Erkeğe oral yapmak daha çekici geliyo

gay değilim ama vajinaya oral yapmak iğrenç geliyo bana erkeğe oral yapmak daha mantıklı geliyo siz ne düşünüyosunuz bu konuda sorun bende mi

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence, çok fazla p*rno film izlemeye bağlı olarak beyninde bir (nasıl söylesem) etkilenim oluşturmuşsun ve o hoşuna giden fiili penis objesiyle özdeşleştirmişsin. Aslında, ondan hoşlanmıyorsundur. İzlerken kadınla empati yapmışsın. Bunu, zevkini artırmak için yapmış olabilirsin. Beynin yanlış kodlama yapmış. Beyin, zevkleri nesnelerle kodlar. Belki, tam anlatamadım. Çözümlemeyi beyninde yaparsan belki bu düşüncelerden kurtulursun. Örneğin, kahveyi seviyorsundur; tadını, kokusunu ama kahve içmenin tadına varan insan onu fincanla özdeşleştirir. Fincanla kodlar. Fincanı da sever. Halbuki, fincan bildiğin seramik bir kabdır. Kahve içmenin tadı olmasaydı fincan bize birşey ifade etmezdi. Fincandan zevk alınır mı kahve olmasa? Aslında zevk aldığın kahvedir ama zamanla fincan sana o zevki hatırlatır. Fincanı sevmeye başlarsın. Beynine hakim ol. Bilmem anlatabildim mi? Sen erkeğe oral yapmaktan hoşlanmıyorsun aslında. Sana tavsiyem, p*rnoyu abartmasan iyi olur. Kadınlar, çok daha estetik, güzel, arzu edilecek varlıklardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende severim penisi dondurma gibi

0|0
    0|0
  • Gaylık belirtileri var :)

0|0
    0|0
    • öyle mi dersin :D

• nere gittin kız

• saçmalığın daniskası bu ne lan böle sohbete bak ya kız sana numara çekti saniyesinde yedin yaw kız oldugundan bile şüpheliyim ya neyse

Erkekler Ne Diyor 5

• gaylıya kaymışssın:)

0|0
    0|0
  • ne yalan söyleyeyim. erkek olmama rağmen düzgün bir penis vajinadan daha çekici geliyor bana. gay değilim ama bu konuda doğruya doğru.

0|0
    0|0
  • yeterki büyük olsun .çok daha zevkli .

0|0
    0|0
  • ben de senin gibi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • yok ya ben vajinaya oral yapmak hem güel hemde daha hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
    • koku akıntı iğrenç kardeş ya

• öyleleri tabikide igrençte partnerimde ne koku var nede akıntı hatta parfüm gibi kokuyor

Yükleniyor...