21 yaşındayım ve kimseyle yatmadım...

Öncelikle üşenmeden bir okuyun yorumlarınız benim için çok önemli.

Son zamanlarda şöyle bir etrafıma bakındığımda olan olaylar doğrultusunda artık bakir kalmanın o kadar önemli birşey olmadığı fikrine kapıldım.Arkadaşlarımdan veya internette yazan kızlardan ; bu devirde bakir erkek kaldı mı ki ? sorusunu çok duymaya başladım.Ben biraz geri kafalıyım.Evlenmeden olmaz diyenlerdenim.Geri kafalıyım dedim çünkü çevremdeki arkadaşlarıma bakir olduğumu söylediğimde daha milli olmadın mı, yok efendim elin nasır tutmuşta şöyleymişte böyleymişte dalga konusu oluyorum.İyice batılılaştık , yok böyle birşey! İşte bunu arkadaşlarıma söylediğimde bizim kızlarda duymuş bunu ve kızlar benden uzaklaştılar bildiğin soğudular yani.Bakirim dedim sapık , tecavüzcüyüm demedim ki! ve bu kızların ağızlarından bir zamanlar şu sözler dökülmüştü işte temiz erkek olsun hiç kimseyle yatmamış olsun? eee sorun ne o zaman ? Kimseyle yatmadım diye insanlıktan mı çıktım.Bakir olan erkek malmı oluyor yada gerizakalımı oluyor anlamadım gitti?

Konuyu fazla dağıtmadan geçenlerde kızlık zarı dikimi diye birşey gördüm ve okudum hayretler içerisinde kaldım.Ardından bir kızın yazdığı yorumu okudum "erkekler önüne gelenle yatıyor sonra bozuk olmayan kızla evlenmek istiyor , o zaman bende yatarım önüme gelenle sonra kızlık zarımı diktiririm ruhu duymaz ne olduğundan" diye yorum atmış.Ben bu yaşıma kadar kendimi ne zorluklarla dizginlemeye kalkıyorum ve pat karşıma çıkan şeylere bakın.

Ben aşık olacağım kişiyi seçemeyeceğime göre o kişi bakire olmayabilir.O zaman işi niye şansa bırakıyorum.Ya aşık olduğum kişi birçok erkekle yatmış olursa ?Yada bu lanet zar dikimi şeysini yapmışsa ? Ben niye halen kendimi bakir kalmak için zorluyorum ki ? Seviyorsan bakire olup olmaması önemli değil diyemessiniz , ben bunca yıl tutmuşum kendimi hem erkeğin kendini dizginlemesi kadar zor birşeyi yoktur şu hayatta.Hayatın her anında cinsel dürtü ve düşüncelerle yaşamak çok zordur.

Şimdi ben ne yapmalıyım , şuan hem çok sinirliyim hemde üzgünüm?

0|0
23|16

En İyi Kız Görüşü

• ben 20 eşim 21 yaşında gerdeğe girdik, ve inanılmasa da benim eşim de bakirdi ! ve ben bunu öğrendiğimde o kadar sevindim ki karşıma benim gibi biri çıktı diye. gerçekten birbirimizi hak ettiğimizi düşünüyorum

her ne olursa olsun, allah herkesin karşısına kendi gibi birini çıkaracağından eminim. sen sen ol kimseye kulak asma. kendini eşine adamak kadar güzel birşey yok. düşünüyorumda sanırım benden önce eşim biriyle beraber olsaydı ben onu istemezdim, daha doğrusu kabullenirdim ama kaldıramazdım piskolojikmen :( . bu yüzden kimseyi dinleme. sen kendi doğrularınla yol al. sen zaten bir kızla tanışıp evlilik yoluna da girersen demekki onu yeterince tanıdığın anlamına gelir. evlilik karşılıklı güvendir. sen karşındakine güven veriyorsan o kız da sana oturur herşeyi anlatır. bakire olmazsa evlenmem diye korkutma karşındaki kızı. belki zamanında bir kere hata yaptı sonra da birdaha o hataya düşmedi?

unutma ki nice bakireler var her haltı yiyorlar (tersten ilişki vs) ve eşini kandırıyorlar. ve nice ilişkiye girmiş kızlar var ki bazı bakirelerden daha namuslu

1|6
    1|0
    • bu arada seni tebrik ediyorum, bu yaşa kadar kendini korumuşsun. örnek alıncak şekilde. bende evlenmeden ilişkiye karşıyım

• Beni etkiledi cevabın , vereceğim kararı tekrar düşünmeye itti. Yani öyle bir ortamda yaşadım ki , birbirleriye dost olanların yatağa bile gittiğini gördüm.Dışardan bakıldığında herşey çok normal neyse..

• seni çok iyi anlıyorum, ama sen sen ol nefsine yenilme kimseye de kulak asma. el üstünde tutulacak erkeklerden birisin ;) hem kendi namusuna sahip çıkmışsın hemde başka hiçbir kızın vebalini üzerine almamışsın

Kızlar Ne Diyor 22

• Senin gibileri gördükçe seviniyorum cidden. İstisnalardansınız resmen, o kadar çok bekleyen kız var ki onlara da umut ışığı olmuştur herhalde. Sakın o insanların dediklerine aldırış etmeyin.

Keskin sirke küpüne zarar, siniriniz geçmeden de bir karar vermeyin doğru ya da yanlış. Benim de sevgilim bakir ve evlendiğimiz vakit ilk kez birbirimize dokunacak olmak, başka tenler başka kokular olmadan bu inanılmaz güzel bir şey. Asla yadırganacak,küçük görülecek bir şey değil. Tecrübeli erkek isterim diyen kızlar da genelde daha önceden ilişki yaşamış oluyorlar..O yüzden evlendiği insanla tüm tecrübeleri edinme gibi bir fikir onlara cazip gelmiyor. Beklemelisin, her şeyi geç çok büyük bir günah zina. Unutma.

3|5
    0|0
  • canım içinden geleni yap.. sen temiz yaşarsan karşına senin gibi temiz bi kız çıkma ihtimali yüksek yok bundan sonra bende elimden geleni ardıma koymayacağım diyorsan karşı taraftan bekaret beklemeyeceksin..

1|3
    1|0
    • "sen temiz yaşarsan karşına temiz biri çıkar"diyorsun ama farkındaysan ihtimalden bahsediyoruz bu kesin değil , belirsizliklerden nefret ederim.Ben eğer biriyle yatarsam evleneceğim kadının bakire olup olmamasını tınlamam çünkü ben yaptım. Bunda sorun yok zaten.

• e yat o zaman kafan rahat olsun ne yapalım özel üretim yok kimin karşısına kimin çıkacağını kimse bilemez yada küçük yaşta temiz bi aile kızı bulsun annen evlendirsin seni gözü açılmadan siz erin muradınıza biz çıkalım kerevetinize..

• Saçmalık bunların hepsi! batılılaşmaya çalışan insanlara acıyorum hakiketen.yani devir o kadar değişti ki bakirlere kötü davranılıyor.yakında 18 yaşın üstündeki bakirleri herhalde hapishanede çürütecekler kötü birşey yapmış gibi.Hem onlara ne? senin özel hayatın değil mi? birdaha dalga geçtiklerinde veya kızlar uzaklaştığında gereken cevabı ver.mesela bir kız sana ters davrandı sende de ki; bazı kızlar kızlık zarını diktiriyormuş ama senin buna ihtiyacın yok,bekaretin bozuk olması moda olmuş ya! gibi bişey.saçmaladıysam özürdilerim ama kimsenin senin hayatınla dalga geçmesine hakkı yok hemde haksız yere!

1|3
    1|0
  • evet ortalikta ahlak abidesi gibi dolasip her turlu halti eden kiz sayisi fazla malesef.

o yuzden diyoruz ki once insanin ruhu o... olmasin. oncelikle kendinizi boyle pis, mide bulandirici insanlardan korumaya bakin.

bekaretle ilgli dusuncelerin boyleyse, evlilikten once dusunmuyosan bu sekilde devam et, cunku senin yapitign gibi bekaretini hakkyla koruyan kizlar da var.

kisiler birbirlierinni hak etmeliler bence de, sen de kendin gibi bi kızı hak ediyosun, bakire istemeye sonuna kadar hakkin var. onun bunun dediklerinden dolayı kendi dogrularından sapma. ve daha onemlisi , ya bi gun biseyler yasamis bi kıza asik olurum diye endiselenmek yerine sana yalanlar soleyip arkdandan boyle bi konuda oyunlar ceviren birine asik olamktan kork bence once.

onden arkadan sagdan soldan verip ben bakireym ayollll diye gezen bi kıza denk gelcegine, durust ve yasadiklarının arkasında duran bi kıza denk gelmen daha hayirli, cnku bence bu hayatta kandrlmaktan ve enayi yerine konmaktan daha igrenc bisey yok

0|1
    0|0
  • içinden geldiği gibi davran ve yasa boş yere bunun üzerine kafa yorma

Bu arada orada doktor gördüm :)

0|1
    0|0
  • Kardeşim,sen geç bu internetteki gerizekalı yorumları . yada arkadaşlarının söylediklerini. sen kendini sevdiğine sakla ,aynen bu yolda devam et. Öncelikle Allah korkusu varsa içinde zaten diğerlerifasa fiso. aşık olacagın kişiyi tanımaya başladıgında bazı şeylerini öğrenirsin zaten,sen temiz ol ak olda bırak karşındaki istediği kadar kirlenmiş olsun. bu dünyada temiz kızda çok var dert etme , ama gaza gelmişssin ne desem boş gibi gözüküyo.

2|1
    0|0
  • ne yaparsan yap amacın kendini başkalarına kanıtlamak olmasın

ayrıca bakire birisini bulmak öyle şans içi değildir

bir insanın nasıl olduğu ilşkiye girmeden de öğrenilebilinir hiç olmadı evlenemden sorarsın

kızlar artık böyle şeyleri dert etmeyip evleneceği kişinin bilmesini ister...

0|1
    0|0
  • sen kendı doğrularınla yaşa arkadaşım.senın ıcın rahat olduktan sonra gerısı boş.milletin agzıyla hareket etme...

0|0
    0|0
  • öncelikle vayyyy beeeee helal olsun sana..sen bunu başkası için yapmıyorsun en başta kendine olan saygından yapıyorsun bunu hiç unutma ve bence düşüncen harika..evet artık kızlarda bile bakireliğe önem verilmiyorki kaldıki erkeklerde..mesela bende eşimin ilki olmak isterim ben onu bekliyorsam oda beni beklemeli ama ben bayan olduğum için bu ihtimal çok düşük hatta yok gibi bişey o yüzden bence kendi fikirlerini düşüncelerini başkalarına ezdirtme başkaları içinde böyle bişey yapma..

0|1
    0|0
  • Beline kuvvet hadi görelim seni şeklindeki yoruma eyvallah :))) diyen bir insanla bu soruyu soranın aynı kişi olabileceğine inanasım gelmiyor.

2|0
    0|0
    • ben teşekkür anlamında eyvallah çektim , erkekler arası konuşma tarzıdır bu ya ne diyecektim sağolasın canım mı ? ve senin inanıp inanmaman beni pek ilgilendirmiyor açıkcası.Sana kızmıyorum zaten önceki yorumlardada anladım , şu zamanda nerdeyse hiç bir kız bakirim diyen erkeğe inanmıyor.Önemli değil ben sadece sorunuma çözüm aramak için bu yazıyı yazmıştım zaten yorumlardan alacağım öğütü aldım.

• Sana inanmıyorum demedim, ama biraz daha gaz verseler nidalarla koşacak gibisin.

• sevmediğinle birlikde olursan ister evli ol ister bekar nasıl olsa değmezmiş diyeceksin...bu konuda tek bir doğru vardır...evlen veya evlenme bilemem ama birlikde olduğun kız buna değsin yani oda seni sevsin sende onu sev...kendi doğrularınla yaşa...kimseye benzemek zorunda değilsin.

0|0
    0|0
  • sen yüreğinin sesini dinle herkes yapıyo diye sende yapmak zorunda değilsin

1|2
    1|0
  • Her istediğin olmaz.Şans meselesi.İşi şansa bırakmayarak biran evvel bunun tadına bakmak istiyorsam ailen evlenecek hatun arayışına geçsin.Sende seçeneklerden beğendiğinle evlen. Basit düşün derim. Kafa karışıklığına gerek yok.

0|1
    0|1
  • yatma ne olucak kı yatınca hem gunah hemde cok yanlıs kendını esın e sakla beya gelınlık ıcınde gorsun senı tertemız saf bı sekılde dıyelım kı yattın kızlık dıkıldı orıjınalı gıbı olmaz

0|0
    0|0
  • aferin sana.akılı çocuk

0|0
    0|0
  • Erkekte cokta onemli oldgunu dusunmuyorum su zamanda. Ama senin yaptigin guzel birsey az rastlanir.

0|0
    1|1
    • İşte bak beni tetikleyen bu düşünce. Ama sende haklısın , şu zamanda bakir erkek az rastalanır.Çok yakın bir kız arkadaşıma söylemiştim bakir olduğumu inanmamıştı ve pek büyütmedim durumu geçti gitti merak etmiştim niye inanmadı diye.Ama şimdi düşününce inanmamakta haklıymış gerçekten.

• Hic adil bir durum degil her zaman esitlikten yanayim ama su zamanda artik bakire kiz bile bulunamazken. Bakir kelimesi kullanilmiyor bile. Tedavulden kalkmis gibi. Kendi dogrularinla yasa. Ne istersen onu yap.

• Sen bence hiç evlenme ozaman...

0|0
    0|2
  • bende şu artık tüm erkekler aynı yatmayan erkek mi var ben tecrübeli olsun istiyorum diyen kızlara ve erkeklere sinir oluyorum .. bu nasıl bi zihniyet ya nasıl kabullenebilirler böyle bişiyi .. sende kendine gel kendin gibi birini bulursun herkes bir diil buna inan ve kimin ne söylediğine bakma lütfen

0|1
    0|0
    • Kızların bu düşünceye sahip olması aslında erkeklerin suçu , artık umudu kesmişler , zamanında bakir olsun derken bakarlar ki böyle birşey mümkün değil bari tecrübeli olsun diyorlar galiba.

• daha yaşın küçük, bi kaç yıl sonra şuan düşündüklerin saçma gelicek, kimseyi takma kafana, önemli olan senin neler hissettiğin. önüne gelen her kızla yatmak istiyorsun ama sırf dini boyutlarını düşünüp işin kendini tutuyorsan ozaman gir günaha bukadar sinirlenip üzüleceğine.. ama sevişmenin özel olduğunu düşünüyorsan ve bunu sevdiğin aşık olduğun evlendiğin kadınla yaşamak istiyorsan doğru yoldasın. ve buna inan karşına senin gibi düşünen bi kız çıkacak. o ilk heyecanı aynı andan birlikte paylaştığınızı hayal et ve mutlu ol. geneleve gidince veya önüne gelenle yatmış kaşarlarla sevişirken çok mu mutlu olacaksın.

0|0
    0|0
  • kim ne yapıyorsa sanane..nette olanlara göre bakarsak temiz erkekte kalmamış biz de mi yatalım sırf bu yüzden.bu nasıl bir mantık anlamış değilim.sen temizsen karşınada tabii senin gibi biri çıkar...

1|0
    0|1
  • zor bir soru sormuşsun... dışardan bakıldığında kim bakire kim değil anlaşılmıyor.. aynı şey erkekler içinde geçerli.. erkek yapsada anlaşılmaz derlerdi eskiden, şimdi artık kızda yapsa anlaşşılmıyo. gerçekten çok zor bi zamanda yaşıyoruz.. ama hz. yusuf'un hikayesini biliyosundur.. sen nefsini koru allah en doğru insanı karşına çıkaracaktır.. etrafındaki insanlarada aldırış etme.. kimseye bakirim falan demene de gerek yok. sen kendini bil yeter.. bu kadar düşünme bekaretmiş falan diye bence... kulağını kapa duyma gözünü zinadan sakın... ama beline kuvvet bilmem diyenlere eyvallah deme.. sırf bu yüzden karşına çıkan kızlara ön yargılı yaklaşma.. güvensizlik duyma.. herkes kendine yapar bu dünyada..

1|1
    0|0
  • Öncelikle 3 tane ne olduğu belirsiz bir biraya kaba tabir ile tav olan kızlardan bahsediyorsun ve bunların sözlerini ciddiye aldığını görüyorum. Sormak istediğim soru şu bu düşüncede olan bir erkeğin böyle kızların ortamında ne işi var? bu tip kızlar için namus, haysiyet, ve onur kavramının, sadece eğlenceden maksat olduğunu bilmezmisin? hiç kimse sana yap yada yapma demez sinirlendiğin ve baz aldığın kişiler zaten sağlam pabuç değil.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Senin durumunla "elin nasır tutmuş" diye dalga geçenler, çok renkli cinsel hayatları olan ama başka da bir başarısı olmayan olgunlaşmamış, kompleksli adamlar. Karakteri oturmuş, kendine güveni olan adamlar başkalarıyla ilgili dalga geçmezler zaten.

Sen sana doğru gelen neyse onu yap, başkasına göre yaşama hayatını. Eğer çok kafana takıyorsan cinselliği yaşa, böylece evlendiğin zaman "Ben bakirim ama eşim bakire değil" diye bir takıntın olmaz, hem de boşa beklememiş olursun :)

0|1
    0|0
  • arkadasım sen mılletın gazına gelerek hareket etme şu ana kadar bır mısyon edınmıssın bakır kalmayı ve bundan sonrada devam etmelısın .sen temiz kal ve cevrendekı ınsanlarıda kendın gıbı sec aklına dusen kızlar gıbı kızlarla tanısma sansın azalacaktır ."""erkekler önüne gelenle yatıyor sonra bozuk olmayan kızla evlenmek istiyor "" bu sözude bu sıtede cok duyar oldum kızlar bılsın artık bu dunyada kendını evlılıge saklayan ınsanlar var hele hele turkıyede daha cok var her erkegı aynı kefeye koymayın . bıde suna tav oluyorum bakır ama ne bılecen anal yapmadıgını yazanlara ne bılecen evet ne gunahını alıosun mılletın

2|0
    0|0
  • 1. insanlar çoğunlukla yapmadıkları şeyleri olmuş gibi anlatma ve abartma eğilimindedirler. çevrende gördüğün ve şunu götürdüm bunu getirdim diyen adamlara o kadar da tamah etme. çoğunun salladığını ve götürdüklerini söyledikleri kızı aslında tanımadıklarını çok defa gördüm.

2.sen doğru olanı yapıyorsun. şu an yaşın genç. ileride evlilik düşüneceğin insan da senin ortamından bir insan olacak. sen eğer herkesle düşüp kalkanların ortamında olursan senin evleneceğin insan da o gruptan olacaktır. sen ağır takılır ve oyle insanlarla görüşürsen evleneceğin insan da oyle olur.

3.o diktirme olayları falan bana çok komik geliyor. belki ben zamanında ipin ucunu kaçırdığımdandır ama kesinlikle bakire bir kız ile daha önceden yapmış bir kız ayırt edilebilir. bu erkekler için dahi bellidir. kızın bakışından, tutuşundan, öpüşünden bile anlarsın.

şöyle bir örnek vereyim, sen ilk defa internette bir çıplak kadın gördüğünde ne hissettin bir düşün. o hissettiğin heyecanı bir daha asla hissetmedin. inan ilk defa bir erkekle beraber olacak kadının tepkileri çok farklı oluyor daha önce yapmış olandan. istediği kadar diktirsin, bakışları, konuşması, dokunuşu nasıl ilk halini alacak?

bir kız ilk defa bir organ gördüğünü söylüyorsa, kızın hareketlerine bak önce, kan gelip gelmediğine değil. elinin ayağının titremesinden dahi anlaşılır daha önce yaşadıkları. çünkü ruhun bekareti gittikten sonra o eski saf heyecanı gösteremeyecektir.

bunun yanında sen girerken acı hissedip hissetmemesinden tut, kendisini sıkıp sıkmamasına kadar da bir dolu fiziksel etmen var anlaman için. yani diktirmiş olan hatun ancak bakir bir adamı kandırabilir.

4.yaşın da çok geç değil. gidip milletin gazına gelip bunca zamandır yapmadım deme. zaten bunca zaman dediğin 18den sonra 3 yaş :)

1|0
    0|0
  • erkekler önüne gelenle yatıyor sonra bozuk olmayan kızla evlenmek istiyor , o zaman bende yatarım önüme gelenle sonra kızlık zarımı diktiririm ruhu duymaz ne olduğundan

onlar öyle sansınlar.. ruhumuz duymayacakmıs. peh güldüm cidden

soruna gelincede

salla :D onların elleri nasır tutmustur bunu yukleyecek birini ararlar bu da sen olmussun takma onları bu devirde milyonlarca bakir ve bakire kişi. var bakire değilsede o nun karakterinden süpe et ama suda var ne yazıkkı bazı bayanlar tecavuze ugruyolar 2 tane abaza sıgır erkeklerın adını kotuye cıkarıyo 21 yasında yım mıllet 30 yasıma geldım kız arkadasım olmadı die konu acıyo sen ne dion bea kardeşim :D

0|1
    0|0
  • valla kardeşim bak bi laf vardır. el şeyiyle gerdeğe girilmez diye. kızlar bakir olsun der, bakir oldun mu hayvan gözüyle bakar, neden mi belini kırarsın sakarlık yaparsın diye. hem öyle hem böyle. bence kimseye kendini saklama. isteyen kızsın isteyen de darılsın düşünceme. illa yani bakire olmak söz konusu değil. neyse. uzatmayacağım... hayatını yaşa arkadaşım. bu zamanda günah bile olsa sayılmıyor artık... anlayacağın kızlar tecrübeli erkek arıyor...

0|2
    5|2
    • Sağolasın cevap için yani artık diyorum ki bakirliğimi bozmayayım evlenmeyeyim öyle yalnız hayat süreyim cinselliği bastıracak çok şey var aklımdan geçmiyor değil hani.

• ya kardeş bi git ya:D onu yaşamadan ölme derim... ama bakir erkeğe abazan gözüyle bakılması benim için de can yakıcı bişey... belki inanmazsın ben de 18 yaşında verdim gitti... ama diyeceğim şu, eğer bakir kalmak istiyorsan, kal... ama tavsiye etmem:)

• eğer birazcık inançlıysa, zinanın HARAM olduğunu da biliyorsan bu şeyi yapmamalısın. İnşallah doğru yoldan gidersin. Ben 24 yaşındayım. Ne bir kızla yattım, ne bir kızın elin tuttum, ne biriyle çıktım, ne... Eee, ben öleyim o zaman. Bu durum benim de psikolojimi çok bozdu, bozuyor ama hayat devam ediyor...

0|1
    0|0
  • bayanlar ne kadar istekli ne kadar kaba tabirle azmış olsada, açığıda kapalısıda kendini tutuyor. benim bayanlara erkeklerden çok saygı var. ve burda kaç kişi varya türkiye gençliğini sen buramı sanıyorsun. ve ne ekersen onu biçersin. bende ilişkiye hiç girmedim hatta eski kız arkadaşım onu becermedim diye bana sen nasıl erkeksinj demişti ama ben o an öyle karar verdim öyle yaptım.

0|1
    0|0
  • daha önce sevgilisi bakir olduğu için ayrılan hatunu bile gördüm :D takıl gardaşım beline kuvvet

0|3
    2|3
  • bence geneleve git yapmaya karar verdiğinde gerçekten çok günah ateşe dayancağın kadar yaparsın . genelevdekilerin işi o olduğu için hiç bir kızın günahına girmediğin için ve parasıyla karşılığını vererek yaptığın için allah bilir ben bilemem ama bellkideee günah derecesi namuslu bi kızla yatmaktan daha azdır.

0|0
    0|0
  • kaç oldu bilmiyorum. pisliğin tekiyim :-)

0|0
    0|3
  • Kendimi Kirlenmiş hissetim şimdii:DD:D Beni kirleten kız utansın bee:S

0|0
    0|0
  • Kardeşim bir an önce evlen derim yok ben daha evlenmeyi düşünmüyom diyorsan . Sen bu hayata birdaha gelmiceksin yaşının her devresini en iyi şekilde deyerlendir .Böyle bir zevkten mahrum kalma .

0|0
    1|2
  • bende yatmadım yatmak isterim

0|0
    0|0
  • butun kızlar bastacı yapmış senı. helal damardan gırmıssın:))))))

0|0
    0|0
  • Aboooo Sende Patlama Var

0|0
    0|1
  • benimde daha olmadı bizde bakirz arkdaşlar arsında cok dalga geiyolra amk ya :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...