Erkeklerin bakir olup olmadığını nasıl anlayacağız?

Bu soru icin cok dusunmedim bir an aklima geldi ilginç bir soru fakat merak ettim; Kızların bakire olup olmadığını bir erkek deneyip görüyor fakat erkeklerin bakire olup olmadığıni nasıl anlayacağız?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Gerçekler olmadıkça öğrenemessinn Bir erkek söylemedikçee bilemessin eğer öğrenmek istiyosan eski çıktıkları kızlaradan sorabirsinn onlarda doğruyu söylerse tabii :D

1|0
    0|0
  • basit hal ve tavırlarından rahatlığından, ilk deneyimi olan erkek genelde ilk teecrübesinde başarısız olur yüzde 90 ...

0|0
    0|0
  • deneyim belli eder ama zor tabi malada yatabilir bunu akıl edip :D ama niye yatsın vicdanına bağlıdır sor gitsin

0|0
    0|0
  • Hiç birşekilde anlayamazssın şahsen ben 7 farklı bayanla 8 kere ilişkiye girdim görünüş olarak benden pek beklemezler çok iyi numara yaparım kelebek gibi uçar arı gibi sokarım işte böyle yanii

1|0
    0|0
    • Ben ikizler burcu yum gerdeğede girsem iyi rol yaparım hiç bilmiyormuş gibi bir kaç sefer 1 hafta sonrada HARDSEX :D

• erkek doğruyu söylemedikçe bilemezsin :)

0|0
    0|0
  • hareketlerinden anlarsın

acemi değilse çakaldır :)

1|0
    0|0
  • halinden anlarsın acemiliğinden felan

0|0
    0|0
  • yaş arttıkça bakir olma olasılığı azalır. sana 25 yaşında bir erkek bakirim derse gül geç :)

0|0
    0|0
    • Hadi be o kadar mı iradesizsiniz

• Öyle ama ne diyim yani daha kotusumu soylicem ama sorumu kaparicaklr :)

• sen çaktırma tatlım o zaman tabi dayanabilirsen:)

Kızlar Ne Diyor 2

• kızım bakir erkek diye bişey yok

hepsi yapıyor buna emin ol

ha dindar olur, yapmaz o ayrı

0|3
    0|1
  • Bir erkek bakirse, vajınanı gördüğü an pantolonuna boşalır. :D Yanii anlatmak istediğim girdiği an ya da 2 snye sonra boşalma olur. ok ?

0|1
    0|1
Yükleniyor...