Sorum erkeklere neden bu kadar acsiniz? ?

arkadas sitedeki kizlara hanzolugunu gostermek zorundamisin.sizin yuzunuzden kizlarin bir cogu lezbiyen oldu.erkeklerden soguttunuz.yapmayin olum

Güncellemeler:
bu dunyayi cekilir kilan kizlar zaten:)onlar olmasaydi hayat cekilmez olurdu.o giydikleri taytlar askili badiler yolda yururlerken aceba kimse bakiyor mu diye dusunmeleri.utanarak etrafa bakmalari:))sizleri seviyorum cok tatlisiniz cirkin kiz yoktur.bi cok ulkeyi gezdim.turk kizlari gibi guzelini gormedim.

0|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

• haklısın aynen dün akşam bir arkadaşla mesajlaşmak için mesaj kutumu açtım sanki açmamı beklemişler gibi selam tanısalım , sana bişi göstermek istiyorum- ya da elini uzat gibi mesajlar geldi bu kadar olamaz bu ne açlıktır aç gözlülüğünde bu kadarı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• lezbiyen olmadan evlendim

şükürler olsun yarebel alemin

0|2
    1|0
  • Kizlarin daha sonradan lezbiyen olabilne gibi bir durumu olmuyor. lezbiyenlik dogustan gelen bir seydir :D Ayrica haklisin. Sanal bir ortamda boyle cirkin seyler gormek zorunda miyiz? Fotografi olmayan bir kiza yavsayan bile var

0|0
    2|0
  • işte aklı başında biri!konuş kardeş helal olsun!

0|1
    0|0
  • yokluk çok kötü bir şey ...ne demişler "elimde varsa kasılırım...kız görünce asılırım..."

0|1
    0|0
    • sen sikayetci degilsin galiba

• şaka yapıorum canım bu durumdan şikayetçi olmuycak bir kzı olabilirmi...tabiki şikeyetçiyim en sonunda tümünü sildim kurtuldum:D

• bu gidisle toptan olucaz heralde hem kız kızın halinden de anlar ne guzel beni anlamıyosun derdide olmaz:)

0|0
    0|0
  • Biri şunların eline para tutuştursunda bir yere göndersin :D Bu kadar abazalık zararlı

0|0
    0|1
  • Hahah soru çok hoşuma gitti. Haklısın be kurabiyecanavarı-

0|0
    0|0
  • söyleyene bak.D

0|0
    0|0
  • Lezbiyen değilim olmayı da düşünmüyorum.

Diğer yandan erkeklerin barzo olduğunu da düşünmüyorum.

Kızlarda da var barzo tipler o insanın kendiyle alakalı bir durum cinsiyetiyle alakalı değil.

Ha erkekler daha rahat gösteriyo o ayrı.

0|0
    1|0
  • Çok doğru söylüyorsun

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Burdan Snickers yetkililerine sesleniyorum. Yapın şap aromalı bir Snickers, sloganınız anlam bulsun!

Açken sen, sen değilsin.Snickers...Açlığını yok et ;D

0|2
    0|0
    • Eyvallah. Hatta bir ara büyük boyu çıkmıştı XL diye. Bunu da şöyle yapsınlar

Snickers XL büyük sevenlere

Snickers S küçük sevenlere :)

O zaman kızlar da ilaçlı gazozların intikamını şaplı snickers ile alabilirler :D

Akıllı olalım beyler..;)

• son derece haklısın hacı :)

çatım 5 yıldızını.

1|1
    1|0
  • sitedeki çoğu kız karşı cinsten ilgiyi alakayı bu tip sitelerde görüyor bırakta o erkekler birnevi hayır işi yapsın...

0|0
    0|0
  • napsın adam hazır asker kendi iraddesıyle hareket etmıyorki komut aldığı yer belli analog çalışlıyor :)) (cem yılmaz )

0|0
    0|0
  • hahhaha :D

süper tespit kardeş :))

0|0
    0|0
  • bir kısım insanların yaptıkları yüzünden bütün erkekleri suçlamak hiç mantıklı değil üç kadın bir yerde bir erkeğe laf etınca herles gay mi olsun :)

0|0
    0|0
  • ben ne yaptım olum evde oturmuuş filmimi seyrediyorm :S

0|0
    0|0
  • gerçekte yapamayınca sanala saldırıyo millet

0|0
    0|0
  • Reelde bulamayınca buraya doluşuyolar :)

0|0
    0|0
  • ahahah güldüm ya la :D

0|0
    0|0
  • ben öyle biri değilim:)

0|0
    0|0
  • erkek dediğin çapkın olacak :D Erkeğizz kızım bizzz aaaaaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...