Vajina kuruması ve hissizlik

Arkadaşlar gün hatta gece içinde 5-6 kez ilişkiye girildiğinde vajinada kuruluk oluyor tabii buna bağlı olarak da acı. Bazı kadınlarda vajina kuruluğu normalmiş ama tedavisi var mı?

Ayrıca kadınlarda boşalacağı zamanı hissedermiş ama ben bugüne kadar hiç hissedemedim bir şikayetim de yok ama genel olarak çoğu kadının hissettiğini öğrenince meraklandım. Ek bilgi olarak; zevk almamda falan hiçbir sorun yok oldukça normal ve istekli bir ilişki yaşıyorum.

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Öncelikle vajina kuruluğunun en temel nedeni, yeteri kadar uyarılmamış olmaktır. Senin de bahsettiğin gibi kuru olmana karşın ilişkiye devam etmen, tahrişe dolayısıyla canının yanmasına sebep olur...

Vajinanı tükürüğünle ıslatıyorsan, bu da kuruluğa sebep olan bakterilerin vajinana daha kolay yerleşmesine sebep olabilir...

Öncelikle kayganlajtırıcı jeller var ve her eczanede satılmaktadır. İlişki esnasında hep partnerinin penisine hem de vajinana yeteri kadar sürmen gerekir.

vajinal orgazm yaşıyorsan, vajinal orgazmın geldiğini hissetmen, klitoral orgazma göre daha zordur...

İki önerim olacak, ön sevişmeyi uzun tutun, hazır hissettiğinizde ilişkiye başlayın, yeterince uyarılmadan ıslanamayacağınız gibi, seks sırasında dikkatinizin dağılması, başka şeyler düşünmeniz de kurumanıza sebep olur...

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim

• Anladım, o halde yeterince uyarılmamış olma ihtimaliniz daha ağır basıyor...

• Pekala, tekrar teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 1

• kişiden kişiye değişiyo demek ki :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...