Neden erkeklerin bakire kiz istegine saygi duyulmaz

Burdada gordugum ve disardada sahit oldugum bir durum var.bakire kız isteyen erkeklere denilmeyen kalmiyor.niye insanların tercihlerine saygi duyulmuyor ki anlamadim.bazi bayanlar Evi olsun arabasi olsun derken iyi .peki sizin var mi.hani bakir olmayan erkek bakire isteyemezmis ya.hani esitiz ya o bakımdan soyledim.

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba arkadaşım,

Güzel bir noktaya parmak basmışsın ama olaya tek taraflı bakıyorsun; Gördüğü her hatunu yatağa atmaya çalışıp, "ben bakire olmayan kızla evlenmem" diyen erkek, tam anlamıyla erkeğin o*sudur...

Bu hakaret değil, gerçekçi bir tespittir...

Kendini kadınına saklayan her erkeğin bakire bir kızla evlenmesi de en doğal hakkıdır... Onları bu tanımın dışında tutuyorum...

2|0
    1|0
    • Hayir ne alaka.O kizlarla zorla mi birlikte olmus

• Bu bakire olmayan kızlar için de geçerli...

• Tamam buna dikkat etmeyen erkekler var onlarla evlensinler bize ne.ben bakire isteyenler icin yapilan yorumlardan bahsediyorum

Erkekler Ne Diyor 13

• Tamada bakire kız isteyen erkeklerin %90 ilk fırsatta hatun bulunca sevişirler ama kendileri bakire isterler yok böyle bir adaletsizlik...

3|0
    0|1
  • bakir olmayan erkek ne hakla ister bakire kız ı ? tamam isteyebilir ama şart koşamaz , bu arada sen kız mısın ? erkekmi ?

2|0
    0|0
    • bence erkek :)

• Bulabilir kimseyi ilgilendirmez. Tipki fakir kiz zengin erkek ister gibi

• ama bulmak başka elbette, benim demek istediğim kıza bunu şart koşma hakkı yok, bakire kız bılursa elbette güzel

• daha önce de yazmıştım yine yazıyorum.bu zamanda bir erkek büyük şehirlerde yaşıyor ve illede bakire olsun diyorsa öküzü sağmaya çalışıyordur.ünlü bir manken yıllar önce bu konuda yapılan bir söyleşide gazeteciye şöyle bir soru sorarak cevap vermişti.bir erkek bir kadını kızlık zarı var diye tercih ediyor ola bilir.buna saygı duymak gerek.pekiiii ya o kızın kulak zarı yırtıksa?işte bütün mesele bu.ruhu delikdeşik olmuş ne bakireler var meydanlarda...

1|0
    0|0
  • Bunun sebebi sadece suçluluk psikolojisi istediğini yap yaşa teninde bilmem kimlerin kokusu olsun git birine kakala kendini bunun için Diğer cinsellik sorularina bakın bayanın biri diyoki iyi seviscek penisi oyle olcak şöyle yapcak falan ya evlendiği kişi öyle çıkmadı tatmin olamadigi zaman geçmişte yaptıklarını aradığı zaman ne olacak bunun telafisi var mı

0|0
    0|0
    • geçmişi unutamaz ki bir kadın . muhallak aklına gelir . kadın erkek gibi değil ki . kadınlar unutmaz

• Erkekte unutmaz kolay kolay çoğu da bu yüzden aldatır

• Bakire kız isteyen erkeklerin ayıplanması seni neden rahatsız etti anlayamadım. Bırak rahatsız olanlar rahatsızlıklarını dile getirsin. Sen de benim eşim gibi tecrübeli erkek isteyebilirsin, bunda da bir sorun yok.

0|0
    2|0
    • Rahatsiz oldum .kimsenin tercihine kimse karışmaz .elestirmek kimsenin haddine degil

• Ben de onu diyorum zaten. Kim kime ne derse desin, sen keyfine bak.

• kim ne yapıyorsa yapsın ya iyice baydı bu konu. kim ne alıyorsa kim kimi tercih ediyosa etsin yeterki beyni o... olmasın anladınmı arkadaşım.

0|0
    0|0
  • bılmem. ınsanlar dusunuyor ıste arkadasım. herkes farklı farklı

0|0
    0|0
  • Onlar bakire olmadıkları için işlerine gelmiyor.

0|0
    1|0
  • Bu boyle Sen hic birshey yapamazsin buna =) ama iyii 00000000000

0|0
    0|0
  • hala dur diyebiliyorum kendime hakkım olduğunu düşünüyorum ama kafam bozuldu istemediğim halde herkesmi yollu olur uğraşsam giderler ha ama sabırım tükeniyor

0|0
    0|0
  • hay agzini öpeyim senin :-)

0|0
    2|0
  • burası türkiye saçmalık adına ne ararsan var

0|0
    0|0
  • Bakir değilim. Ama bakirliğimi bakire bir kız da değil fahişeyle bozdum. Ve bakire bir kızla evlenmek isterim.

0|0
    0|0
    • Yok isteyemezmissin.

• Konuşanlar benim umrumda değil. Milletin ağzındaki laf beyni gibi boş.

Kızlar Ne Diyor 3

• bende bakir istyiorum ? bakire değilim ama

0|0
    0|0
    • isteyebilirsin buda senin tercihin

• o da hiç ilişkiye girmeden beklediyse elbette saygı duyarım

ama gömlek değiştirir gibi sevgili değiştirip bikiri avrat isterem tribine girenler haketmiyor aynı saygıyı

0|0
    0|0
    • niye adamın tercihi . zorla mı girmiş o kızlarla ilişkiye

• ben 2.5 yıldır evliyim :)

üstelik öyle evliliğe endeksli bir hayatım da yok. hakkında hayırlısı :)))

• banane . sen karışma insanların istediklerine . sen yamanmışsın işte

• Kizim bunun nedeni cok anliyormusun? Bakie olupta ruhu bakire olmayanlar ya da götü bakire olmayanlar var anlatabiliyorummu?

0|0
    0|2
    • Bakire kizlari kıskanıp iftira atiyorsunuz

• düşüncene saygı duyuyorum .. ama eleştirmeniz yanlış . herkes istediğini alır evlenir bize ne

• Evlilik ayri birsey. Konuyu baska zaman ac bence

Yükleniyor...