Biseksüelim kız arkadaşım lezbiyen mi acaba?

merhaba arkadaşlar.bir kız arkadaşım var.ona karşı başta sadece arkadaşça hissediyordum.taki benimle yakın olup,beni kıskanana kadar.hareketlerini size yazıcam.ne olur bana akıl verin.lezbiyen mi değil mi?kafayı yemek üzereyim.beni oldukça kıskanıyor başkalarından.biriyle konuşsam ya da gülüşsem telefonda dikkatimi çekmeye çalışıyor.bazen imalarla şakalarla bel altı konuşuyoruz ama açıkça konuşmadık bazı şeyleri.duştaydım.mesajına duştayım yazdım.oda ne tesadüf ben de öyleydim.ortak noktalarımız var dedi.laf arasında bir kez evlensek dedi.yatakta iyi olduğunu im eden sözlerde bulundu.dahabunun gibi pek çok şey sayarım ama mesela kız kıza hoşlananlardan bahsettiğim zaman şaşırmış gibi tepki verdi.bir arkadaşı övdüm.oda kızdı.şakayla karışık diğer arkadaşa lezbiyen bu dedi.kendini kabul edememiş ya da gizlemek için bu tepkiyi verebilme ihtimali de var ama sizin düşünceniz nedir?nedir bu ilgi alakanın sebebi?

Güncellemeler:

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

• Kadinlarin oldugu bir dunyada erkekler niye sevilir ki zaten:D ben lezbiyen degilim ama bir arkadssimla dedigin gibi konusuyoduk onun erkek arkadaslariyla aktif cinsel hayati da vardi yani arkadasin dedigin gibi olmayabilir canim dikkat et

1|0
    0|0
    • bizimkinin hiç sevgilissi olmadı.ilgisi de yok gibi.erkeklere bakmıyo mekanlarda ve bahsetmiyo.sıkça beraberiz zaten ama dikkatli olurum yinede.kendini inkar ediyorda olabilir başka türlüde.aynen kadınların olduğu dünyada erkekler nasıl sevilir ben de anlamıyorum:D

• teşekkür ederim haklısınız:)

• 2 yıl önce sormussun soruyu ama merak ettim ne oldu sonra. Açılabildin mi arkadaşına? Aranızda neler yaşandı merak ettim. Gorup cevaplarmisin bilmiyorum da Cevaplarsan sevinirim 😊

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Öyle gibi ama olmayabilir de...

Bunlarda yola çıkarak kesin şeyler söylenemez. sadece aşama aşama üzerine gidersin, o kendini gösterirse ne ala, göstermiyorsa ugraşma.

cut.

1|0
    0|0
    • evet göstermezse ben de hırpalatmam kendimi.teşekkürler...

• Bana şakasına "biz evlenelim" diyen bir kız sevgilim oldu.Şakasına bile söylenmez "biz evlenelim" büyük ihtimal o da sana karşı bir şeyler hissediyor gibime geliyor.

Peace ^^ sister.

1|0
    0|0
  • Söylediklerinde haklı olabilirsin emin değilim ancak bence haklısın. sende tepki vermeye çalış, eşcinselliği teşvik ediyor -veya karşı çıkıyor- değilim ama yeni şeyler denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum eğer o kızla yakınsanız ve seni bırakmayacağına inanıyorsan, sende ona yakın davranmaya başla kendiliğinden olur bir şeyler sen canını sıkma :D

1|0
    0|0
    • ben de imalarda bulunup kimi zaman yakın davranıyorum.bakalım hayırlısı.

• Evet kız arkadaşın lezbiyen hadi biz arkamızı döndük yapın ne yapıyorsanız ..

0|0
    0|0
    • amacım yatağa atmak ya da fantazi değil.gerçekten bağlanmaya başladım.işim zor hem dostum hem aşık olmaya başladığım insan ve kabullenmezse öyle olup ya da değilse anlamaya çalışıyorum off.

• çok dertliyim ahh ahh.

• bi kere bu biseksüel lezbiyenlik olayları çok derin konular olgunlaşması lazım kendini öyle zannediyor olabilirsin ya da ölesindir bilemiceğim soruna gelince kız arkadaşın lezbiyen değildir büyük ihtimal oda senin gibi biseksüeldir. lezbiyende olabilir ama :))

0|0
    0|0
    • ben lezbiyenim.şüphem hiç olmadı.doğuştan beri erkekleri sevemedim sevmiyorum.hep kadın sevdim.zaten erkeklere ilgim olsa onu da anlardım.başlığa biseksim yazmamın sebebi homofobik heteroların erkeğe muhtaçsın zırvalıklarını dinlememek içindi.çünkü erkeğe muhtaç değilim manevi anlamda.allah maddi anlamda da etmesin inşallah...kız erkeklerden bahsetmiyorki anlamadım.sadece bir çocuk onla ilgilenmiş bunla.o istememiş çocuğu.

• valla ben direk söylüyorum herşeyi netice kötü bitiyor ama içimde kalmıyor denemeni tavsiye ederim seni öyle kabullenmezse o arkadaşın değildir zaten sen bilirsin yinede :))

• bakalım fırsat olursa söyleyebilirim de.anlık deli cesaretim vardır:)

• kendini yatakta övüyo dedin..ne anlattı ki ?

0|0
    0|0
    • yaptığındandan değilde klişe hani şu yıllıyım seekkste güçlüyüm tarzı imalar:)

• videonun sonunda senin sorunun cevabı sanırım :)?

• evet benziyormuş:)

Kızlar Ne Diyor 5

• bence sevişin.

2|1
    0|0
    • aynı zamanda bir dostumu kaybetmek istemediğimden açıkça ben buyum diyemem:)sevişmek off off:)

• az cesaretli ol bak benden tavsiye. yaklaş ona, kulağına seksi bir şekilde''seni istiyorum'' de. dudağına yapışırsa senindir, ''ne diyon la yarraağam'' derse hiç senin olmamıştır. lezde değildir.

• seni istiyorum çok tahrik edici offf:) çok cesurca.anca şakaya vurmaya müsait bir konuda yapabilirsem yaparım.hayalimde canlandırdım da utandım valla.çok fenasınız:)

• Bunlardan dolayi birine lez demek dogru degil, hadi lez veya lez degil neolcak yani.. senin derdin ne onun anlamadim

0|0
    1|0
    • benim derdim ne olabilir sizce?durduk yere neden merak edeyim.acaba ilgim olduğu için olabilir mi?asıl ben senin yorumunu ve derdini anlamadım?beğenmeyen yorum yapmaz.sevmek zorunda değilsin ama saygısızlık yaptırtmam!

• Benim tin gelmedi hala.. Bir gelse yazdiklarin konusunda cevao vercemde iste :P

Ama su mesaj konusunda son vermekde gerekir.. Diyojen dar sokakda kibirli zenginle karsilasir. kibrli zengin derki, "Ben bir serseriye yol vermem!".. Diyojen usulca kenara cekilir ve "Ben veririm!"der. Bu hesab gibi yani artik mesaj bitsin diye ben cekiliyorum:P

• çekilmenin vakti geçmişti bile.anlamana sevindim.diyojen hesabı;)

• bunu asla anlayamayız beybs..:((

1|0
    0|0
  • Benimde böyle arkadaşım var gelin sevişelim.

0|1
    0|0
    • amacım fantazi değil.lütfen cinsellik algınızı kendinize saklayın.ben ona aşık oldum.siz istediğinizle sevişin ama bizim gibilerin adı,yatma amacı olanlara çıkıyor bu tür yorumlarla.tabiki cinsellik de olur ama başlıca değil.

• Aşık değilsindir sana öyle geliyordur

• komik olma.ben doğuştan beri kadınları seviyorum.erkeklere ilgi duyamadım duymadım.olsaydım anlardım.biseksim yazmamın sebebi homofobik heteroların erkeklere muhtaçsın zırvalarını dinlememek içindi.manevi anlamda kadınlara ilgim ve sevgim var.maddi anlamda da allah kimseye muhtaç etmesin.

• bence sana karşı hisleri var ama bunu kabullenemiyor. ve bu aşamada ilişki yaşamak çok zor oluyor... bence sana seni iyi hissettiren biriyle ol... bu ilişki acıdan başka bir şey vermez. onun kendine güvenini geri getireceksin diye sen mahvolursun

1|0
    0|0
    • hislerime tercüman oldun:)peki ne önerirsin bitirmeden önce.belki ilerde farklı şeyler oluşur kim bilir?tabi gerekirse hırpalamam kendimi ama ne yapayım sizce?

• çok komik gelecek ama "ben eski benle ilgili bir şeyi hayatımda istemiyorum sana duygularım olsa da" dedi.. şuan görüşmüyoruz. sanırım hala aynı kişiyle beraber.. umarım sonunuz benzemez..

• tuhafıma gitti.bu ne demek yani?insanın duyguları ya vardır ya da yoktur.ya da bir dönem olup geçmiş de olabilir dese anlarım ama,duygularım vardı da eski benle ilgili hiçbir şeyi istemiyorum nedir?içine sinmeye bir şey mi vardı acaba ya da yeni kişiyle başlarken de siz vardınız şimdi bir şeyleri yıkamıyor mu?inşallah benzemez ama sizin durumunuz da belli olmaz.duyguları olmasa var demezdi.ne olursa olsun onlar kaybederler ;) üzülmeyelim.bizi hakedenler çıkar zaten.size arada danışmak isterim.

Yükleniyor...