Ben artık orgazm olamıycak mıyım?

sevgilimle harika bi ilişkimiz var geçen hafta seviştik ben orgazm olamadım e hadi dedim kırk yılın başı olur bu dün de seviştik ve ben yine orgazm olamadım orgazmı bırakın hani uyarılamadım bile ama sevgilim aynıydı normal yani her zamanki gibi erken boşalma felan da olmadı benim sevgimdede sorun yok.

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• İstekli ve arzulu olmak orgazmın ilk adımı,ön sevişmede oral da ikinci basamak,artık gerisi sana kalmış,kendini rahat hissetmelisin,kasmamalısın,ama vajınal bir sorunun varsa hastalık gibi ondan da kaynaklanabilir,mantar yara,gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• arkdasım ön sevişme şart uyarılmadım dıyorsun saatlerce sevişin saatlarce oksyın birbirninizi dakikalarca öpüşün sürtünün aşırı derecede uyarılmayı bekle hanı tam manası ıle sulansın iyice az yani sonra farklı seyler deneyın dogru yolu bulursunuz daha erken bence gecen hafta ve dün yani daha farklı seyler deneyın pozısyon degıstırın hızını ayarlayın farklı seyler yapın elbet faydası olr ama kesın orgazm olursun dıyemem yapıda önemli çünkü

0|0
    0|0
    • iyi de ben normalda orgazm olabilen bir kadınım her seferinde olurdum.

• zaman tanı bence ve daha degısık seyler denemelısın yıyecekle falan destekle yanı arastır çikolata falan faydası oluyor dıe duymustum

• her zaman başarıya ulaşması beklenilemez.havadan nem kapar bu işler bilinç altından tut havaya kadar..

0|0
    0|0
  • Erkekler boşalma sorunu genelde yaşamazlar. Kadınlarda görülen sıkıntıdır bu. Kafaya takılacak bir durum değil. Bir daha ki sefere olursun.

0|0
    0|0
  • ne alakası var strese girme bu sefer sorun büyür yavaşça kendini ona bırak sıkma rahatça yapın kendini okşa ön sevişmeyi uzun tut bak nasıl titreye titreye orgazm oluyon.Erkeklerde orgazm olan kadına deli oluyorlar ayrıca. :D

0|0
    0|0
  • seninki işi eline yüzüne bulaştırmış... şaka bi yana da psikolojik bir durumdur. kendini tam veremişsindir.. odaklanmadığını düşünüyorum.. ayrıca düzenli cinsel partnerlik şart ..

0|0
    1|0
    • e biz 1,5 senedir birlikteyiz ilk defa böyle bişey oldu yani iki kere üst üste işte

• e o zaman arada kaçamak yapıcan :)))

• hahaha oda olur bak :)

• Aradığınız orgasm a şuanda ulaşılamıyor, lütfen daha sonra deneyiniz.

0|1
    0|0
  • oral yaptımı ?

0|0
    0|0
    • oral zaten ben bana yapılmasını sevmiyorum normaldede yapmayız ya herzaman şakır şakır boşalırdım. son iki seferdir olmuyo.

• oral sewmeyen kızmı olur yaa

• bir tavsiye iliski aninda klitorisinle oyna orgazmini kolaylastiracaktir

0|0
    0|0
  • ön sevişmeyi uzatın..

%100 çözüm partnerin oral takılsın 10 dak gerisi kolay

0|0
    0|0
  • fantazi yapın güreş degil

0|0
    0|0
  • masturbasyonla orgazma devam o zaman.

0|0
    0|0
  • sorun beyininde

0|0
    0|0
  • acele etme strese girme...

0|0
    0|0
  • Sorun Büyük :)

0|0
    0|0
  • sevgilini degıstır, ten uyumu denen bısey var. senı etkılemıyor.

0|0
    0|1
    • ten uyumunun ne demek olduğunu zaten ben bu sevgilimle öğrendim bizim aramızda müthiş bi ten çekimi var.

• sende tık yok mu nasıl ya sevişeceksin sevgili diyeceksin ilginççç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• stress ya da baska birsey olmasin. yani belki dusundugun baska birsey vardir. ondan belki olmamistir. is yerinde belki olan sorunlarindan dolayi da olabilir.

0|0
    0|0
  • kavga et sevgilinle .bikaç gün küs kalın sonra da barışma seksi yapın.

0|0
    0|0
  • o bunun farkında mı?

0|0
    0|0
    • e tabiki dün konuştuk hatta ben çünkü boşalırken şaftım kayıyo ( du ) işte dün konuştuk yatak sohbetlerimiz olur zaten dedi sen niye boşalamadın yine dedi hatta gülüştük artık bende boşalamayan şanssız kadınlardanım dedim aman allah korusun felan dedi. :(:(

• ben yanılırsam nasıl olduğunu yaz. aynı dertten muzdaribim bende malesef. Olmayacağına o yüzden eminim.

• dur sana mesaj yazıcam.

• sen olmuşsun ben hiç vajinal orgazm olamıyorum,benim balım neler yapıyo uğraşıyo ki buna oral dahil :(( ama maalesef, sanırım kafamızda bitiyor ama ben o kafa olayını bitiremedim gitti :/

cevapları bende bekliyorum bakalım neler diyecekler ..

0|0
    0|0
    • hani hiç olmasam kendimi daha tanımadım diycem yada adam beni çözemedi diycem ama sürekli oluyodum bu sen iki seferdir bakalım yarın da buluşcaz neler olucak.

• inş düzelir tatlım, bizde yarın görüşcez bakalım neler olacak ,umarım beni çözer :)

• inanmak başarmanın yarısıdır gizli. konsantre ol, hadi bakiyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...