Hangisinden başlamalıyım ???

yaşım 23 bu zamana kadar hep kremle aldım ama artık almak istemiyorum son 4 senedir falan da bel tedavisi gördüm ağdaya gideyim dedidm ama kuyruk sokumu kemiğimde ağrı olduğu için gidip halledemedim artık biraz daha belim iyi artık krem kullanmak istemiyorm evde ağda yapayım kendim diyorum ne tür hangi tarz ağda kllanılacağını bilmiyorum kuofere gitsem benim olduğum şehirde kuoförün biri kızın kızlık zarını patlatmış alayım derken parmağını sokmuş bunu duydum kuoföre de gidesim gelmedi lazer en son düşündüğüm şey ondan önce napabilirim eldiven ağda makine ne önersiniz bugüne kadar hep tüy dökücü krem uyguladım özellikle anüs çevresini ve dudakları almakta zorlanıyorum yakında evlenicem yaza nişan napcamı sapıtmış durumdayım :

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• ya böyle saçma birşey mi olur kim yaymışsa salak birisidir ağda alırken kızlık zarımı yırtılır ya

0|0
    0|0
    • bana da mantıksız geliyor ama ne biliyim işte öyle duydum

• kuaföre git öyle saçma sapan şeylere inanma

Erkekler Ne Diyor 1

• bana kuoför daha mantıklı geliyor canım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 5 parmağın 5 i bir mi canım :D o işaret parmağını sokmuş patlatmıştır, farklı bir kuaför dene, kuaförden iyisi şamda kaysı yani

0|1
    0|0
  • Parmagın girmesiyle bozulmaz mutlaka bozmak icin ileri gitmistir ya da yalandır. Kuafore git agdaya. Hem sir agda cabuk bitiriyo :d

0|0
    0|0
  • en iyisi kuaför.o duydugun saçmalık yalan yanlış bişeydir

0|0
    0|0
  • Nasil bozulur kolunumu sokmus napmis agda yapayim derken

0|0
    0|0
    • tam anüs çevresini alırken biraz daha iç kısımlarını yani ağdayı asılırken parmağı girivermiş

Yükleniyor...