Nişanlım hamile kalmamı istiyor?

Temmuzda askere gidecek nişanlım dönüşünde nasipse evlenicez ama her konuşmamızda hamile kalsan ne güzel olur bir bebeğimiz olsun falan diyo iki haftada bir cinsel ilişkiye giriyoruz korunmamı istemiyo hamile kal diyo bende korkuyorum ondan habersiz doğum kontrol hapı kullanıyorum bişey olurda içime boşalır belki diye neden böyle yapar ki bir insan zaten çok güzel bir ilişkimiz var evlenmeden bebek olması saçma değil mi güya hamile kalırsam hemen evlenirmişiz ondan diyoda bunu ailelere nasi açıklıcaz daha askerlik var kafayı yicem ya

Güncellemeler:
hamile kalırsam askere gitmicek her zaman erteletcek paralıda cıkarsa parayla yapıcak hamile kalırsam hemen evlenmek zorundayız ondan istiyo sanırım askerlikten korkuyo olabilir mi

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• işini garantiye almak istiyor herhalde. bebek olunca benden ayrılamaz askerdeyken başkasına gitmez diye düşünüyo. tabii insan sevdiğine güvenmeli yaptığı hatalı olabilir bence konuşmalısın. ben şimdilik hazır değilim de geçiştir.Daha da olmadı kontrol haplarını kullanmaya devam et. allah yardımcın olsun.

1|0
    0|0
    • askere gitmesi gerektğini söyle. geldiğinde gelecek adına daha planlar yapabilceğinizden bahset.Biraz güven ver.Askerlik sana çok yakışcak filan de özgüveni gelsin

Erkekler Ne Diyor 16

• Sakın hamile kalma,askerden dönmesini bekle.Belki seni garantiye almak istiyor,ayrılırız diye korkuyordur.Sen korunmaya devam et.Benden sana abi tavsiyesi.Burada yazamayacağın şeyler olursa özelde de anlatabilirm.Nişanlının askerden dönmesini bekle derim.Sevgiler,selamlar.

0|0
    0|0
  • onu bırakmandan terkedilmekten korkuyo olabilir.

1|0
    0|0
  • dıyelım akerden dönemedi ... ömürbu ya

ne cevab vercen cevrene...

1|2
    0|0
  • sacmalamis dikkat et sakin kabul etme.

0|0
    0|0
  • Evlendiniz mi ? Siz çoktan karı koca gibi davranır olmuşsunuz. Evliliğin anlamı kalmamış.

1|2
    1|0
  • saçma tabi evlenelim öyle olsun de bırakmıyacağı ne malum arkadaş yaa

0|0
    0|0
  • aşırı bir istek biraz

0|0
    0|0
  • Eee sende kal o zaman niye bu kadar buyutuyorsun bu konuyu hem o askerdeyken icinde ondan bir parça olması seni ve onu çok daha güçlü bağlayacak birbirine hemde zaman kaybetmemis olucaksınız.

0|0
    1|0
  • evlen sonra cocuk yap mal gibi kalma ortada sonra bassın belediye nikahini:)

0|0
    0|0
    • seni bahane edip askere gitmicekse ztn sıkıntı var her sıkıntıda seni mi öne sürecek ?

• evlenmeden olmaz bacım. hayatınızı etkileyecek sıkıntılar yaşarsınız

0|1
    0|0
  • gizli korunman doğru değil amakonusarak anlaşın

0|0
    1|1
  • askerden gelsin işini rayına oturtsun ondan sonra yaparsınız ne yapçaksanız boşver

0|0
    0|0
  • ya yok be askerdeyken belki aldatırsın falan o yüzden hamile kal ki başkası seni alamasın çaktınmı köfteyi

1|0
    0|0
  • seni hamile bırakıcak böyleece askerde kafası rahat etcek onu aldatmazsın diye.

1|0
    0|0
  • bence askere gıdecek korkuyordur hemde bakıre degılsınde artık ona guven vermelısın merak etme hep senınım felan demelısın

0|1
    0|0
  • bence sana hamile görünümü kazandıracak ve bu da diğer erkeklere karşı koruma kalkanı oluşturacak.Çünkü erkekler uzak dururlar böylece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• o askerdeyken onu bırakmandan ya da aldatmandan korkutor böyle sağlama bağlamaya çalışıyor onu bırakmayacağını filan belirt rahatlat biraz belki geçer

0|1
    0|0
    • iyide şimdide erteleyebilir ailen filanmı gitmesini istedi özellikle karım hamile diye askerlik ertelenmiyor herhalde

• uzun dönem yapcakda bedellide cıkcak mı belli değil ya cıkmazsa o zaman napcaz oda var

• bende bilemedim

• Senin yine nisanlin yani benim sevgilim istiyodu bunu evlenmek zorunda kal benimle diye ve ister istemez korkuyodum ben de

0|0
    0|0
  • dilemi düsürecek seni hamile birakip

evlenmde etmede evlendigi ay hamile kalan kizlar bile itici geliyor göze

o asgerde olcak sende babanin evinde dogurcan

0|0
    0|1
  • Mübalağa olmuş. Resmi akit olmaksızın anneliğe ve eşliğe dair ne bir güvenceniz var ne de koruyucu haklarınız.

0|0
    0|1
  • Hamilelik evrenden kaçıyordr belki hazıra konacak :D geldiğinde bütün stresten yırtmış bir de çock önünde olacak

0|1
    0|0
  • Sacmalamasin. Askerlik uzun, bu süre icindede sen hamile kalsan ve o dönmeye bir bebek dogursan hic yoktan bir bebeginiz olucak. Ama buu nikahsiz istemesi cok sacma. Gitmeden nikah kıysaniz, askerligi bitmeden 8 ay önce izin alsa ve gelip seni hamile biraksa diyelim. O döndükten 1 aysonrada cocugu dogurursun. Ama askerlik bu ne olacagi belli mi.hem belki o kadar erken yaşta cocuk dogurmak istemezsin.

0|0
    0|0
    • o güncelleme ne ya kızım siz kafayı yemişsiniz

• saçmalamasın yaaa aha olur da askere gidip dönemezzse kaldın mı elinde bebekle ortada

0|0
    0|1
  • bence seni cok sevdigi icin boyle soyluyo.senden bir bebegi olsun istiyo.asker gitmeden evlenseniz olmazmi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...