Erkekler bekarete neden önem veriyor?

Erkekler sizce fiziksel bekaret mi daha onemli, yoksa ruhsal bekaret mi?

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• bunun fiziksel olanının da ruhsal olanının da hiç bir anlamı yok. aptalca mülkiyetçi takıntılardan kaynaklanıyor. bu kadına hakarettir aslında

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• ben önem vermiyorum arkadaşım bunu da açık açık söylüyorum ..kadınımı sevmen ve onun beni sevmesi benim için yemişim bekaretini yıl oldu 2014 ..

2|0
    0|0
  • Simdi ruhu bakire olan bedenen nasil kirli oluyor ? Ama şöyle bişey var bakire olupta hernaneyi yiyenleri fetumana havale ediyorum bide su var her pisligi yiyipte bakir / bakire aramasinlar bir zahmet

3|0
    0|0
    • Aynen oyle!

erkekler bakir olmayipta bakire kiz istiyorlar. sira kizlara gelince hic sormuyorlar, cunku erkeklerin dusunceleri daha onemli

• :D

• gaza geldim yaktım tüm hemcinslerimi :D lafım alınana

• Erkekler değil, veriyorsa eğer, insanlar bekarete önem verir. Bekarete önem veren kadın sayısı erkek sayısından az değildir. Fazla bile olabilir.

2|0
    0|0
  • tarlaya ilk tohumu kendileri atmak istiyorlar. tamamen arazi meselesi. :)

1|1
    1|0
  • ikiside önemli ruhu bakire olan bir kız fiziksel olarakta bakire olmalıdır

0|1
    0|0
    • Haklisin ama diyelim ki kiz zamaninda bir yanlis yapmis, ve sonradan akli basina gelmis

• Alakasi bile yok, bakire oldugumu altta bir cevap'ta belirttim zaten

beni sadece bu esitsizlik rahatsiz ediyor

bakir erkek bakire kiz alsin efendim!

• Tamam efendim nasıl istiyorsan öyle yap bakir erkek bulursun umarım sende baktın bulamıyorsun sende biriyle yatarsın eşitlersin durumu iyi akşamlar

• çünkü o kızın orspulgundan suphe edildiği için bakire olmayan bir kıza kim bilir benden önce kac erkekle yatmıstı gözüyle bakılır ayrıca eski sevgilisinin performansıyla kocasının performansını karşılaştırdışında eski sevgilisinle tekrar yapma şansı olabilir

0|0
    0|0
  • Ben insan sarrafı falan değilim...!

Onların ne zaman ne yapacaklarını hiç anlamadım.

Sarraf; altın gibi değerli şeylerden anlar.

Ben bu güne dek altın gibi kalbi olan değerli insanlara pek rastlamadım.

0|0
    0|0
  • her ikiside önemli

önem veriyoruz

çünkü onlar çocukların annesi olucak

pis kadından

saygısız ahlaksız çocuklar çıkar

0|0
    0|0
  • Kadınlar penis uzunluğuna neden önem veriyor?

0|0
    1|0
    • Kim demis?

• Ne hakkinda?

• Bilmem. :/ Sadece kalpten konuşarak cevap verelim de, her ne olursa olsun.

Yapaylık midemi bulandırıyor.

Erkekler hakkında merak ettiğin herhangi bir şey var mı? Sen sor, ben cevapliyim mesela.

Sonra ben sevdiğin en harbi çocukla işlerinizin neden sakata bağlandığını sorarım. Nedenleri hakkında bana dert yanarsin falan filan ışte.

Kara deliklerden de konuşabiliriz.

Kırmızının neden cinsellik rengi olduğundan.

Morun ne saçma renk olduğundan konuşabiliriz. :/

• Tamamen ruhsal bekaret

2|0
    0|0
  • Bakire olan birini koynuma almam şahsen.

0|0
    0|2
  • benim için ikiiside önemli. evlenmeyi düsünüyosam.

0|1
    0|0
    • Peki sen bakir misin?

• ahkam kesmiomki.

• yaa tabii

• ikisi birarada olursa biz üçü birarada yaparız :)

0|1
    0|0
  • bekaretin ruhsalı muhsalı olmaz

0|0
    0|0
  • Kendi adima soyliyeyim Bekaretimi 16 yasinda guzel bir rus hatuna kaptirdim .) Bence sartlarin esit olmasi lazim bikere tanimalisin karsindaki insani eeee tabi erkek bakirse tabi bakire bir hatun isteyebilir bu benim gorusum ama buradaki erkeklerin her biri bakire tercih eder sana soyliyeyim yalan yok sozde deriz farketmez filan ama oncelik bakirlerdedir her zaman erkeklerin yapisindaki bisey bence bu ... Ancak evlenecegim insani co eskiden beri taniyosam sorun yoj tabi kisacasi ask bu otada konuyo baska seyede .) Sevdikten sonra hic birsey engel degil bence ...

0|0
    0|0
  • Bakire olmalı kız değerli olmalı öyle 2.el değil

0|1
    1|0
    • 2 el?

bu ne lan arabamiyiz biz neyiz?

• cok komiksin -_-

• Sağol(=

• bı kız bekaretını bır kere verdımı cogu zaman sureklı bırlıkte olur ıster sureklı seks yappar o kadar cok beraberlık yasamıs ınsanı kım napsın

0|1
    1|0
  • erkekler öyle istediği için öyle:))

0|0
    1|0
    • Hep erkekler nasil istiyorsa oyle oluyor zaten. hangi yuzyilda yasiyoruz allah askina, esitlik diye bisey var!

• onu size sormak lazım

• bizim ülkemizde insanlık o kadar çünkü.

4|0
    0|0
  • will you marry me

0|0
    1|0
    • anlamadim, bunun soruyla ne alakasi var? :)

• Evet belli oluyor

• ney ve nasıl

Kızlar Ne Diyor 2

• Yuh beh! bu devirde bu mentalite hala devam ediyor... sizin "namus" kavraminiz bugune kadar kimseye bir faydasi olmadi... neden bakire kiz arayan gerizekalilar hicbirisi kendisi bakir olmuyorlar... iste buda erkek egemen sistemin dayatmalarindan biri.. kadinlari turlu yontemlerle eziyorlar.. ama namus bacak arasinda yatmaz... namus insanin beynindedir... bazi kizlar vardir bakire olmasada.. kendini elletmeyen o sistem tarafindan sindirilmis kizlara bin basarlar... sacma sapan yorumlar yapmayin herkesin bedeni kendini ilgilendirir... bir insanin bedeniyle ne yaptigi birine direk zarar vermedigi surece kimseyi ilgilendirmez. biraz aydinlanalim bir tek bu bakirelik konusu degil ama kadinlarimiza genc kizlarimiza yaptigimiz haksizliklari bir gorelim. sizin gibi zihniyetler yuzunden her sene binlerce kiz cocugu, kadin katlediliyor.

2|0
    0|2
  • ya bu türk erkeklerini anlamak çok zor.önce kızlar vermiyolar diye yakınıyolar.sonra biri verince bakire kız bulmak çok zor diyolar.tutturuyolar ben bakire kızla evlenirim ama yok ki artık bulmak çok zor diyolar.o zaman bre gafiller bakire kızları rahat bıraksanıza laf sokup durmayın.size bir türlü yaranamıyolar.vermezse kezban verirse o.. oluyo

2|1
    0|0
Yükleniyor...