Erkeklerin de kızlık zarı olsaydı ne olurdu?

Erkeklerin de kızlık zarı olsaydı ne olurdu?Erkeklerin de kızlık zarı olsaydı ne olurdu?

• Daha önce kendi cinsiyetleri için hiç kaygılanmadıkları `namus` kavramı inceden inceye onları düşündürmeye başlardı
    17% (2)33% (2)22% (4)Oy Ver
  • `Evlenmeden olmaz` fikrini benimsemiş olurlar, ilk gece sendromları başlardı
    25% (3)33% (2)28% (5)Oy Ver
  • Nihayet erkeklerin de ağzından `Kendimi buna hazır hissetmiyorum` cümlesini duyma şerefine nail olabilirdik
    25% (3)17% (1)22% (4)Oy Ver
  • Ciddi beraberliği olan bayanlara önceki ilişkisinden bahsedemez ve nikah öncesi zar dikimine giderlerdi
    17% (2)17% (1)17% (3)Oy Ver
  • Haydar Düman`le irtibat telefonu her duruma karşın ezberde tutulurdu
    16% (2)0% (0)11% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi patlamış Mısır olur dü

Pörtlemişde olabılır :)

0|0
    0|0
    • sen öyle ssan :P gösterir ama vermezdik çoğumuz :D

• Yok babam var yenı telefonunu ögretıyorum el fenlerini ekrana tutuyor soruyu açamıyorum :)

• ahahaha öğret öğret adama yazık :D tamam hadi Seni affettim ozamamn :D biraz üste çıkim :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkeklerde '' kızlık zarı ''nın ne işi var..Olsa olsa erkeklik zarı olurdu..

1|0
    0|0
    • erkeklik zarı denen bişede yok ama :) var olan bişeyin üzerinden konuşmak daha doğru olur sanırsam

• link bu soru geldi direk aklıma dfghjkli

0|0
    0|0
    • ahahaha en iyi cevabıda seni seçmiş ergen :)

• Yani Allahın adı geçmesi bile çok saçma zaten bir nevi hükümde vermişler olayda

• Kesinlikle.

• hahahhahahahahaaaaa çok güldümm erkeklik zarı yazsaydın bari :D:D:

0|1
    0|0
    • var olan bir kavram üzerinden konuşmak daha doğru olurdu ama sonuçta :D

• Nerede olacaktı bide onu düşün bakalım.

0|1
    0|0
  • bişey olmazdı

sonuçta erkek bu istediğini yapmış olsun kapıya zorla atıp defol babnın evine diyemezsin

0|1
    0|0
  • Kundakta verirlerdi herhalde :/

0|0
    0|0
  • Of inanılmaz komik olurdu her önlerine gelek kızı beceremezlerdi falan çok güzel olurdu aslında

0|1
    0|0
    • her önüne gelen kızı beceren abazanın tekidir..başka bişe değil ufaklık oğlanında bir değeri var oda aşk yaşamalı bence

Erkekler Ne Diyor 6

• kesin kurcalarken bozardım

0|2
    0|0
  • Olduğu andan ıkı sanıye sonra bozardım dsa ruhum o*bu mk

0|2
    0|0
  • Ne saçma bir soru, Zarın kadınlardaki amacı bekareti kontrol değil. Zarın amacı bebeği anne karnında ve doğduktan sonra kaka ve ciş bitene kadar mikroplara karşı savunmasız ve hassas olan vajinayı korumak, mikropların içeri girişini önlemek, çocuk altına kaka ve çiş yapmamaya başlayınca görev bitiyor. Erkeklerde nasıl olacak penise kılı mı olacak bekarlarda?

1|0
    0|0
    • zaten bu soruda mantık araman yanlış..sadece gırgır amaçlı bir paylaşım

• :D o öyle olmaz sankim bu kez tam tersi kızlarda bakire ararlar

• Sadece bir kaçı bunların çoğu zibidi ve serseri erkekleri seviyor. Onlara aşık oluyor.

• Or*spu lafı özelleştirilemezdi

0|1
    0|0
  • Ne olacak a.m.k patlak patlak dolanırdın etrafta

1|1
    0|0
    • ben nazlı olurdum panpa gösterir ama vermezdm :D demek sen önüne gelene verecektin :D

• ''Osman abi kız olsam ilk sana verirdim'' sözü gerçek olurdu :)

1|0
    0|1
Yükleniyor...