahsediyorsun. arzuları karşısında irede gösteremeyen biri ileride aynı iradesizliği yapmayacağı ne malum

0|1
    0|1
  • Tabi ki güven önemli...

0|1
    0|2
  • Ben kızlara diyemiyorum kız olması için bekaretinin olması gerekir. Kadınlara güvenmiyorum. Bekareti olanlara da güvenilmez her şey yapmış olabilir. Ne güvenim var ne de bekaretine güvenim var. Bekareti olanlar da her haltı yemişler. İyi ki genç değilim.

0|0
    0|1
  • tabikide bekaret başkasıyla birlikte olcak işi pişirecek sonrada gelecek benim ona güvenip onla bir ömür bir yastıga bas koymamı istiyecek yok öyle bir dünya kız dediğin namus kokmalı namusuna sahip çıkmalı. başkasıyla birlikte olacak sonrada gelecek benle evlenecek en başta midem kaldırmaz öyle birşeyi!

0|2
    3|0
  • bakire kız eski sevgilileriyle kıyaslama yapabilir ve hatta sırf seks için onlarla lişkiye girebilir bakire olsun

0|0
    0|0
  • güven tabiki.

0|2
    0|2
  • Bakire olmayan bir kiza sonsuz guven duyup evlenebilir insan gayet dogal asik olurken bekarete olunmuyor.

Mesele guvense bakire bir kiz da evlenip bekaretini kaybettikten sonra karakteri musade ediyorsa herseyi yapabilir bunun bekaretle bir ilgisi yok.

Ozur dileyerek soyluyorum vajinanin km si yok kimse ne yasadigini bilemez.

0|0
    0|0
  • güven saygı sevgi

0|2
    0|0
  • hem bekaret hem güven.

0|2
    0|0
  • bakireolup arkamdan fitnefesat oyunlar yapcaına bakire olmasında sadık olsun güveniim dürüst olsun.zamanında birini sevmiş olabilir hata yapmış olabilir inanmış ve kandırılmış olabilir.

0|1
    0|2
  • Önce güven...

0|0
    0|0
  • güven o bir damla kanda değilki. öyle düşünenlere bir örnek veririm dudağında uçuk çıkar sonra bütün gece uyuyamaz.

tabiki öncelikle güven diyorum bir damla kanın önemi yok

0|0
    0|1
  • bekartı olmayan da güvende olmaz

0|1
    0|1
  • bekaret bulmak artık çok zor benim için güven önemli ve dürüstlük

0|1
    0|1
  • güven bence

0|2
    0|3
    • adammısın lan patlak onun bunun yaptıgı kızı napacan

• o kıza kim yapıyor onu eger erkekseniz o zaman o yaptığınız kızla evlenin önce yapın donrada atın sokağa o o.. pudur diyin onapmak erkeklik değil yaptığına sahip cıkmaktır

• Güven varsa bekaretin bir önemi yoktur zaten.

0|1
    0|2
  • güven herseyden önemli bencee güven yoksa hiç bişeyin anlamı yok

0|0
    0|0
  • Tabii ki güven önemli. İlk eşimin benden önce 2 sevgilisi olmuş, 10 larla 100 lerce kez sevişmişl ama kızlığını korumuş. Ona keşke onlarla adam gibi seks yapsaydın demiştim..

0|0
    0|3
    • sninde kalıbına tüküreyim sana erkek diyeninde ağzına tüküreyim adammısınız siz ya yarın öbürsügün eşine dersin gel grup yapacaz diye

• valla benım ıcın herseyden once guven gelır ... bende oncesı degıl benımle bırlıkteyken onemlıdır

0|0
    0|1
  • Tabi ki de güven önemli. Ben kız arkadaşımla bir çok kez birlikte oldum ve bakire olmadığını da biliyordum ama yinede çok sevdiğimden evlenmeyi düşünüyorduk ama o gitti beni bir başka erkekle aldattı. Yani anlayacağınız güven olmayınca, sevgiliye sadık olmayınca bir insan hiç bir şey önemli olmuyor.

0|0
    0|0
  • bekarete önem vermiyorum benden sonrası önemli.sen nasıl istiyorsun

0|0
    0|4
  • Neden seçim yapmak zorundayımki. Hem güven hem bekaret birinden biri eksik olursa ben o kadını canımı verecek kadar sevemem ne yani güvenilir ama vajinası penis değmiş biri ile asla ve asla olmaz. Kaldı ki ben ele ele tutuşmasını bile hazmedemiyorum. Midesi geniş olanada saygı duyarım elbet herkesin bir kararı var.Bakire ama ne halt yediği belli değil anal manal götürmüşler tam bir güvenilmez kızlada olmaz tabiki, yani seçime açtığınız konu biraz saçma olmuş bu iki kavram bir birinden ayrılmaz.

0|0
    0|1
  • Bekaret en önemlisi benim için

0|2
    0|1
  • bakire kız bulmak imkansıza yakın olduğu için eğer evlenmeyi düşünürsem bir zaman güveneceğim bir kız ararım ama bakire olması çok önemli benim için.

0|1
    0|2
  • söylediyse ve beni ikna etmişse güvenirim. bakire olmadğını bin yalanla anlatır ve güven vermezse tek defa işim olur onunla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cahil mi olsun yani? Onunla aynı galaksiyi bil paylaşmam, İlber Ağbim verir mi sanıyon beni ona?

0|2
    0|1
Yükleniyor...