Benden farklı beklentilerinin de olduğunu söyledi

Bir süredir görüştüğüm biri var ancak konuşmalarda konuyu bazen cinselliğe çekiyor.Hatta dün yarın bana gelsene dedi.Açık bir şekilde ilişkimiz başlarsa cinsellik de bekleyeceğini söyledi ama ben böyle bir şeyi düşünmüyorum.Şimdi aşın artık bunları falan tarzı şeyler söylemeyin, değer yargılarım bu yönde.Bi yandan da seviyorum onu ama bu durumda artık görüşmemem lazım sanırım.Ne yapmam gerekiyor?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• adam açıksözlü yüzüne söylüyo düşüncelerini isteklerini beklentilerini.baştan iyi görünüp sonradanmı değişsin biçokları gibi?bi beraberlikte okadar anı biriktiriliyo paylaşılıyoda neden konu yatmaya gelince git naparsan yap oluyo?sevgilisi varken onabunamı sarksın?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Mesafeni koru,gardını indirme aşkın adı kirlenmesin...

0|0
    0|0
  • Seven adam acik acik bunu soylemez,olursa olur yasanirsa yasanir ya da yasanmaz.

Yerinde olsam gorusmem kullandirtma kendini.

1|0
    0|0
  • Emin olmadan, için rahat etmeden cinsellik yaşama.. Bırak, başkasını bulursun..

0|0
    0|0
  • Görüşmeyi kesersin gönlünce biri çıkacaktır elbet..sıkıntı yapma kendine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• niyetini açıkça beli etmiş. sevgili değil yatak arkadaşı arıyor.

0|0
    0|0
  • sakın görüşme . böle tipler yarı yolda bırakır insanı . ne demek sen bakireysen buna saygı duymak zorunda . ayrıca cinselliğie bu kadar önem veren bir erkek eninde sonunda gider .

0|0
    0|0
  • Seninle ciddi düşünen adam böyle bişiy demez

0|0
    0|0
  • Beklentiler baya bir farklı bence bırak konuşma onunla farzet konuştun istemeyeceğin şeyler yapıcaksın ve yarın birgün biterse pişman olursun

0|0
    0|0
  • Yerinde olsaydım ben de görüşmezdim öyle birisi ile. Çünkü sana saygısı yok. İnsan sevince karşısındakine güvenmek istiyor ancak düşüncelerine bu kadar zıt davranırken ona ne kadar güvenebilirsin ki...

0|0
    0|0
  • görüşme..ciddi düşünen adam sabreder

0|0
    0|0
Yükleniyor...