Erken boşalma sorunu.. Sizce bu bir hastalık mı?

erkek arkadsımla ön sevısmeyı uzun tutuyoruz tam ben zevkın doruklarına cıkmısken ıcıme gırıo ve gırdı an bosalıo bende ole kalıorum bısıde dıyemıorum snra kendı kendıne solenıyor prezervatıf sıkıyor ondan bole oluo falan sızce doru mu o yuzden mı erken bosalıo bosaldıgı zamanda bıdaha ısteklı olamıyor sızce bu hastalık mı ?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bence iliski oncesi bir kez bosalsin ikincide girsin

0|0
    0|0
    • erken bosaldıgı ıcın 2.de ısteklı olamıyor:S

• Seni zirve tutmali devam etmeli

• Olay seni zirvede tutmak devami kolay

Erkekler Ne Diyor 12

• senin sevgilininkine benzer sorunum var ancak benim ki biraz daha farklı.Senin sevgilinin ki gibi girer girmez değil 3-5 dk. ya yakın sürüyor boşalmam ama bana kısa geliyor yanlız çok şükür ki boşaldıktan çok kısa bir süre sonra 2-3 dk gibi hemen ereksiyon olabiliyorum sanki hiç inmiyor gibi benimki ve 2. postam da 20-30 dk. nın üzerine çıkabiliyor diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Şapka sıkıyorsa şapta takmaz veyahut gider prezonun xl'ını falan alırsın..

Dümen bu sıkıyor ayakları..

0|0
    0|0
  • birleşmede 1-4 dakika arası boşalıyorsa erken boşalma var.ama 5-10 dakika arası normal 10 dakika üzeri iyi 20 dakika üzeri süper :)))

0|0
    0|0
  • hiç lafı kıvırmasın erken boşalıyor

0|0
    0|0
  • bişey olmaz ilkini sayma ikiden başla düzelir uzar süre o zamnda sen yeter artk dersin :)

0|0
    0|0
  • zevkin doruklarında ve patlıyor isteği gidiyor

Büyük ihtimalle

0|0
    0|0
  • bu mayışmaktan oluyor soğukkanlı olması lazım soğuk bir duş alırken sevişmeyi deneyin bir de

0|0
    0|0
  • sewgilinde erken boşalma war :D prezerwatifin sıktığı filan yok :D

0|0
    0|0
  • ilk postayı sen boşalt bak nasıl 2. postada boşalamıo.

0|0
    0|0
  • 1 dk kadar öpüşün elleşin sürtünün soyunun sonra o sana oral yapsın senin orgazm sürene göre ve orgazm olmadan 2-3 dakika önce ilişkiye girin bence en mantıklısı bu olur

0|0
    0|0
  • benden size tavsiye önce ağzına ya da üzerine boşalsın ikinci postada içine girsin..

0|0
    0|0
    • bı kerebosaldımı ıkıncı cok zor oluor

• O esnada kafasını dağıtıcı şeyler söyle böylece belki gecikebilir

0|0
    0|0
    • mesela

• yani sen biraz insiyatif al kontrol et

• veya ritminizi değiştirin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...