Yakında evleniyorum kızlık zarımı diktireceğim, sizce anlar mı?

Bu pazar düğünüm var ama bakire değilim eşimin ailesi tutucu gerceği söyleyemem ve hazır herifi bulmuşken evleneyim fakat sizce anlarmı

Güncellemeler:
Öncesinden de sadece 4 kere ilişkim oldu hemen genişliğinden anlar diyorsunuz haydar dümen mi bu adam

0|0
7|23

En İyi Kız Görüşü

• şurada yalancı güvensiz diyip saçmalamayın ya nasıl insanlarsınız unutmayın ki kızların bakireliğini bozan da sizlersiniz yok işte evleneceğim kızsın seni asla bırakmıcam seninle olmak istiyorum ilk kez böyle şeyler düşünüyorum biri için bunlarla kandırıp yatağa at sonra gel burada ahkam kesin ohhh ne ala memleket unutmayın ki sizinde kız kardeşiniz anneniz ablanız var biri kalkıp onu kandırıp yataga dusurse gene boylemi yazardınız hamile bırakıp ortaya atan erkeklerin hiç mi kardeşinin başına gelmez hem aldığı erkek bakir mi ki bakire kız alıcak kaç tane erkek bakir günümüz de...saçma saçma konuşmayın boyle konuşacağınıza öndeki çıkıntınızı her önünüze gelene sokmaya çalışmayın

3|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 23

• bu kategoride ki soruları pek cevaplamam ama soruyu görünce yazmadan edemedim

sen önce git şerefini diktir dilerim eşin olacak adam da ailesi de anlarda töre cinayetine +1 yazılır masum bir insanı veya aileyi kandıracağına geber daha iyi

3|5
    4|0
  • Afferin :)

ailesi tutucu olan ve bu pazar 18-24 yaş aralığında birkızla evlenecek olan damatların hepsinin psikolojisini bozdun

damatlar :"acaba bu benimki mi .. yok yav yapmaz benim aşkım.. yoksa .. ?"" içlerinden geçirirler artık

Tecrübeli olsa dahi zor anlar

4|2
    0|2
    • Ve izmirde oturuyorum bari hepsi düşünmesin o kadar

• heh daralt çemberi daralt iyice birkısım rahatladı ama izmirliler içinden " anaa izmirdeymiş kesin benimki" diyodur şimdi

"Herifi bulmuşken evleneyim" cümlenden cıkardığım kadarı ile o eleman ne bu siteye girer nede tecrübelidir ailelerin tanıştırmasıyla falanmı buldun?

neyse kolay gelsin Diktir bence neolur neolmaz anlasa dahi görmüyomusun kangeldi sen beni ne sandın diye fırça çeker trip atarsın ikna olur

• sizin gibiler oldukça insanda güven duygusu denen birşey kalmıyor...ya evlenme ya da açık açık anlat beni böyle kabul edersen et de...kızlara bu devirde hiç güven olmuyor çok azdılar..bazen kızları hamile bırakıp tekmeyi basan adamlara helal olsun diyorum iyi yapıyorlar...sikersen sevilirsin seversen sikilirsin bu dünyada

2|1
    0|0
  • Anlar inşallah seni irispi seni

1|4
    1|0
  • bu karı ewlenincede aldatır bedenide ruhuda o.rospu olmuş. adama yazık* bu karıya güvenmiş. inş. bişiy olurda ortaya çıkar yalanın

1|4
    0|0
  • Bence sen diktirene kadar esinle paylas durumu

soyle dusun beraber oldugun adam olurda tanisirsa kocanla ileri geri konusursa ne yaparsin

yinede tercih senin sonuc olarak tum sonuclarina katlanicak olan sensin

1|1
    0|0
  • sevgilin bakirmi ki ? hem vicdanın rahat edecek mi ?

2|2
    0|1
  • Hay ben senin... :D

1|2
    0|0
  • "hazır herife" üzüldüm. bu şekilde başlayacak bir evlilik iyi gitmez.

2|3
    0|0
  • hahaha koptum gülmekten haydar dümen olsa anlamaz rahat ol adamı bulmuşsun yama kendini hemen kaçırma :)

1|0
    0|0
  • şimdi anlamaz. ilerde anlar.

1|1
    0|0
  • Tavrından anlayabilir.

0|0
    0|0
  • Doğru olan söylemen senin bakire olmadığını kabullenebilir ama bakire olmayıpta onu kandırdığını öğrenirse affetmez.

0|1
    0|0
  • Ben olsam anlarım sonucta iceri giriş rahat olacak zorlanmican

1|0
    0|0
  • Zarım hassas de bence. :D

1|0
    0|1
  • yuh artık helal saana anlamazsada vijdanın nasıl rahatlatcaksın daha ilk günde yalan başlamış bir evlilk ne kadar uzun sürerki

0|1
    0|0
  • bizim penisimiz kontrol kalemi kızım bilmiyomusunuz?::D:D

5|0
    1|1
  • Hazır bulmuşken ne demek? Evde mi kaldın?

Dürüst ol biraz, ailesi bilmese de nişanlın bilsin seçme hakkı olsun adamın..

2|2
    1|0
  • anlayamaz ama ilerde senin gibi yalancı biriyle fazla evli kalamayıp boşanırsınız.sana tavsiyem çocuk yapıp çocuğu başını yeme..senin gibi bir insanla aynı yatağa baş koymak ne feci bir durum...

2|3
    1|0
  • neden sadece 4 defa ?

yok acilmisken yapsaydin iyice, hic olmassa gözün doyardi.

2|1
    0|0
  • İnşallah birşey olurda anlar inşallah senınde yalanın ortaya cıkar ıbne

3|5
    1|0
  • hazır herifi bulmuşken ne demek ya :s ruhun da delik deşik olmuş baksana yazık o adama gerçekten

2|7
    0|0
  • Anlamaz. Hatta bence diktirme bile. Esnektir de olsun bitsin... Yalanla başlayan ilişkiden hayır gelmez...

1|0
    0|0
    • Anlayamaz. Bana güven.

Kızlar Ne Diyor 6

• dürüst olmalısın... bu yaptığın yanlış.

1|6
    0|0
  • İleride mutlaka bir yerlerde karşına çıkar gerçekler onun için gerçeklerden kaçmamanı tavsiye ederim.

0|3
    0|0
  • Adamda yapmışsa daha önce diktir gitsin yapmamışsa doğruyu söyle

1|2
    0|3
  • Kızım söylesene gerçeği seni olduğun gibi kabul edecekse etsin ne diye yalan dolan işlerle uğraşıyorsun, baştan saklaman hata zaten...

3|7
    0|0
  • Off boyle yalan dolan sorular sormaktan nezaman vazgecceksiniz :/

1|3
    0|0
  • hata yapmışsın en baştan eşin olacak kişiye bunu söylemen gerekirdi. yalanlar üzerine kurulu bir evlilik çöker . soruya gelince çok fazla ilişkiye girdiysen vajinan genişlemiştir diktirsen bile genişliğinden yine anlayabilir.

3|4
    0|0
Yükleniyor...