Lezbiyenler hem bir erkekten hem kendi cinsinden hoşlanabilir mi ?

Lezbiyen olan kızlar birbirlerine aşık olabilir mi ? Hem bir erkek hem kendi cinsinden hoşlanabilir mi ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• evet, kadınları sevdiği için adı lezbiyen zaten. hem erkekten hem kızdan hoşlanıyorsa biseksüel oluyor.

0|0
    0|0
    • Aslında şunu bilmek istiyorum . Kız arkadaşım var ciddi değiliz fakat bir kız lezbiyen buldugunu üçümüz birlkte olalım ama kız benim ile ilgilenecek sadece dedi. Bu norml mi hastalk mı biseksüel lik mi

• Normal mi çoğu kız böyle düşünürmüş ?

• çoğu kızın böyle düşündüğünü sanmıyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• valla ask var galıba... bı tanıdık vardı kız (sevgılısı) arabadan tut telefon pc.. kardeslerıne kıyafet cizme ev alısverısı.. herseyını yapıo alıodu... şok oluyodum bende :D

0|0
    0|0
    • O biraz çıkar ilişkisi sanki . Bir taraf maddi bir taraf manevi anlamda mutlu :d

• hastalık diye biliyorum bunları ama oluyolar

0|0
    0|0
    • Peki bir kız lezbiyen olmadığı halde neden başka bir kız ile bir şeyler yaşamak ister.

Erkekler Ne Diyor 2

• Olabilir tabi ki.Ayrıca her 2 cinstende hoşlanan kişye biseksüel deniliyor.Lez sadece bayan+bayan.

0|0
    0|0
    • Peki kız arkadaşın var diyor ki sana lezbiyen biride olacak üçümüz ikişkiye gireceğiz fakat o kız sadece benim ile ilgilenecek. Bu biseksüel lik mi

• Eyv kardeşim teşekkür ederim

• Rica ederim

• Olamazlar o ne öyle ak

0|0
    0|0
    • Olan var kardeşim denk geldi işte bana

• o psikolojik birşeydir kardeşim o ne öyle kız kıza erkek erkege

Yükleniyor...