Parmağımla bozdum ve sevgilime ilişkiye gireceğiz

Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar ben 20 yaşındayım sevgilimle ilişkiye gireceğiz fakat bakire değilim aylar önce parmağımla kendimi bozdum. Sevgilimle 2 yıla yaklaştık. Birbirimize bağlıyız yakın arkadaş gibiyiz. 2 yıldır bana öpüşme haricinde dokunmadı da istedi her erkek gibi ben yapmadım . Fakat bir deneyimim yok onunda ilki ben olacağım önerileriniz nelerdir temizlik be pozisyon hakkında :)

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• bırlıkte olmadan banyo yap.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Vajinani kaymak gibi et krem sur tam pruzsuz ol vee lokum gibi cilde sahip ol guzel kok hani nefes cektikce istahlansin saglam oral yapin sonra dogyy atesliyecektir sizii simdiden kolay gelsin :-)

1|0
    0|0
    • Doggy nasıl oluyor bilgilendirir misin ? Çoook teşekkürler :)

• Bildigin domalma yani kadinin elleri ve dizleri ustune coktugu pozisyon rica ederim :-)

• Pek inandirici gelmedi bana parmak olayi sevgilinde inanmaz zaten

0|0
    1|0
    • Yalan borcum mu var gizliden soruyorum bir de kimden neyden çekineceğim

• Sen rahat ol sana koyacak birini kolay buluruz karı kılıklı

• yavrum ben sen değilim ya da sevgiline hiç benzemem sen karıştırıyon beni ya da her kesi aynı sanıyorsun karşımda sen böyle konuş sıkıyorsaa

• güzel kok erkekler buna bayılır

1|0
    0|0
  • ne diyeyim bilemedim köpek pozisyonuna geç bekle. :D. ne diyelim ki sana?

0|0
    1|0
  • saldır canım allah ne verdiyse:)

1|0
    0|0
  • iyi yapmissin nasil olsa bozulacakti sen kendini milli etmissin:)

0|0
    0|0
  • misyoner yeter şimdilik..

0|0
    0|0
  • kendini niye bozdun elinle peki :))

0|0
    0|0
  • Cidden herşey güzelde kendini niye bozdun onu anlamadım. Bu da bir paylaşım değil mi

0|0
    0|0
  • arkadanda vericekmisin

0|0
    0|0
  • sadece tek parmaginla bozup biraktinmi yoksa bozduktan sonra kurcalayio genislettinmi?

0|1
    0|0
    • Genişletmiş olmalıyım :)

• yandı guzelim kuku onun dar olması ve ilk girenin erkeginki olmasi erkege muthis bir zewk werir

• Doggy öneriyorum aşırı zevk alacağınız bir pozisyon

1|0
    0|0
    • Doggy nasıl oluyor bilgilendirir misin ? Çoook teşekkürler :)

• Dört ayak köpek pozisyonuna geçiyorsun erkeğinde arkana geçiyor ellerilyle gögüslerinden destek alarak sokup cıkarmaya baslıyor link

• nal seks yapıcaksan ilkgi dizlerine dogrulman ve arkadan girmesine izi nvermendir. bacak omzada bunu kaldıramassın... acıtır .. ama vajınadan alman ıcın bacaklr belde verebilirsin yavas yavas girsin kafayı aldınmı gerisi kolay gelır

• kızlık zarını diktir..

0|0
    1|0
    • SoranBir dakika önceYok öyle düşünmüyorum namus iki bacak arasında değil kalptedir. Bakire olsaydım yine de yapardım bu hayata bir kere geliyoruz ve sevdiğim insanla kendi vücudumu paylaşmak kadar güzel bir şey yol :) namuslu diye geçinen kızlar bakire ama götten veriyor buda saçma

• hiç bişi anlamadım..

Kızlar Ne Diyor 3

• kendini parmakla bozman ılgınc olmus. ama uzucu bır haberım var eger parmakla bozduktan sonra sık sık orana bısey soktutsan delıgıne erkek arkadasnda rahatca gırebılırse erkek arkadasn senn parmakla kendını bozduguna ınanmaz ve sorun yaratacak bırıyse de kotu syler hıssedebilir. onun ustune cık ve zıpla:D

0|1
    0|0
  • her erkek gibi istedi derken yanılıyorsun , benim de erkek arkadaşım var 3 yıldır beraberiz ve ben çok güzel bakımlı ve alımlı bir kızım

sevgilim ne zaman nikah kıyar seni hak ederim , o zaman bunu senden isteyebilirim demişti.

Diğer konuya da gelirsek samimiymişsiniz arkadaş gibiyiz demişsin sen parmağınla bozduğunda ona söylememiş miydin ki ? İlla canın sıkılmıştır keşke bozmasaydım diye konuşmuşsunuzdur heralde

temizlik önerisi : ağda için kuaföre git kendin yapma

pozisyon önerisi :ben bilmiyorum ama önce bir nikah pozisyonu alın derim

0|1
    1|0
    • yani isteyerek yapmışsındır o olabilir canın sıkılmıştır dediğim keşke sevgilim bozsaydı diye düşünmüşsündür heralde , onu yaşamak isterdi belki

• Hahahaha :D Canım sen bu sitelerde dolanma ya. Yok midesi bulanmışmış. Ulan senin o dinli erkeğin nasıl izin veriyor buralara takılmana.:D sevgilimle mutluyuz. sen keyfine bak güzelim. Ben istiyorum ben onun olmayı. Yarın ölmeyeceğimiz ne belli. Onu hissetmekten daha güzel ne var :)

• Hadi canım hadi :D

• nasıl bozdun ya?

yazık etmişsin

0|1
    0|0
    • Yok öyle düşünmüyorum namus iki bacak arasında değil kalptedir. Bakire olsaydım yine de yapardım bu hayata bir kere geliyoruz ve sevdiğim insanla kendi vücudumu paylaşmak kadar güzel bir şey yol :) namuslu diye geçinen kızlar bakire ama götten veriyor buda saçma

• herseyi bozmayi seviyor parmaklari yorulmasin diye kopyala yapistir yapiyor senin sordugunla verdigi cevabin hic bir alakasi yok :):):)

• Ah gerizekalı oddspoint sadece çok gereksiz insanlara gerekli cevaplar vermeyi doğru bulmuyorum o kadar.

Yükleniyor...