Sevgilime psikolojik rahatsızlığım olduğunu söyleyemiyorum,öneri verin

arkadaşlar ben obsesif kompulusif bozukluk hastasıyım ve bazen heyecanlandığımda ellerim titriyor sevgilimle 1 aylık ilişkim var ve gerçek manada beni sevdiğini biliyorum dün ona bu sorunlardan biraz bahsettim ve bana lütfen öyle olma,üzülüyorum bak kızarım falan dedi ve kendimi dha kötü hissettim,elimde değil ki..siz düşünün sevgilinizde bazen el titremesi var sadece 2-3 saniye s

ürüyor çay tuttarken falan,ve her zaman değil..ondan olsa ne yapardınız?

Güncellemeler:
ve söylediğimde ya benden soğursa ya benimle olmak istemezse diyip dahada düşünüyorum,huzurum kalmadı.Harbi söylediğimde bu kız manyak lan diyip giderse ya da soğura işte benden ?

0|1
29

En İyi Erkek Görüşü

• seni herseyinle kabul edecek birisi olmalı. bu yüzden söylemelisin ki kendini aldatılmış hissetmesin. ne kadar geciktirirsen o kadar hayal kırıklığına ugrayıp bana neden söylemedin neden bu kadar bekledin vs gibi bahanelerle ilişkiden sıkılmaya basladığında en iyi bahanesi olur. senin üzüntün bunun yanında pek birşey değil. en basta daha fazla baglanmadan söylemek ve onunda bazı hareketlerini buna göre ayarlaması gerek. bak kızarım vs bunlar hoş şeyler değil. yarın daha fazla samimi olduğunuz da bu kızarım eyleme dönüp dayak mı olacak acaba sorusu geliyor insanın aklına.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Öncelikle geçmiş olsun ama bu kadar tedirgin olmanı gerektirecek bir şey yok... Gerçekten sevdiğin ve sevildiğin bir ilişkiyse bunu saklamanın bir gereği yok gerçekten.. Aksine bu sizin için daha kötü olur.. Ondan böyle bir şeyi saklaman seni hep tedirgin eder ve zamanla yanında rahat olamamaya başlarsın... Bence hiç düşünmeden söyle.. O seni hastasın diye bırakacak değil ya.. Kendi kendine sorun haline getirme bunu..

0|0
    0|0
    • biraz çıtlattım ve tepkisi buydu ya benden soğursa ya benimle olmak istemezse diye düşünüp duruyorum

• bence bunu saklaman ilerde senden soğumasına sebep olacak.. sen hep böyle tedirgin olacaksın ona karşı ve istemeden davranışların değişcek... söyle ve rahatla.. o senin en yakının değil mi? senin rahatsızlığında o yanında olmazsa kim olabilir? veya yanında olmadıktan sonra nerede kaldı bunun sevgililiği?

• İyileşmesi için elimden geleni yapardımç

Herife bak lütfen öyle olma demiş sanki sen kendi isteiğinle yapıyosun onları .

0|0
    0|0
  • insanlık hali

sağlık bu

kızılcak bişey değil

söyle

olgunlukla karşılaması lazım insansa

0|0
    0|0
  • yardımcı olmaya çalışırım tedavisine

0|0
    0|0
  • hastalık senin elinde olmayan bişey. Ve her insan bunu doğallıkla karşılar. Çekinmeden anlat karşısına çıkıp. Her şey daha güzel olacaktır.

0|0
    0|0
  • Söyle gitsin..

* Neticede buda bir rahatsızlık..Hepatıt veya zatüreden ne farkı var..

0|0
    0|0
  • sevdiğinin eli titriyor diye ayrılan insanın aklına... benim sevgilimin böyle bir sorunu olsa takmam bile yani çünkü onu seviyorum arkadaş bir eli titriyor diye ayrılınırmı

0|0
    0|0
  • sevıyorsa sıkıntı yok... o cıddıye almadıgından oyle konusmustur. artı bu cekınılcek ya da utanılacak bırsey degıl .. rahat ol otur anlat ızah et sıkıntı cıkmaz. heee eger cıkarsada koy totune gıtsın ondan adam olmaz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu senin elinde degi soyle ona gercekten seviyosa zaten yaninda olur

0|0
    0|0
  • eger bunu soylediginde senden sogursa defolsun gitsin zaten be boyle bir durumda seninle olmayacak insani ne yapacaksin

hicbir erkege degmez bu hayatta canim

1|0
    0|0
Yükleniyor...