Sizce sevgili ile cinsel birliktelik yaşamak doğru mu ?

Arkadaşlar soruyu kişilik bölümünde açtım nedeni ise;

Benim sevgilim yok hayatım boyuncada olmadı bunun sebebi bendeki utangaçlık ama şimdi merak ettiğim bir şey var genel düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum. Gerek cinsellik bölümünde olsun gerek çevremde olsun sevgilisiyle ilişkiye giren milyonlarca insan var ama nedense bana sevgili ile ilişkiye girmek çok yanlış geliyor, yani bir insan sevgilisiyle sevdiği kızla ilişkiye girmemeli bence daha sonra ayrıldıkları zaman kız bakire olmuyor erkek bakir olmuyor değilmi ? yani sonuçta kalkıp başka iyi bir insanlada ilişki yaşamadım diye evlenip gidecekler. Bence insan eşi ile cinsel birliktelik yaşamalı sevgiliyle yaşamak yanlış.

Sizin düşünceleriniz nelerdir ?, biliyorum bir çok kişi işine gelmediği için karşı çıkacak ama bence doğru olan bu.

1|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Doğru değil. Hem 5 dakikalık zevk için değmez. Evlilikte de ayrılık olabilir fakat sevgililk yani flört genelde gizli yapılan bir şeydir ve mutlaka ten teması olur Benim dinimde yeri de yoktur ahlaki olarak. Çünkü daha önce bir hata yaptm ve anladm ki bir kızla erkek başbaşa kalınca şeytan gerçekten dürtüyor. Ben ilişki yaşamadım. Allahıma da şükrediyorum bu yüzden. Ben eşimin ilki olmak istiyorsam bunu istemeye hakkım olmalı ve her çiçekten bal alıp, ahlaktan yoksun olan birini reddetmek için sebebim olmalı. Eğer öyle birini istiyorsam tabi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evlenmeyı dusunenler ıcın senın dedıgın dogru olabılır.evlenmeyı dusunmeyen bır ınsan dusun, bırını begenır, hoslanır, bu onun cınsel durtusudur.e ben evlenmeyeceksem neden bırlıkte olmayayım dıye dusunecektır.ama evlenmeyı dusunen bır ınsan da bırınden hoslanır, ama evlenıp oyle bırlıkte olayım der.anlatabıldım umarım.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklisin.

Tamam cinsellik bir ihtiyac olabilir ama helaliyle yapmak varken harama gitmek bile bile lades gibi bir sey.

Bazi guzellikler hemen yasanmamali.

0|1
    0|0
  • Arkadasim dini yönden bakacak olursak tabiiki günah olmamali sonucta sevgilin bile olsa senin helalin degil... Ama bu zamanda kimse o kadar ileriyi düsünmüyor erkeklerin düsüncelerini bilemem ama kizlarin cogunlugu zaten bakire degilim yapsam ne fark eder veya zaten ilerde evlenecegiz bir problem olmaz diye düsünüyorlar...

Bende sevgilimle birlikte oldum üstelik ayni evin icinde yasiyoruz malum atesle barut olayi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• rahat ol bu konuda. kızlar hiç utangaç değil çok rahatlar bakireliğe de çok önem vermiyorlar. sevgilin varken bir başkasıyla cinselliği yaşarsan neden beni aldattın diye terk edilebilirsin. cinsellik bir ihtiyaç ve yapımızda var bir şekilde bu ihtiyacı karşılamalıyız. tanıdığım bildiğim beğendiğim bir sevgilim varken neden gidip hiç bilmediğim tanımadığım beğenmediğim bir yabancıyla cinselliği paylaşayım ki . sevgilimle cinselliği yaşamam gayet normal

0|0
    0|0
  • kanki gireceksnde o kızı yüz üstü bırakıp gitmiceksin

0|0
    0|0
  • gir ve evlen direkt ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...