Kız arkadaşınızın geçmişteki seks hayatı

Sevgilinizin geçmiş yıllardaki seks olgusuyla arasının nasıl olduğunu öğrendiğiniz vakit geldi çattı. KS'de genellikle bakire olsa yine devam eder miydiniz gibi sorular çıkıyor ama bir insanın seks yaptığı için bakireliği bozulmaz. En azından biz anlamayız her durumda bunu. (Vajinal seksten bahsediyorum.)

Sevgilinizin geçmişte oral veya anal, ya da ikisi birlikte olan bir seks dönemi geçirdiğini öğrenmiş olsanız; tutumunuz ne olurdu? Ayrılır mıydınız? Soğur muydunuz? Kıskançlık kapasiteniz mi artardı? Yoksa sizde mi yumulurdunuz? Cevaplarınızı bekliyorum :)

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Benim öyle bir geçmişim olmuştu. Sıradan giden bir ilişkim vardı, bir gün epeydir görmediğim erkek bir arkadaşım çıktığım kızı çıktığımızı bilmeden tanıyıp tanımadığımı sordu. Ben de evet tanıyorum, hayırdır dedim. Çok güzel sakso çekiyordu bana eskiden dedi. Peki açık mı dedim, evet açık ama ben emin olmadığım için girmedim dedi. O andan itibaren sabah öğlen akşam nerede yakaladım, dayadım köküne kadar. Hiç itiraz etmedi.

0|2
    0|0
    • Hocam ne duygusuzmuşsun ya :D Ama tabi aşık olmadığın bir birliktelikten bahsediyorsak neden olmasın. Eğlenmek daha önemli :D

• Alan razı, veren razı dostum. Bak keyfine, fazla düşünme.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• geçmişi beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • ben olsam evlenirim ve hic durmadan alistigi sekilde yapardim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...