Erkekler gerçekten ilginçsiniz :)

Sevgilim dün beni kandırmış Marmarise tatile gidicem dedi , bende ben hayatında iken yanlız tatile gidemezsin dedim.Öyleyse hayatından çıkarım dedim. neyse bu ben boyle dıyınce tamam gitmiyorum dedi.Dün halıyle bozukluk bu durumdan dolayı.Sabah konusurken de senı kandırdım dedı (Benım Ruslara karsı takıntım var onun yuzunden Rus karılarını begenıyor cunkı) Bende bunun bedelını agır odeyeceksın dedım. Nasıl olacak dedı.Bende evlenınce gorursun dedım.Bana karsılıgında gosterıcen ama elletmıcen mı dedı sıpa :)

Bende benı kızdırmasaydn dedım. Tamam bir daha olmıcak dedi :)

Şimdi sorum şu beyler neden konu cinsellik olunca hemen geri adım atıyosunuz.Sevdiğiniz kadını kızdırıyorsunuz ama iş cinselliğe gelince herşeyi kabul edebiliyorsunuz .Neden böyle ?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Tencere kapak olayı, sevgilisyle ya da partneriyle, cinsellik yaşamayak kız benimle aynı havayı bile soluyamaz. Ayrıca bensiz tatile gidemezsin ne demek ? yapışık ikiz misiniz ?

Ben olsaydım tatile çıkardım, hayatından falan da çıkaramazdın beni, daha çok kıymete binerdim, hattta işi gücü bırakıp Marmaris'e bile gelirdin... Dua et ki şanslısın, saf bir çocuk bulmuşsun...

0|0
    0|0
    • Çok eminsin sen kendinden canım ne demek yapışık ikizmisin benim erkeğimin benim olmadığım yerde ne işi var,benim onun olmadığı yerde ne işim var ?

Tatile çıkarsa beni kaybeder , bunu çok iyi biliyor

• İnsan bazen yalnız kalmak ister, oraya gidince başkalarıyla beraber olacağını düşünüyorsan aranızda güven yok demektir. Ayrıca kış mevsimindeyiz, yani Marmaris'te kız bulma ihtimali yok denecek kadar az şu anda. Öyle bir niyeti olsaydı, yazın giderdi.

Erkekler Ne Diyor 18

• Birlikte olduğun kişiye bağlı biraz aslında ama genelde böyledir bu durum. Çok zevkli bir şey olduğu için böyle sanırım :D

Siz kadınlar neden birşeyler elde etmek için cinselliği kullanıyorsunuz peki :)

2|0
    1|0
    • :)) Zevk ama sizi ancak bu konuda durdurabılıyoruz ne yapalım :))

• benim ona buyuk yemınım var benden baska kadınla olursa tutulsun dedım:)

• Yeminle olsaydı bu işler ortalıkta kolu bacağı tutan erkek kalmazdı :D

• Ördekle ilişkiye giren adam bile sizin yanınızda daha cool

1|1
    0|0
  • Bence de hata yapmış. Ben olsa "tek tatile gidemezsin hayatımdan çıkarım" dediğinde "ok" der kestirir atardım.

0|0
    0|0
  • am için, senle hiçbiralakası yok

1|0
    0|0
  • tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş işte

1|2
    0|0
  • Belli ki amacı evlenmeden ellemek.

Cinselliktek tek taviz veren erkek değildir bir de , yeri gelir kadın muhtaç olur.Erkeğinki dereyi geçene kadar ayıya dayı demek.

0|0
    0|0
  • erkeklerdeki testestoron hormonu müthiş birşey. en uysalını bile yoldan çıkarabilecek kadar etkili olabiliyor bazen. kediyi aslana çeviriyor. biraz daha anlayışlı olun erkeklere karşı lütfen :D

0|0
    1|0
  • Kopruyu Gecinceye Kadar Ayiya Dayi Diiiiiiicen Hesabi :))))

1|1
    0|0
  • bu herkes için geçerli bir durum değil .. ben böyle tehdit vari konuşmalara hiç gelemem ,geri viteste yapmam..olursa olur olmazsa olmaz

0|0
    0|0
  • Bu ne yollu bir ilişkiymiş arkadaş.

0|0
    0|0
  • köprüyü gecene kdar ayı dayı meselesi.

1|0
    0|0
  • yohlukkkkkkkkkkkkkk

0|0
    0|0
  • Am ugruna düştüğümüz hallere bak ak

0|0
    0|0
    • :))))))))))))) yazık vallla erkeklere

• Ben olsam giderdim girmezdm bu kadar sikintiya ah ah kizlar;) yaz gelsinde bir an once

• bir boyun kalknca dıgerı eglıor ıstee ama ben oyle oldgumu ya da olcagmı sanmıyorm :)

0|0
    0|0
  • Sendeki numune öyle ablacım.

0|0
    0|0
  • Eskiden tanıdğım evli bir abi vardı. Saat 18:00 den sonra karın ile kavga etmeyeceksin derdi. :) Konu seks olunca diye düşünüyorsun ama yanılıyorsun konu sen ile olan seks diye düşünmelisin yoksa vajina heryerde bulunur. O seni istiyor anlasana

2|0
    0|0
    • :))))))))) o abi çok doğru soylemıs. Bende onu ıstıyorum ama bana yaptıkları dogru mu ne ısı var marmarıste fılan. Elbette vajına heryerde bulur bunu cok ıyı anlıyorum ve ben onun bu hallerını cok sevıyorum :)

• Depoyu boşaltmak lazım biryerdede artık. Bilimsel açıklaması bu. :D

0|0
    0|0
  • amın tadı başka güzelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olay kadınların şeylerinde değil olay sevgide güzelim yoksa erkekler için kadın kadınlar için erkek bulmaya ne var adam sevdiği için tamam diyor bir erkek te mantıklı bakarsak sevdiği kadınla birlikte olmanın bir*dan daha fazlası olduğunu bilir

0|0
    1|0
  • aynen öyle vallaaaaaaa :DDD

ama erkek arkadasimin mesela öyle demesine ben bozulurdum

1|0
    0|0
Yükleniyor...