Bakir olmayan erkekler neden bakire bayan ister ki ?

sapikmisiniz siz kardeşim ? hem bakir değilsin hemde bakire kız ariyosun var mıböyle bir dünya ? nah sana bakire kiz! (genellleme yok)

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Şu isyanınız biraz aşırı değil mi, birçok kız aynı şekilde söylüyor. Isteyemez filan..

Bakir olmayan erkek bakire kızı haketmez evet. Ama isteyebilir. Kız arkadaşlarınız kabul ediyor. Bakire olmayan kız da bakir erkek isteyebilir. Anlaşıyorlarsa seviyorlarsa neden olmasın ki? Insanların kınamak ve ayırmak sizin haddinize mi?

Not: 26yım bakirim. Toplumun bu konudaki çifte standardından da nefret ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Çok haklısın da, siz kızlar da o tip magandalarla değil evlenmek , arkadaş bile olmayın, neden o tiplerle yakınlaşıyorsunuz ?

0|0
    0|0
  • ben bakirim abla suçum yok :)

1|1
    0|0
  • erkeğin bakirimi olurmuş,kızlık zarı var da o mu yırtılacak.

0|0
    0|0
  • Asıl sapık olan sız kız görünümlü kadınlarsınız kızlık bozulmasın diye arkadan veriyor ağızınıza alıyorsunuz sonra yok ben bakireyim (genelleme yok)

0|0
    0|0
  • ayıp oluyor ama öyle nahlı falan konusmayalım

0|0
    0|0
  • bakir değilse onun bakireliğini sorgulaması mantıksız...

1|0
    0|0
  • Bakirim ben o yüzden sıkıntı yok.Hala kısmet olmadı :))

0|0
    0|0
  • maalesef toplum yapısı böyle şu an...

0|0
    0|0
  • sevdikten sonra benim için geçmişte olanlar önemli değildir, önemli olan benden sonrası, beni aldatmaması...

0|0
    0|0
  • erkek adam ister evlenecek kız var eğlenecek kız var sağolsun eğlendiren çok =) ama onlara nikah yok be güzelim=))xdxd

0|0
    0|0
  • demekki öyle bir dünya var ki burada yazıyon?

0|0
    0|0
  • dediklerinde çok haklısın ama bir erkeğin bakir olup olmadığını anlıyamazsınki sen bakir sanarsın ama belkide bakir olmıyabilir ama sana katılıyom madem bakire bir kız istiyorsan bakir olacaksın...

0|0
    0|0
  • ne güzel demişsin katılıyorum sana NAH size bakire tebrikler

1|0
    0|0
  • tamam sende bakireliğin, saklama :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• merak etme güzelim biz diktiriyoruz bu salaklarda yutuyor

bakire degilim dügünüme yakin diktirecem

yani bazilari diyorki anlasilir

nah anlasilir öyle bir rol yaparimki yani en az 3 gün vermem aciyor ayaklari falan

yutarsiniz yutarsiniz

0|1
    3|1
    • o senin kaşarlığın, bir ömürü beraber geçireceğin adama yalan söyleyeceksen, afedersin ama o*lardan farkın kalmaz

• niye bir cok kizla yatan erkege hayranlik duyulur ve bir cok erkekle yatan kiza kötü gözle bakilir?

söyle bir söz var : bir cok kapiyi acan anahtar mi daha özel, yoksa her anahtarla acilan kapi mi ?

toplumumuzda ne yazikki böyle, kendi adima konusmam gerekirse

nisanlim bakir degil ama ben tam anlamiyla bakireyim , yinede öyle kabul ettim

0|1
    0|1
  • var var nankör erkek milleti (genelleme var)

1|2
    0|0
Yükleniyor...