Bakire miyim değil miyim bilemiyorum

Farkındayım komik bir soru fakat hakikaten bilmiyorum daha doğrusu bakire değilim ama zar sağlam mı onu merak ediyorum. erkek arkadaşımla iki yıldır beraberiz ve bir kere birlikte olduk kan akmadı ben şaşırdım sevgilim akması mı lazım illaki dedi gayet normal böyle şeyler dedi ben niye akmadı ya demeye devam ettim oda dalga geçti benimkinde kan vardı acaba ben mi bozuldum felan dedi güldü... Kan akıp akmaması sorun değil fakat merak ediyorum :) acaba çok az miktarda altıda ben mi görmedim olabilir mi oyle bir şey

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Az miktarda akar zaten ama aynı zamanda zarın esnek de olabilir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kızlık zarları esnek olabılıyor bazen dogumda bıle yırtılan kızlık zarları mevcut,senınde bole bır zar olabılır ama sunu solım sana sen aslında kızlık zarının yırtılmasına vs gerek yok cınsel ılıskıye gırıp o anı yasamıssın ve artık sen bır kadın olmusun ıllakı kızlgıının bozulmasına gerek yok..ha evlenırsın kocanla ılıskıye gırersın kanar adam sevınır mutlu olur bakıreymıs der ama dedgım gıbı sen o ısı yaptın artık kadınsın..

0|0
    1|0
  • pipimi yetmemiş bozmaya :)

1|1
    0|0
  • olabilir tabi ama şimdi moda oldu defalarca birlikte olup yeni biriyle ilişkiye girince esnek olduğu için kanamadı diyen okadar çokki ama dürüst olman güzel belkide gerçekten esnektir

0|0
    0|0
  • Gel ben seni muayene edim

0|0
    0|0
  • Kızlık gitdi bence artık içine bosalmamasina dikkat et derim canım:)

0|0
    0|0
  • bozulmuşsun merak etme

0|0
    0|0
  • SevgiLinin P.nisinde Kan Varsa BozuLdun..

0|0
    0|0
  • dogru adrese gelirsen bozulursun:)

0|0
    0|0
  • esnek kızlık zarı vakası :)

0|0
    0|0
  • Esnek zar da olabilir ayrıca her kadında kan akar diye bir tabir yok ...

0|0
    0|0
  • İyi sikememiş bozamamış kutuyu baksana

2|0
    0|0
  • bu esneklik seni bayağı götürür :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• her kızlık zarı kanamaz ben evliyim ilk ilşkimde gelmedi oho bak sana ne diyorum şimdi şok olucan hç kanama olmadı hc bir ilişkimde hamıle kaldım ilk bebegimde kürtaj olmam gerekti oldum arkasından 11 ay sonra kızlıgım bozuldu kızlıgım 1.bucuk senede bozuldu okadar cok kalınmıskı . durup dururken gunler sonrakı ılıskımdekanama geldı kendı kenedene

0|0
    0|0
Yükleniyor...