Vibratör almak istiyorum alan kullanan var mı ya da bir bayana alan?

Nasıl alıcam seks shop mağazasına gidince utanıyorum biraz aslında,alan varsa yardımcı olabilir mi? Alırken nasıl davranıcam ne diycem

Fiyatları falan nasılll? ciddi cevap istiyorum.. Zinadan uzak durmak istiyorum bakire değilim vıbrator kullanmak istiyorum yardıma ihtiyacım var...

Ciddi Bilgi veren olursa teşekkür ederim.

Güncellemeler:
Netten alamam arkadaşlar,ailemle yaşıyorum kargoyla gelmesi imkansız yani ona göre cevaplayın
Beyler bu vajinalar mükemmel ayrıca siz de düşünün isterseniz,bakayım dedim de gerçekten farkı yok. süper şeyler var link :)

0|0
1|22

En İyi Kız Görüşü

• link ben buradan aldım ve çok güvenilir ücretini ise kargoculara ödeyebilirsin kart problemi yok ayrıca kargo gönderiminde gidip kargocudan kendim teslim aldım :)

1|1
    0|0
    • nasıl memnun musun ? ailenle yaşıyorsan nereye saklıyorsun ?

• evet ama ben anal ve sütrünme ile kullanıyorum gerçekten haz verici alilem pek odamı aramaz odamda saklıyorum :)

• tamam canım teşekkür

Erkekler Ne Diyor 22

• İnternetten sipariş et. İçeriği belli olmayan ambalajda göndereceklerini iddaa ediyorlar. Fiyatı tipi, rengi, özelliği ve boyutuna göre değişiyor diye biliyorum. link

0|0
    0|0
  • ben kullandım titreşimi ayarlayamazsan dağıtıyor.

0|0
    0|0
    • Nasıl dağıtıyor? Hem sen nasıl kullandın gay misin? Yardımcı olursan iyi olur

• bana 20 cmlik lazım.

• silah aldığın zaman kendini mi vurman gerekiyor? kaç cm lazım diye ben sormadım soran arkadaşa verebilirsin ölçüleri

• internetten al (ciddi cevap verdiğime inanamıyorum)

0|1
    0|0
    • Ya netten alamam kargoyla geliyor ve ben ailemle yaşıyorum.

• ya ben ne yapayım hacı :)

• arkadaş herşeyin kolayı var kargoyu şubeden teslim alırsın eve yollatma sen yeteri alacam de burada bizi oyalama

• internetten alabilirsin.

boyutlarına gör.

nasıl hangi büyüklükte ve modelde lazımsa kafanda belirle

aynı anda arkayada girenlerde var.

sadece ön icin tasarlanmış olanlarda...

link

link

özelden eklersen beraber gidip senn yerine alabilirim...

0|0
    0|0
    • Ya biliyorum da netten alamam ailemle yaşıyorum kimsenin bilmemesi lazım,fırsat buldugumda gidip seks shop magazasndan almayı düşünüyorum da nasıl alıcam utanıyorum onun için sordum zaten ayrıca fiyat nedir biliyor musun?

• evet fıyatlar değişiyor sadece kendin içinse 30 tl den 100 tl ye kadar ... eger bele baglamalı istersen yani kız arkadasınla yapıcaksan o beline baglar sana grer moel ıstersen 150-250 arası degısır... kaç cm ik istersen fıyatlar değişiyor işini gorecek olan ıcın 30-100 arası para ayırman lazım..istersen ben alırım sana buluşup.

• yok sağol kendim hallederim . fiyatı iyiymiş. yok lezbiyen değilim sadce kendim için istiyorum zinadan uzak durmak için ve tatmn olmak için anladn mı?

• ben seks shopta çalışıyorum istediklerini bana mesaj at sana fiyatını soylıyeyım bide kargoyla yolluyoruz kımse bılmez tabı evde baskası alıp açmazsa

0|0
    0|0
    • ya ailemle yaşıyorummm olmaz netten alamam. fiyatı kaçtan başlıyor ?

• çalşmıyorum. fiyatları nedir ?

• ortalama 50 tl gıbı düşün

• Girrr all yahuuu :) gaz ver kendine girmedebn iyice :)

0|0
    0|0
    • yaşadığım yerde seks shop olsa alıcam da yok

• küçük bir yer burası

• Yahu bos bir gününde atla otobüse bulur alırsın bir sekilde:)

• Canim çok basit netten ara siparis ver kargoda kalmasini iste eve yakin bir kargo adresi ver ayni firma olsun git kendin al ordan sonraada keyfini çikar evde de iyi sakla yakalanma bol şans

0|0
    0|0
  • sen firmaya deki kargo firmasının şubesinden teslim alcam. ona göre gönderirler sende teslim alırsın. bakire biri değilsin herhalde

0|0
    0|0
    • değilim heralde olsam napıcam vibratoru

• oral yapma makineleride var artık illede vibratörmü alcan

• en son ne zaman birliktelik yaşadın

• bende var gel beraber kullanalım titreşimli haraketli ben kullanıyorum

0|0
    0|0
  • adresimi verim bana gelsin ben sana getirim :D

0|0
    0|1
    • off :)

• tamam teşekkürler bakıcam artık

• rica ederim.

• internetten alabilirsin

0|0
    0|0
    • kargo problemini aşmak çok zor değil, kargo şubesinden alabilirsin. link mesaj at buradan yardımcı olurlar ;)

• gerçeği varken çok saçma geliyor ..

0|0
    1|0
  • mesaj atar mısın

0|0
    0|0
  • gercegını verelım ne gerek yapayına hemıde beleş al al kullan sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • neden vibratör gerçeklerini yaşa

0|0
    0|0
  • postaneden kendin gidip al ya da :) çözüm mü yok

0|0
    0|0
    • Postaneye mi geliyor ?

• internet e gir Taman mi size en yakın postanenin şubesi kodu falan öğren aldığın ürünü postaneden gidip kendim alacam diyebilirsin ? cargo adrese teslim eder postaneden kendin gidip ala bilirsin

• utanacak bişey yok ki bunda arkadaşım netten alabilirsin

0|0
    0|0
    • nasıl saklayacaksın peki evde

• çift taraflı istemiyorum

• daha önce netten bayan arkadaşın birisne alıp göndermiştim.açık adrese göndermeye gerek yok en yakın kargo şubesine gönderilir ordan teslım alırsın.kapalı kutu zaten üzerinde bişey yazmaz kimse anlamaz

• vibratörle uğraşmayın izmitteyseniz ben varım :D

0|0
    0|1
  • gerçeği var

0|0
    0|1
    • gerçeğini istemiyorum istesem heryer penis dolu zaten .

• Neden çok kasıyorsun ki, hangi şehirdeysen ona göre internette arama yap. Git adrese elden teslim al, utanılacak bir şey yok. Ama nerede saklayacaksın o var :)

0|0
    0|0
    • saklamak kolay koca odada bulurum bir yer

• tamam canım netten buldum zaten de alamıyorum burada seks shop yok ve netten de sipariş edemem anladın mı ?

• Netten fiyat bak öğren diye şeyittim, yakında erotik shop yoksa işin zor, yalnız linkteki şeylerin fiyatı pahalı :/:/

• güvendiğin bir arkadaşın yok mu?onun adresine gödersinler..ya da adres olarak kargo firmasını yaz direk..ordan sen teslim alırsın..olmaz mı ?

0|0
    0|0
    • Kime söylenir böyle birşey bir bayan olarak :) bir arkadaşıma söyledim durumu benimle iletişimi kesti sen düşün.

• Ya boşver eklesem de oradan bir yardımın olmaz bana...

• sen ekle görürsün ;)

• bende var bir tane işini görür mü?

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...