Üniversite okumuş bir erkek, illa bakire bayan mı ister?

yoksa daha olgun düsünüp hani olmasa da olur dermi? benim nisanlim beni böyle kabul etti fakat biraz süphem var evlilikten sonrasi icn

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kendimden örnek vereyim. Açıkcası üniversiteye gidene kadar evlenirsem illa da bakire kız olacak derdim ama okulda geçirdiğim o yıllar bana o kadar çok şey öğretti ki. Ben ilçede doğdum İstanbula okumaya gittim şimdi ise düşüncem tamamen değişmiş durumda.

Öyle kızlar gördüm ki okulda bakireliği bozulmasın diye anal yapıp herkesin diline düşen ama yine de bir salak tarafından bakire diye savunulan...

Zarı bozdurup bozdurup diktiren...

Eğer bakire olmayan biriyle evleneceksem bence karşına alıp konuşacaksın. Gerçekten seni hak ediyor mu? İlerde çocuklarına iyi bir anne olacak mı?

Çoğu başkasının üstünden geçtiği biri benim çocuklarıma nasıl anne olacak diye düşünüyor ama artık çok yanlış geliyor bana bu düşünce.

İnsanlar cinsellikte özgürdür senden önce kimle olduğu önemli değil. Önemli olan seninle birlikteyken başkasıyla olmaması.

3|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Kişisine göre değişir açıkçası ama kabul edebilecek bir erkek zaten en başından en sonuna kadar sorgulamaz, eğer şimdiden sorguluyorsa, birşey demeyip kabullenmiş gibi görsede içinde düşünür ve yaşar bunu, ufacık bir sorunda da yüzüne vurur demedi deme.. Ben bu tarz tiplere anlamda veremiyorum, sevgilisi olsa yumulur, dokunur, öper, imkanı olsa sekste yapar ama eğer kız daha önce bişeyler yaşamışsa sorun yapar. Ee be puşt madem senin için sorun niye kıza evlenmeden önce dokunmaya öpmeye kalkarsın dimi..? Bu tiplerden uzak dur geleceğini yakma..

4|0
    0|0
  • Eğitim cehaleti alır,eşşeklik baki kalır.Sevgilin eşşekse sonradan sorun olur,yok değilse sorun olmaz.Ama sanki bir arkadaş ortamındayız ve sevgilini tanıyoruz gibi sormuşsun.Nereden bilelim sevgilinin nasıl karakter yapısında bir insan olduğunu ? Buradaki yorumlardan gerçekten mantıklı bir çıkarım sağlayabileceğine inanıyormusun ?

0|0
    0|0
    • hayir merak ettim sadece tabi karakterini ben biliyorum. sizcen sadece genel bir yorum almak istedim..

• Namusu bacak arasında arayan biriyse sorun olmaz.Ama namusu bacak arasında aramayanda kaşarlaşmış birisiyle ciddi bir ilişki düşünmez.

Şahsen ben aynı durumda olsam,kız arkadaşımın samimiyetine inanıyorsam,dürüstlüğünden eminsem ve ona güveniyorsam sorun olmazdı.Ama güvenmiyorsam ve samimi gelmiyorsa çokta ciddi düşünmezdim.

Nişanlandığınıza göre seni kabul etmiş o şekilde.

• evet birbirimizi seviyoruz cünkü eger sevgi olmasaydi olmazdi diye düsünüyorum.

ask herseyi asan birsey

• bakire kız istememek olgunluk göstergesimi :D hayret ilk defa duydum :D

1|1
    0|0
  • ben bakir olduğum için bakire kabul ederim ama tabi ki kimin daha iyi çıkacağına hiç belli olmaz. yani seni böyle kabul ettiyse şüphe duyma derim.

0|0
    0|0
  • sen nasıl peki ilşkiye girmişmiydin

0|0
    0|0
  • olmasada olur demek olgun düşünmek demek değildir

0|0
    0|0
  • sorun olmayacaktır bence...

0|0
    0|0
  • başta çok aşıksa kabul eder ama ilerde kafana kakar kavgada

0|0
    0|0
  • ne bakire kızlar var evlendikden sonra neler neler yapan , seni bu şekilde kabullenen senin duygularını sevmişdir,evlendikden sonra bunu dile getiren koca sana ayıpdır söylemesi kaşar kız muamelesi yapmış olacaktır ,ayrıca bunun üniversite ile ilgisi yok üniversiteli ayıda çok

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• medeni birinii bul derim

0|0
    0|0
  • onunla hic bir alakasi yok canim

benim nisanlimda üniversite mezunu ve mevzu acildiginda "iliski yasamis , hangi sekilde olursa olsun, bir kizla evlenmezdim" demisti

ama nisanlin seni böyle kabul ettiyse sorun yok demektir, yani evlendikten sonra sana laf söylemeye hakki yok

dürüst davranmissin ve o öylede kabul etmis o yüzden ilerde sorun cikmamali

0|0
    0|0
    • cıkmamalı..ama cıkarmıcak dıye bır garantı yok..ınsanoglu cıg sut emmıs bırgun bırsey olur pat dıye lafı sokar tek ya da toplum ıcınde bosansan o kadar koymaz...bu dunyada hıcbırseyın garantısı yok

• tabiki öyle ama bir erkek bunu evlilik öncesi iyice düsünmeli

vede kabul ettiyse bakire olmayan bir kizi bunu ilerleyen zaman yüzüne vurmamali

ama yinede haklisin, insanoglu ne yapacagi belli olmaz

• ben ilk basta söyledim ona onun icin biraz daha farkli yaklasti simdi 3 yildir beraberiz yakinda evlenecez allahin izniyle

Yükleniyor...