Ya gene orgazm olamazsam?

Hiçbir birlikeliğimde hiçbir şekilde orgazm tadamadım. Kabahatide kndimde buldum. erkek arkadaş sayısı ve birliktelik sayısı birelin parmağını geçmez . Tahrik olmak aşık olak sevgi vs. herşey tamam ama ne klitoris ne de vajinal orgazm olamadım birilkteyken. Kendim mastürbaston yapıyorum herşey mükemel ama iş gerçek birilkteliğe gelince yok .

Üzülüyorum cinselikten soğudum benim için cinsellik mastrbasyondan ibaret açıkçası.

br sonraki birlikteliğimde de hayatımın erkeğini bulduğumu sandığımdada bu gerçekleşmez diye endişeliyim.

Eğer yine aynı şeyi yaşarsam sizce benim açımdan sonuçları ne olur ?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• demekki bi takım şeyler eksik kalıyo ya partnerin erken boşalıyor yada sen sekse yoğunlaşamıyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• İlk yaşananlardan etkileniyor olabilirsin ama orgazm olmak zor değil ama istek ve arzulu olman gerekir,sorun sende değil,partnerinin seni çok iyi hazırlaması gerekir,oldu biti oldumu sen zevk alamazsın,orgazm da olamazsın,önsevişme ne kadar uzun olursa orgazma o kadar çok yaklaşırsın,korkar kasarsan olma ihtimalin zayıftır,kesinlikle olursun zor değil,bir kere yaşarsan gerisi gelir.

0|0
    0|0
  • Şimdi şu teferruatı göz önüne al mastürbasyon yaparken hayal ve düşlerinizle baş başa kalıyorsunuz kendinizi tatmin etme uğraşındayken zevk duruğuna ulaşıp orgazm oluyorsunuz. Fakat gerçek ilişki esnasında kendinizi ön planda görmüyorsunuz acaba partnerim memnun mu veya erken boşalma olur mu? fakat takıntılarla skes alemi devam eder. Belki de partneriniz sizi yeteri kadar uyarma yapmadan cinsel birleşmeye başlamıştır. Kendisi tatmin olurken siz yeni ateşlenme sürecindesinizdir. İşte önemli olan Erkeğin kendini ön planda tutması değil bayanı oral ve farklı pozisyonlarda mutive etmektir, zaten gerisi gelir. Boşuna dememişler taşı sıksa suyunu çıkarır...

1|0
    0|0
  • sen bu işi kafana cok takıyosun orgazm olayını bence o yüzden olamıyosun birde fazla n

masturbasyonda reel ilişkide zevk almamaya bi şkile etken oluyor rahat olmaya çalış sıkma kendini tabi karşındakininde anlayışlı ve karşısındakini mutlu etmeyi düşünceli olması gerekli

0|0
    0|0
  • zevk almayı kafanda başlatmıyorsun zaten orgazm olamassam dedigin anda olmassın. önce zevk al vücudun kafanı yönlendirmesin kafan vücudunu yönlendirsin gerisi gelir.

biraz alkol al derim bayanlar genelde şarap şampanyadan sonra çok sadece yalın ateşli oluyorlar

0|0
    0|0
  • eee son durum ne

0|0
    0|0
  • Canim benim eger on sevismeyi yeteri kadar uzun tutmuyorsa sevgilin ondandir ama suda varki tavsiyem birlikte olmadan once biraz alkol alin kendinizi rahatlatin ve birbirinizden utanmayin hersey erkek arkadasinin elinde olan bisey seni iliskiye hazirlayamiyor demekki

0|0
    0|0
  • orgazm olamayan kadın yoktur orgazm edemeyen erkek vardır!

1|0
    0|0
  • boşuna dert ediyorsun bence,sanırım şimdiye kadar çok tecrübesiz erkeklerle birlikte oldun..ön sevişme ve işin heyecanı..sex öncesi alkol vs ile rahatlama gibi,çok faktör var...oral yapılmasını istettinmi şimdiye kadar..yada baby oil ile masaj...

0|0
    0|0
    • hayır bahettiklerini istemedi. Belki gevşeyemediğimdendir. olabilir.

• bunları istemediysem acaba hata bendemi.Ben mi istmeliyim şunu yap bunu yap diye.

• aslında sende yönlendirme yapabilirsin ama ,sex dediğim gibi kendi doğasında yaşanabilmeli ve gizemleri barındırmalı...ön sevişme çok detaylar içerir..ama burda hepsini yazamam özelde veririm istersen...

• Çok vahim bi durum. yaşamanın amacı kalmadı.d

0|0
    0|0
  • rahat ol düşünme bunları

0|0
    0|0
  • sorun karsındakinde.

0|0
    0|0
  • bence kusur sende değil senin partnerinde

0|0
    0|0
  • Valla İşin Zor

0|0
    0|0
  • bu konuda yardımcı olacak çok erkek var...

0|0
    0|0
  • Mast çeke çeke artık masta alışmışsın sen ancak mastla orgazm olursun çok kötü bir ruh hastalığı bu.evlen hemen bence durumun kötü.

0|0
    0|0
  • seni çok arzuladıklarını düşün

0|0
    0|0
  • Çok fazla masturbasyon vücudu cinsel ilişkiden zevk alamaz hale getirebilir. Sanırım bedeninizi şartlamışsınız.

0|0
    0|0
  • Böyle şeyleri o kadar takma bunu düşündükçe orgazm olamazsın.

0|0
    0|0
    • gariptir boşalan erkekleri kıskanmaya bile başladım.Sadece üzülüyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

• demek kı o kısının sana dokunusları sana heyecan vermıyo senı ateslendırmıyo.eger o kısı sevgılın olursa orgazm olursun.orgazm olamamak bı nevı hastalıktır.doktora gorun derım ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...