Hormonlarla başım dertte..

Öncelikle doktora gitmeye utanıyorum, özellikle ailemin haberi olursa diye. Erkeklerden hoşlanmıyorum bunu belirteyim ilk önce. Kadınlar çekici geliyor ama cinsellik düşünemiyorum, sadece görüntü olarak. Beni harekete geçirmiyor yani. Kız görünümlü bir erkek çıksa o bile gözüme çekici geliyor ama dediğim gibi cinsellik düşünemiyorum hiçkimse ile ilgili. Öte yandan bende herkes gibi 25 yaşıma falan gelince evlenmek istiyorum ama bu sebepten ötürü kimseyi bulamayacağımı biliyorum. Bazende çok duygusallaşıyorum o zamanlar kadın gibi görünsem keşke diyorum, öte yandan çoğu zamanda erkek olarak hissediyorum ama o zamanda normal bir erkek gibi değil daha sert oluyorum. Ortam yok yani. Arkadaşlarımda "Sendeki tip bende olsa kaldırmadığım kız kalmaz., neden sevgilin yok?" falan diyorlar. Tabi haliyle cevap veremiyorum. Belkide beni eşcinsel sanıyorlardır. :(

Bu zamana kadar masturbasyon bile yapamadım ama her sabah rüyalanıyorum. Buda demektirki benimde ilgimi çeken birşey var ama onu daha keşfedemedim. Benim durumumun bilimsel bir açıklaması var mı? Biraz araştırıp bilgi sahibi olayım en azından ya da doktora gitsem çözülebilir mi?

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Bence önce bir psikoloğa git anlat derdini belki faydalı olur ya da çok yakın çok ama çok güvendiğin birine açıl sonra aşkı ara belki bir kız kalbini çalar aşık olunca gerisi gelir yani belki seversen durum netleşir normal bir durum garip karşılamadım ben ama dediğim gibi birine danışmalısın

0|1
    0|0
    • Yüz yüze kimse ile bu konuyu konuşabileceğimi sanmıyorum. Psikoloğa falan gitsemde zaten ailem farkına varmayacak mı? :(

• Amin. Sağol kardeşim

• Rica ederim ne demek umarım faydası olur kardeşim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir şans ver kendine kuralına göre bir bayanla birşeyler yaşa o an ne hissediyorsun daha sonra karar ver ve baştan cıkarılman lazım zorsun belli herkes kolay boşalmaz kimisi en ufak bişey görse boşalır kimi çok daha geç vr zor

0|1
    0|0
    • İyide hareketlenme olmuyor ki bende. Nasıl biriyle birlikte olabilirim?

Erkekler Ne Diyor 1

• sıcak bakmasamda bir geneleve git test et kendini kadına bırak bakalım ne oluyor

0|1
    0|1
    • Birde oradan utanarak çıkmasıda var, bunun ne kadar berbat bir şey olduğunu en iyi bir erkek anlar. Düşün oradan elin boş çıktığını bir ama en son çare olarak bende öyle birşey düşünüyorum. :(

• aslında karşıyım ama yap yani

• Bende taraftarı değilim ama gidip başkasına rezil olacağıma böylesi daha iyi gibi sanki.

Yükleniyor...