Travesti ile ilişkiye girmek gaylık mı?

Travesti ile ilişkiye girmek gaylık mıdır? Ben girmiyorum merak ettim giren arkadaşlarım oldu.

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• tek kelimeyle gaydir. aktifliği pasifliği yok bu işin. yapanda yaptıranda gaydir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• en azından gizli sorulmamış tebrik ettim

Evet gay denemez belki tam olarak ama homo doğru tanım olur

0|0
    0|0
  • İğrençlik değildir asla. iğrenç diyenler homofobikler. Ama yapan erkeğin bilinçli olup aktif gaylik pasif gaylik ve bisexüellik gibi tanımları bilip ona göre hareket etmesi lazım. Kendinin ne olduğunu ancak böyle anlar. Yoksa ben erkeğim yaparım der geçer. ama şunu unutmasın hem cinsiyle beraber olan herkes eşcinseldir...

0|1
    0|0
  • Senin sorularin ne kadar sacma yaa

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 16

• iğrençççç

0|0
    0|0
  • Nasıl gaylik değil ya. Bildiğin bariz gaylik işte. Sende olandan travestide de var. Kendine silikondan 2 tane meme yaptırmış diye gay olmuyor mu?

0|0
    0|0
  • şimdi bu çok sıkıntılı bır konu giden birçok kişi , böyle düşünmüyor. tabi neyin cezbettiğie önemli bence :) kadınsılıklı yoksa diğer seyler mi :) yani durumlar biraz karısık bence :) homofobık davranmasınlar yeter :)

0|0
    0|0
  • sonuçta ondada penis var sendede var kimin kime gaydığı önemli değil ..

0|2
    0|0
  • Vajinaya değil de popoya giriyorsun çünkü vajinası yok yani erkek travesti de olsa.Bu da demektir ki gaylıktır bu gaylıkkkkkkkkkkk.

0|0
    0|0
  • buna hak yolu varken bok yoluna gitmek denir.

1|0
    0|0
  • Onu yapan onun gibidir herseyi yapar hayvanlardada ayirdim yapmaz. Normal bi erkegi eger tiksindirmiyorsa öylesi seyler gaylik var

0|0
    0|0
  • gaylık degil ama sapıklık.

1|0
    0|0
    • tek doğru cevabı sen vermişsin... ama bu mesajıma belki hiç görmeyeceksn.

• evet bence gaylikten farkı yok...

1|0
    0|0
  • siken gay diildir ne alaka var canım..götçüdür veya oglancı..siktiriosa gaydir..

0|0
    0|2
  • bildiğin ip...lik

0|0
    0|0
  • Tabi

0|0
    0|0
  • travestiyle ilişkiye girmek sapkınlıktır...

0|0
    0|0
  • travesti ile ilişkiye girmek gaylık tabi gaylığın biraz daha çavcav lı hali :))))

0|0
    0|0
  • gaylıktır, bayan dururken ne gerek var gaylara travestilere.

0|0
    0|0
  • evet homoseksuellik bu da.

0|0
    0|0
Yükleniyor...