Bizim ülkede bir bakir ile bakire seviştimi...

bakire beline kuvvet bakireyede fahişe diyolar neden böyle bu ülke erkeklere izin verilirdi kızlara neden verilmez diger ülkelerde serbest analı kızlı :D

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Annenın veya ablanında öyle serbest olmasını ıstermıydın cevabın evetse suanda serbest olmasını ıste.

0|1
    1|0
    • tabikide istemezdim benim soruda demek istedigim aynı şeyi erkege neden uyulamıyolar kızlar yaptımı bagırıyolar evden atıyyolar erkege beline kuvvet diyolar ozaman erkeklere enden aynısını yapıyolar

• tabikide yaptım bile :)

• ahahaha ozaman bu fıkrı dusunme bıle :D

Kızlar Ne Diyor 2

• aslında soruş tarzın da hafif dalga payı varmış gibi gözüksede en güzel konuya degıneden arkadaşım. kadınlar bu sekilde degerlendiriliyorlar. ha bu sekilde düşünenlerde olucak keisn bu cevabımın üstüne. 'kız bakire degil kendine haklı pay çıkarmaya calışıyo' düşünebilrsiniz.ben saygı duyarım. ama bu tarz bişey söz konusu degil çünkü bekaretim yerinde.gerçi sizene. ama ben bu düşünceyi haklı bulmuyorum.siz erkekler başkalarıyla yaşıyorsun hatta bekaretini aldıklarınız oluyor.siz hiç birşey kaybetmemiş oluyorsunuz. ama bir kız yaşadıgında en agır küfürleri hatta ölümü bile hakedebiliyor bu ülkede. eşitlik söz konusu değil. eger sen bir ilişki yaşadıysan karşındakininde yaşamış olması sorun olmamalı. eger yaşamadıysan ben bakire bir bayan istiyorum deme hakkına sahipsin..

2|2
    0|0
  • Zihniyet...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...