Sizce cinsellik önemli bir konu mu?

sizce cinsellik olmazsa olmaz mıdır? sevgilinizi/eşini seviyorsunuz ama sizin cinsel istekleriniz kulak vermiyor yok suram aağırdı yok buram ağırdı gibi. biriyle cok iyi gidiyor ilişkiniz cinsellik olmazsa eksik kalmıs mı oluyor cinsellık deyince sadece ilişki anlamayın öpüşmek,sevişmek,dokunmak,sürtünmek giibiii. velhasıl cinsellik önemli bir yer mı tutar ilişkilerde?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Önem arz eder. Onun isteklerine kaile alıp elimden geldiğince cevap vereceğim gibi, ondan da bunu dileyeceğimdir. O da beni mutlu etmek isteyecektir zaten.. Her şeyin de bir zamanı olduğuna inanırım, acelemiz yok, ileride çok özel ve güzel zamanlarımız olacak inşallah...

0|0
    0|0
    • bende buna en iyi cevap derim..

Erkekler Ne Diyor 11

• birliktelik aşk sevgi saygı cinsellik gibi bütün değerlerin ortalamasıdır..

0|0
    0|0
  • Ee illaki esler birbiriyle cinsellik yasamiyacaksa mumkun degil gitmezki enufak seyde hir gur cikar fitne fesatlik girer vs yani evet

0|0
    0|0
  • olmazsa oolmaz deiil tabiki ama insan her zmn olmasa bile ister yani

0|0
    0|0
  • yok be hiç önemli degil

1|0
    0|0
  • kesinlikle önemli

0|0
    0|0
  • flört zamanında belki okadar önemli değil ama evlilikte olmazsa olmaz..

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • tabiki önemldir, ama bunu amaç haline getirmek yanlış..

zaten seven bir erkeğin amacı cinsellik diildir, o sadece araçtır.

sevgililikte zaten tam anlamıyla birleşme yaşarsan karşındakinin gözünde or. olursun, değerin kalmaz.

ama diğer dediklerin olabilir tabikii

0|0
    0|0
  • yani ömur boyu değilde bır surelik uzak kalmaktan bahsedıyosan dayanılabılınır :) sevgilin cınsellık ıstıyo galba

0|0
    0|0
  • Sürtünmek daha cok zevk veriyor sokmaktan bile inletiyor beni

0|0
    0|0
  • bana göre değil bence hiç olmasa da olur ama bilmiyorum evlenince eşim çok önem verirse bu konuda ne yapacağımı da bilmiyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cinsellik önemlidir, sağlıkla ilgili bir durum olmadığı müddetçe tabi ki. Sevgilin,eşin farketmez birbirinizi istemelisiniz sevginizi tamamlar. Bir şey yaşamak zorunnda değilsiniz ama birbirinizi istemiyorsanız ya da taraflardan biri isteksizce belli bir süre sonra sıkıntılar başlayacak demektir.

0|1
    0|0
  • Evet cinsellik onemli. Cinsellik olmayan bir evlilikten hayır gelmez. Eşim istekli olmalı ve beni tatmin edebilmeli.

0|1
    0|0
Yükleniyor...