Hemcinslerime ilgi duyuyorum, sizce ben bu durumda ne yapmalıyım ?

burda lezbiyen olan kişilere verdiginz tepkileri gördümde ne kadar bencilsiniz. yani eger bu sizin başınıza gelse aynı şekilde sizde bu duruma düşecektiniz ama söz konusu başkası olunca hemen dışlayabiliyorsunuz. . .evet bende hemcinslerime ilgi duyuyorum hemde kendimi bildim bileli ve pişman degilim. bu erkeklerden nefret ettigim anlamınada gelmez.. sizce ben bu durumda ne yapmalıyım ?

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• ilk önce sakin olmalısınn herkesin düşüncesine sen saygı gösteriyorsun onlarında sana saygı göstermesii lazım ama bizim millete pek bunu beklemesen iyi olman lazım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kararlarını verebilecek yaşta isen mutlu olmana bak.benim dediğim laf burada senin hayatın orda.hangisi daha önemli ise onu seç şekerim

0|0
    0|0
  • bak güzel arkadaşım kimse bencil değil eleştiriye açık olmayacaksan soru ya da tartışmalarada girmeyeceksin kimse saygı duymak zorunda değil anlaşlı olmak zorunda tabi ki bu bir hastalık tercih olmadığını biliyoruz fakat herkes düşüncesini söylemektede özgür taksimde barlarda çok var ama garipsiyo insanlar ne yapsınlar ama insanlara bencil deyipte sonra sana hak verip akıl vermelerini bekleme karşına alırsın insanları ha soruyu güzel sordunda yardımcımı olmadılar o zaman benciller derim ama cevap verip yardımcı olmaları için güzel bir iletişim dili neyi değil nasıl söylediğin önemli sadakallahül azim :=))

0|0
    0|0
    • sana da eğlence çıktı :)

• :=)) YOK YA KOMİĞİME GİİTİ YA YALNIŞ ANLAMA İNSANLARI BAZAN ANLAMIYORUM ŞİMDİ BUARKADAŞA SORSAN DESİNKİ TRAVESTİ ERKEK İLİŞKİSİNE HAKINDA NE DÜŞÜNÜYOSUN DESEN İYY MİĞDEM BULANIYO DER AMA SORDUĞU ŞEYE BAK ANLAYIŞİSTEYİP İNSAN LARA BENCİL DEMESİNE BAK

• Ben de senin hemcinslerine ilgi duyuyuorum. Kapışırız.

1|0
    0|0
  • ufff lezlere bayılırım

1|0
    0|0
  • Bende senin hemcinslerine ilgi duyuyorum, kesinlikle haklısın bir erkekle yatmaktan ne anlıyorlar...

Lezbiyenleri seviyoruz...

0|0
    0|0
  • yazı tura at çınım erkekler mi kızlarmı diye yoksa seçiim yapman zorlaşır :)

0|0
    0|0
  • Eğer ALLAH'a inanıyorsan vazgeç.Çünkü dinimizde çok büyük günah.Vazgeçemeyipte yine inanıyorsan tövbe et.Çünkü ALLAH affeder.Eğer tövbe etmek istemiyorsan.Dua et ALLAH'ın yapamıyacağı hiç birşey yoktur...

0|0
    0|0
  • Pek fazla ilgilenme kizlarla bence

0|0
    0|0
  • Helal lan sana açık açık söylüyor herkes dürüst olsa senin gibi lan .

0|0
    0|0
  • tüh ya çok da güzelmişsin yani birlikte olamayacsğımızı bilmek canaımı sıktı şimdi :) şimdi ne yapmanı önereyim mi yani sorun ne? ne güzel bul bir kız sevişin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence "ben lezbiyenim" demeden önce git hormon testi falan yaptır. Belki sana yardımcı olurlar. Bu yüzden yanlış bir şey yapma ve ilk önlemlerini al derim ben. Hatta psikiyatriste gidebilirsin. Yani hemen kabullenme. Baktın olmuyor,o zaman yapacak bir şey yok. Bu arada görüşlerini falan bilmiyorum ama duygusal anlam da bir şey yaşıyorsan bile bunu cinselliğe dökme. Günah gerçekten. Allah yardımcın olsun...

1|1
    0|0
  • saygı duyanlarda var... uzaktan saygı duyarım bana sulanmadıgı surece ..

0|0
    1|0
  • Bencil olduğunu düşündüğün insanlara neden hala soru sorma çabasındasın? Seni anlayan ya da anlayışla karşılayan kişiler yok mu sanıyorsun burada?

1|0
    0|0
  • bana 18 yaş altısın gibi geldi. Hem ayrıca senin kararına bağlı bişey. Herkesin eleştirisine kulak asma. Ayrıca önyargılı olabilenler var ama yaşayamadan anlayamazsın. Umarım bu durumdan kurtulursun. :)

0|0
    0|0
  • Saygi duyanlar da var

1|0
    0|0
  • Doğal bir durumdur. Ülkeyi terkedip hollandaya gidebilirsin mesela

0|0
    0|0
  • ben 1.70 boy 54 kiloyum

0|0
    0|0
Yükleniyor...