Ailem evliliği onaylamıyor, ne yapmalıyım ki ben bu saatten sonra?

ben bakire değilim ve ailem benim ilişkime çok karşı. 6 senelik bi beraberlik var ortada ama ailem evliligi onaylamıyorr.şimdi ne yapmalıyım.ayrılmalımıyım yoksa aileme rest çekip sevdigim erkegin ilkim olan herşeyim olan erkegimin yanında mı olmalıyım.yoksa ailemi mi tercih etmeliyim?

Güncellemeler:
...

ben bakire değilim ve ailem benim ilişkime çok karşı. 6 senelik bi beraberlik var ortada ama ailem evliligi onaylamıyorr.şimdi ne yapmalıyım.ayrılmalımıyım yoksa aileme rest çekip sevdigim erkegin ilkim olan herşeyim olan erkegimin yanında mı olmalıyım.yoksa ailemi mi tercih etmeliyim

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ne büyüklerini karşına al nede sevginden vazgeç,yaş itibarı ile reşitsin,bir şeyden vazgeç olmaz,çok ince bir noktedasın,ailenle güzel güzel konuş,eger halen rıza göstermezlerse açıkça onunla evlenecegini söylersin,ister istemez sana olur vereceklerdir,biraz duygu sömürüsü yap,

0|0
    0|0
    • bu olayın sıcaklıgı geçsin biraz,sogut,size zaman lazım,belki 6 ay belki bir sene,çalışıyormusun bilmiyorum ama sabretmelisin,aceleye getirme,sevdiğin insanı kaybetme,bazı şeyler erkeklerin sabrını taşırır,sık bogaz etmeden bekleyeceksiniz,olayı onun aileside senin ailende kabul edecekler,ama siz şimdilik evlilikten bahsetmeyin,ama en son çare yola gelmiyorlarsa da gider nikahınızı yaparsınız,kaçma yaşınız geçmiş,

Erkekler Ne Diyor 16

• ailene rest çekmeden de her şeyi yoluna sokabilirsin. sonuçta ailen ve öyle de böyle de kabulleneceklerdir bu durumu. üzgün olduğunu ve bu evliliği çok istediğini anlamlarını sağla. aile rest çek demiyorum, ama sevgiline de rest çekme. ailene rest çektikten sonra dönebileceğin bir ev ve halini hatrını soran akrabaların olmaz.

2|0
    0|0
  • oho siz ailelerden ayrılıyorsunuz benim 2 yıllık ilişkim vardı aileler karşıydı ilişkiye evliliğe cart curt neyse ben ailemi karşıma ladım günlerce tartışdım savaşdım sevdiğim için yani birde ilkin ya 6 sene ne demek ya bu kadar kolaymı bir ilişkiyi bitirmek kararına saygılı olmalılar bence hadi diyelim bu olmadı ayrıldınız 6 yıllık yerine başkasını buldun ailenin istediği gibi onu ne kadar tanıyabilirsinki 6 sene heralde tanışma olmaz dimi zaten ilklerdeki duygularıda yaşayaman artı şu anki sevdiğinin hayatınıda mahvetmiş olursun değer veriyorsan güveniyorsan gerçekden mutlu edeceğine inanıyorsan sevdiğinin yanında ol bırakma onu...

0|0
    0|0
  • bencede arayı bul..

0|0
    0|0
  • ekonomik bir bağımsızlığın varsa ialene fikir danışmanın manası yok, tamam üzerinde emekleri olabilir ama senide leylekler getirmedi öyle değil mi? bakmak zorundaydılar... türkiyede bayanların ekonomik örgürlüğü olabilse zaten bu aileye danışma yada izin verip vermeme olayını şuan konuşuyor olmuycaktık...

0|0
    0|0
  • trip at konusma kimseyle yemek yeme ama gizliden odanda sakla :D

suratın asık olsun hep evde, konusma kimseyle, hastamış gibi davran iyi değilmişsin havası ver halsizlik gibi, ben onu çok seviyorum, 6 yıldır seviyorum neden mutlu olmamızı istemiyorsunuz de, 1 hafta bunu sürdür emin ol işe yarar...

0|0
    0|0
  • Ya bence aileni tercih et.100% buna inaniyorum.çunku senin gormedigin bazi $eyler olabilir(gercekten a$iksan eger)ki ailen onlari goruyor bence...

0|0
    0|0
  • bakire olmadığını ailen bilio mu?

0|0
    0|0
  • iyi biriyse zaten ailende tanıyıp sevecektir

0|0
    0|0
  • Direk onun oldum de el mahkum onun olursun .

0|0
    0|0
  • :S ne yapıosun..

0|0
    0|0
    • kafam çok karışık halen

• ikna olma gibi nietleri yok yani.evlilik olması içinde çözüm sadece kaçmak

• siz daha iyi bilirsiniz ama pişman olacagın birşeyden uzakdur

• seni öldürmüceklerse durumu paylaş onlarla usturuplu bi dille ve sevdiğini söyle ikna olucaklardır

0|0
    0|0
  • olan olmus..ailen in iyi bir anın da tanıstır ama önce abla veya anneden başla

0|0
    0|0
  • sevdigin insanı kaybetme, aileni ikna etmeye çalışın

0|0
    0|0
  • ilkin yanında kal yaşta gelmiş kapıda kalırsın valla

0|0
    0|0
  • karar verceksin aileni ikna etmeye çalış

0|0
    0|0
  • kaç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sirf ilk onla birlikte oldun diye onunla evlenmek zorunda degilsin yada daha iyisini bulamam diye korktugun icin. Gercekten seven erkek boyle seyleri onemsemez . Benim bakire olmayan arkadaslarim en once evlendi yani cok anormal bir sey diil bu. Ailen neden istemiyor onlari dusun. 6 yila ragmen istememelierinin mantikli bir nedeni olmali.. Onlar senin ailen kolay kolay rest cekme. Adama yuzde yuz guveniyormusun kalan omrumu onla geciririm diyor musun? oyleyse orta yolu bulmaya calis o ailenin istediklerini yapsin inandirsin... Ailenden vazgecme koca cok aile yok..

0|0
    0|0
  • sevdiğin insanın yanında ol sonrasında başın çok ağrırı yeni tanışacağın insanın bunu kaldırıp kaldıramayacağını bilemezsin dünyada dar beyne sahip insandan çok ne var zaten.Ailenlede kötü olma ama kararlı olduğunu hissettir onlara.

0|0
    0|0
  • hala anlamadın mı cevapları tekrarlıyorsun seviyosan arkasında dur alen elbet ikna olur sevmorsan bekareti takma

0|0
    0|0
    • bugün görüştük.çok kararlı kaçırıyım seni dio.yada aileni ikna et dio.bu akşam bi annemle konuştum olmaz kesinlikle dio.kafayı yemek üzereyim.herşey bekaret değil.seviorum da yani

• ozaman kaç evlen

• Ailen neden istemiyor?

0|0
    0|0
    • biz zaten nişanlıyıdık.ailelerde birbirine girdi.bozuldu nişan yani.aradaki farklar işte vs vs..

• İşte o vs vs ne.. yanı sence mantıklı bu vs vsler.. Eğer mantıklı ise aileni dinle.. Değilse evlen nasılsa barışırsınız

• sevdğinden kesinlikle vazgeçme ama ailenide br şekilde ikna et allah yardımcın olsun ama uzatma daha fazla 6 sene ilişki içn fazla

0|0
    0|0
  • hayır rest cekme aılene aılen karsı cıktıgına gore bı bıldıgı vardır mutlaka bı erkek ıcın aileni harcadıgını degmez bu ılıskıye son ver yoksa cok pisman olursun aslında evlılıkte yapsaydın o işi daha ıyı olurdu ama artık onun da caresı var dıktırırsın rahat edersın ama bı erkegın pesınden gıdersen omur boyu basına kalkar bunu senı sahıpsiz gorur.haksızmıyım

0|0
    0|0
  • aileyi ikna etmek zorundasın bence. artı bide bakireliğin gitmiş

0|0
    0|0
  • bu devirde sevgi zor bulunuyor ondan ayrılıp başka biriyle evlenince mutlu olamıycan kesin o yüzden ayrılma sevgilinle artık karı koca olmuşsun zaten ayrılık olmaz bu saatten sonra bence aileni birşekilde ikna et kararlı davran

0|0
    0|0
  • bu hayatta hiç kimse için yaşama annene bakire olmadığını söyle hatta duygu sömürüsü yap evlenmemize izin vermezseniz kendimi öldürürüm de yap bişeyler sen kadınsın.. kolay gelsin..

0|0
    0|0
  • aileni ikna etmeye çalışın

0|0
    0|0
  • ailenin onaylaması için uğraşmalısın

0|0
    0|0
  • Ailene rest çekme bir çaresi bulmaya bak her yolu dene inşallah çare bulursun ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...