Neden bakire değilmişim gibi hissediyorum?? :(((

19 yasindayim arkadaslar, sevgilim var, kucuk opusmeler disinda hic bir sey yasamadik.. masturbasyon falanda yapmadim hic. banyoda yikanirken, tualetdeyken hep vajinamin ic dudaklarini hafif ayirip parmaklarimla yatay sekilde yikarim ve bu aliskanlik oldu, yikamadan duramiyom sanki.. icine sokmuyorum ama ayirip isde yikiyorum bir sekilde. ve icimde bu korku yarandi son zamanlar. sevgilmle evlencez ya kendim bozduysan bakireligimi. boyle bisey ola bilirmi? bir turlu rahat olamiyom :( lutfen bilen varmi o sekilde bozulurmu? :(((

Güncellemeler:
biri bir cevap versinyaaa :((( cevap verenlere benden +1 :((

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

• Hayir neden bozulsun!

Parmagini sokmadigin sürece bozulmaz..

Parmak ve penis ayni degil

Yani iliskiyi yasadiginda daha sert bir etki yapcak ve dogal olarak o yirtilmayi hissetceksin..

Bisey sokmadiysan bisey olmaz.

Panik yapma bu her bakire kizda var galiba acaba bisey oldumu sorusu...

1|0
    0|0
    • tesekkur ederim icime bir su serpdin :)

• Birsey degil.

Korkma bendede o korku var

Evlenen arkadaslarimdada oldu

O kadar korkutmuslar onemseyerek buyutmusler ki simdi herseyde acaba diyoruz.

Bisey yapmadiysan bisey olmaz

Erkekler Ne Diyor 15

• Arkadaşım merhaba,

Kızlık zarı vajina kanalının 4 ila 7 cm kadar içinde bulunur ve esnektir... İçeri doğru bir baskı veya sert bir darbe olmadığı sürece kolaylıkla yırtılacak bir konumda veya zayıflıkta değildir...

Dolayısıyla vajina dudaklarını ayırarak vajinanı yıkaman kızlık zarına bir zarar vermez ancak estetik görünüşünü bozabilir... Yani vajina dudakların sarkabilir...

1|0
    0|0
    • evet azcik sarkmis disa doru vajina dudaklarim :( bu yuzden oldughunu bilmiyodum. aydinlatici cevap verdin tesekkur ederim :)

• yok ben digildim yinede tesekkur :)

• Rica ederim... Aklına takılan birşey olursa buradan sorabilirsin...

• Oncelikle kendine cok buyuk sıkıntılar yapoarsan icinden cıkılamaz bir ruh haline buruneceksin. Bunu kendine yapma... SIkıntı oldugunu kesinlikle dusunmuyorum. Elbetteki kendini evlenecegin insana saklaman cok guzel ancak bunu kendine bu kadar tabu yapma. Velendikten sonra dahai bazı seyler cokk zor gelebilir. Cevrem bunları yasayanlarla dolu. Dusunsene 20 - 25 sene sakladıgın birseyi evlendikten hemen sonra 1-2 saat icerinde kaybetme durtusu gercekten koyuyor insana. O yuzden sen sen ol bunu bu kadar buyutme gozunde. Kesinlikle kızlıgının bozumus oldugunu dusunmuyorum. Sen de dusunme artık...

1|0
    0|0
    • cevredeki insanlar buyutuyo ama :( tesekkur ederim yorumun icin icimi rahatlatdin :)

• Estafurullah. En onemli sey o zaten. Cevreye gore yasamayı bırakıp kendimiz dimdik bir birey olarak ayakta durabilmeliyiz. Hadi kendine bir cikolata ismarla benden :D Emin ol bittiginde kendini cok daha iyi hissedeceksin. :D

• :D tesekkurler :D

• su ile bozulmaz çok zor sert bişeyi oraya girmesi gerekiyor sen yumuşamış rahatlamış hissedersin sadece

1|0
    0|0
  • arkadaşım zar denilen meret öyle incecik üflemeyle yırtılan bişey değil. nihayetinde deri parçası. penis girdiğinde bile yırtılmayanları var o kadar endişe etmen yersiz.

1|0
    0|0
  • parmakların ayarını fazla kacırırsan ıcerı doğru o zaman bozarsın ama yınede dıkkatlı ol gaza falan gelırsın sonra cok uzulursun.

1|0
    0|0
  • vajinanda 2cm iceri girmesi lazım ki bozulsun

1|0
    0|0
    • Yok 1 cm tobe tobe en az 5 cm girmeli

• ben arasdirdim her yerde ayri bir sey yazmislar yaa biri 1,5 biri 2 biri 3-5 diyo kafam iyice karisdi :(

• Yalan mı konuşuyor doktorlar araştır bak..

• bozulmaz merak etme hem bozulsa kan falan gelirdi onlarda yokmuş zaten rahat ol :)

1|0
    0|0
    • suyla gitmis olamazmi? yikanirken oluyo sonucta:(

• bilmem yani gozum hep orda degilki azcik biseyse gormemis ola bilirim :D ama acida olmadi .. tesekkur ederim rahatladim :)

• korkmaa bişey olmamıştır ama hala şüphe varsa içinde bir doktora git tamamen rahatlarsın rica ederim :)

• yok canım sanmam kuruntu senın kı

1|0
    0|0
  • bozulsa acısını hissedersin zaten

1|0
    0|0
  • çne sokmadıgın sürce vajına kanatları ve dduaklarını ayırp okşamanda sorun olmaz..

1|0
    0|0
  • bozulmamıştır bakıresındır sadece kafanda böle sorular oluştu için böle düşünüyon

1|0
    0|0
  • Ya olmaz öyle şey, canını sıkma

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok merak etme

0|0
    0|0
  • parmagını sokmazsan içine bozulmaz ayrıca kolay bozulan birşeyde degildir rahat ol.eklersedn özeli açim.

1|0
    0|0
  • bozulmaz rahat ol içeri girmesi lazım uzun bişeyin

1|0
    0|0
    • kzilik zari ne kaadar ilerdeki? internetde arasdirdim her yerde bir sey yazmislar.. tam bir sey diyen yokki :(

• içine korkudan başka birşey girmesin kardeş :) rahatla

• tesekkurler :)

Kızlar Ne Diyor 2

• bu söylediğin şekilde hiçbir şey olmaz merak etme. sen kuruntu yapmışsın kendi kendine.

1|0
    0|0
  • o kadar bozulmaz die düşünüyorum akıllım bakiresin merak etme :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...