Erken boşalma sorunu yaşayıp çözüm bulanlar var mı?

Cevapplarınızı bekliyorum arkadaşlar benim iç,in çok önemli teşekkürler...

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• ciaslis diye bir hap var çok işe yarıo

1|0
    0|0
    • eczanelerde var mıetkileri nedir

• kendim denedim tabi ya.hiç bir yan etkisi yok muhteşem bir deneyim olacak.ekle konuşalım istersen

• ekledim

Erkekler Ne Diyor 13

• ilk başlarda deneyimsizliklikten kaynaklanarak olabilir zamanla ilişkiler düzene girdikçe düzelir ...

1|0
    0|0
  • evet :) çok önceler bir ara olmuştu ve çözdüm şimdi fazlası var

1|0
    0|0
  • O mu erken boşalıyor; sen mi geç boşalıyorsun?

1|0
    0|0
    • galiba ikisi bir arada.

• Sorun olarak görmüyorum diyorsun ama , Yukarıda "Cevapplarınızı bekliyorum arkadaşlar benim iç,in çok önemli teşekkürler..." yazmışsın ? :)

• bakın onun mutluluğu benim için önemli olan anlatabildim mi.. o mutluysa ben mutluyum, ben mutluysam o mutlu... yai birbirimizle ilgili olan herşey önemli bizim için. tek kendim için sorun olarak görmüyorum ben

• o beyin kullanmıyor..

0|0
    1|0
    • illa salak muamelesi yapıcaz? kuzum sevgilin sadece seyiyle sevişiyor demek istiyorum. kendini kontrol edemiyor erken boşalıyor... bu.

• eğer erken boşalma çok kısa ise yoğun istekten kaynaklanıyordur tek çözüm geciktirici prezervatif sprey veya krem.

0|0
    0|0
  • Hap kullanarak daha zevkli hale getirebilirsin... Denedim ve çok uzun sürdüü ihtiyac dışı almaya gerek yokmuş :D

0|0
    0|0
  • Bu kitabı alman lazım;

link

0|0
    0|0
  • bunun için bitkilerden faydalanabilirsin, ashwagandha diye bir bitki var mesela, hint ginsengi. ya da bunun için üretilen spreyler kremler vs. sprey daha uzun süreli etki eder fakat onun zevk almasını engelleyecektir

0|0
    0|0
  • düzelli ilişki ve ortam çok önemli.. çeşitli geciktiriciler var ama kullanmadım pek bilgim yok

0|0
    0|0
  • bu psikolojik bir durum olabilir sevgilin soğukkanlı olmalı yatakta, sende sıcak kanlı ol

0|0
    0|0
  • erkeklerin erken bosalmaya bulduklari cözüm senin isine yaramazki.

yoksa sendemi erkeksin ?

1|0
    0|0
    • partnerimse yarar

• aramızdaki sevgi onu her çözüme başvurmaya itecektir. o yüzden araştırıyorum zaten. bazen düşünüyorum hani ilk bir kaçında heyecandan olabilir diye ama zaman ilerledikçe kendisi sorun olarak görmeye başladı. düzeleceğine inanıyorum ya inş.. onun mutluluğu çokk önemli benim için

• iliski sonrasi sakin bosalmadigini gizleme, bence dürüst ol.

dedim ya bir nevi kendini atese de atiyor gibisin, hayatin boyunca iyi seks yasamacakda olabilirsin ama eger dedigin gibiyse o uzmana basvurursa sorun yok

• İstediğim kadar duruyorum ama sır

0|2
    1|0
  • bence erken boşalmanın çok olumlu yanı var.fakat bunu kızlara söylersem yine saçma sapan düşünceler üretecekleri için bizde kalsın:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...