Bakireysek bir şey yapmaya hakkımız yok mu?

soru cevaplarından yola çıkarak bu soruyu soruyorum ya verecekmişiz ya da hiç bir yolu denemeyecekmişiz büyüklerimiz(!) öyle diyor. bu kadar seyi yapıp bakire sayılmazmısızz ne yani bakireysek öpüşmekte mi yasak?

1|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan hayatını kendi şekillendirir nasıl isterse de öyle yaşar sen öpüşüp koklaşmak mı istiyorsun bunu yaparsın ya da daha ilersini beden senin hayat senin kime ne ? Ayrıca bekaret bacak arasında ölçülmez bedeni bakire ruhu o.pu ne kadınlar bilirim ben geçsinler bu işleri vajinal bölgeyi mikroplardan koruyan bir duvarı bekaret duvarı yapan zihniyettir insanoğlu.

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 18

• Bakire demek, cinsel ilişkide bulunmamış kız demektir. Öpüşmemiş kız anlamına gelen bir kavram yok bildiğim kadarıyla.

Nelerin cinsel ilişki sayılacağı ise tartışmalı bir konu.

2|0
    0|0
  • canım hersey sana kalmıs. acıkcası benım kendı sahsı fıkırım soyle sevgılılık asamasında opusme olabılır. netıcede sevgılısın alalaede bırıınden farkın olmalı kız arkadasını opebılırısın onu sen opmucende kım opcek dımı. ama daha otesını yasadıysa erkek arkadasıyla kız ıste o da benım kırmızı noktam dıyeyım. o zmn o erkek arkadas artık koca statusune cıkar kı. koca ıle erkek arkadasın arasındakı farkı ayıramayan bır kızla da erkeklerın ısının olmucagını anlarsın. neyse sahsı dusuncem sevgılılıkte mubahtır bence cogu erkekte olgun karsılar eskı sevgılınle opusmenı. ama gonlun ondan kalmıcak tabnı.

0|0
    0|0
  • Bakire olma olsun bitsin, altı üstü belli bir yaşa kadar, cinsel organlarının mikrop kapmaması için var olan incecik bir zar parşası... o zar yüzünden hayatını mı yaşamayacaksın ? Ona değer veren magandalırı da, ortamına ve hayatına alma derim, modern, medeni insanlarla takıl. Böylece bu sorunların ortadan kalkar.

0|0
    0|1
  • onların bakirelikten kastı zar değil onlar el değmemiş demek istiyolar

0|2
    0|0
  • bu erkeğin kıskançlığıyla ilgili bir konu

bazı erkekler bakire olmayan bir kadınla evlenmek isteyebilir

bazı erkeklerde bende dahil öpülmemiş temiz kız isteriz

hangisini tercih ediyorsan onu yaşarsın

0|0
    0|0
  • ıranmı la bura opusmeyı yasaklayan kım ya ver ya da hıcbısı yapma dıyen dıngılı takıp buraya soru sorman yanlıs asıl

0|0
    0|0
  • bakire kal ama öpüş falan evleneceğin insan bakireyse ne yapacaksın değilsede bakire istiyorum derse ne yapacaksın valla kızlara kalmış bişi

0|0
    0|0
  • Opusmekte sikinti yok kim demis dini kismi saymazsak

0|0
    0|0
  • öpüşür koklaşır hadi bir nebzede elletirir ama arkadan mış yok oralmış bunları denerse o kızın bakireliği kalmaz artık

0|0
    0|0
    • ben ondan bahsetmiyorum öpüşüp koklaşmak en masumcasını diyorum..

• onlar normal şeyler zaten her ilişkide olur..bu arada bunları yaptım bana bakire isteyen bakmazsa eğer korkun..artık çok fazla erkek bunları normal olarak görüo zaten merak etme

• tabi öpüşmayahh mı diyor bakire kızımız sonuna kadar haklı. bu tamamen kendini ilk gördüğüne teslim edenlerin karalama kampanyası :)

0|0
    0|0
  • istedigini yap millete ne

0|0
    0|0
  • Keyfinin bileceği şey. Bunu başkasına mı soruyorsun?

0|0
    0|0
  • yapılacak çok şey var ama yaşın müsait değil galiba :) zamanla öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Ver Gitsin... :)

0|0
    0|0
  • Haklısın tabi canım ya bu arada gizli sorup gizlilere kapatman enteresan bir durum

0|0
    0|0
    • gizlilere açık olsaydı bir sürü aptal yorum yapacaktı hoş şimdide istisnalar düşüyor da..

• ayıp bişey kesinlikle değil cok ekliyorlar o yüzden gizledim kendimi.

• Orası da öyle valla en iyisini yapmışsın bencede

• yasak değil tabi içinden geleni yap

0|0
    0|0
  • Masturbasyon Yapabilirsin :)

0|0
    0|0
  • kimse kimseye karışamaz hayatını yaşa :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır tabii ki, ille riayet etmek istiyorsanız bekarete bu sizin tercihiniz, paylaşımlarınız sınırlı olabilir, beden sizin yaşam sizin.. Benim çelişkili bulduğum nokta, her şeyin olup kalanın tek zar olması, o kadarı olmuşsa o da olsun yani, birinden korkmanın ve kandırmanın manası var mı..

0|2
    1|1
    • pardon ama bu soru nerenizden okunuyor anlam veremiyorum ben sadece öpüşüp koklaşmaktan en masumcasınddan bahsediyorummm...

• Yorumum niçin silindi anlam veremedim..

Yükleniyor...