Vajina kuruması ve hissizlik

Gizli Üye
Arkadaşlar gün hatta gece içinde 5-6 kez ilişkiye girildiğinde vajinada kuruluk oluyor tabii buna bağlı olarak da acı. Bazı kadınlarda vajina kuruluğu normalmiş ama tedavisi var mı?

Ayrıca kadınlarda boşalacağı zamanı hissedermiş ama ben bugüne kadar hiç hissedemedim bir şikayetim de yok ama genel olarak çoğu kadının hissettiğini öğrenince meraklandım. Ek bilgi olarak; zevk almamda falan hiçbir sorun yok oldukça normal ve istekli bir ilişki yaşıyorum.
Vajina kuruması ve hissizlik