Ablam kızlık zarını diktirmiş...

Ablam yakında evlenicek.Kızlık zarını diktirmiş.Çok sinirleniyorum.Enişteyi de çok seviyorum.Çok iyi biri.Ablamda olsa kandırılmasını istemiyorum.Ama gidip söyleyememde.Anneme söylesem inanmaz.Napiyim şimdi ben?Nişanlısı öyle biriki zaten bilse kabullenecektir.Ablamı da çok seviyo.Yalan söylemesine ne gerek vardı sanki.Sizce napiyim?Birine söylemelimiyim?

0|1
12|25

En İyi Erkek Görüşü

• laa zorla küfür ettirceksiniz beni a.q yerinde S_A_N_A_N_E kızım yaa S_A_N_A_N_E neyin çekememeziliğindesin o yaptı yaşadı ama şimdide kocayı buldu sende tıkk yok hee beceremiyorsun ...ha şimdi dersin senin gibi kezbanlar hep bunu der vay efendim ben yapsam etsem öyle şeylere gerek duymam tabii bekara karı boşamak kolay demişler ..

üstüne azem olmayan işlere burnunu sokma ...

7|2
    2|7
    • yaaaa tabi.hepiniz bakire kiz istiyosunuz ama.benim sorunum ablamin yasadiklari degil.yalan soylemesi!

• AHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

• Eksi veren ezikler kendi ezikliğinizi neyle dikeceksiniz...?

Erkekler Ne Diyor 24

• Söyleme seni ilgilendirmez. Sen kötü olursun onun sorumluluğu ona ait.

4|1
    0|0
  • Neden bu konu sana dert oldu ki?

2|0
    1|0
  • Zaten iki kızın bildiği sır, sır değildir. İleride mutlaka birilerine söyleyeceksin ve bu eniştenin kulağına da gidecektir.

2|0
    0|0
  • Nedeni seni ilgilendirmez, ayrıca onun evliliğini neden sarsmaya çalışıyorsun ? Eniştenin bilmediğini nasıl bilebilirsin ? Herşey göründüğü gibi olmayabilir ve iyilik yapayım derken işin gözünü çıkarabilirsin...

Söyledin... E sonra ?

2|0
    1|0
    • ben onlarin arasini bozmak istemiyorum.sadece ablamin enisteme gercegi soylemesini istiyorum.enistem zaten kabul edecektir.

• Bu sana ne fayda getirecek ?

• Git soyle ablam mutlu olacak diye baska insanla neden saf yerine konulsun ki enisten cok iyiyse ablandan uzak tut onu

1|0
    1|0
  • Haklı da olsan söyleme. Aksi halde sen kötü olursun

2|0
    0|0
  • işte bu kafadaki kızlar yüzünden günümüz evliliklerine inanmıyorum.. (yani ablan gibiler)

1|0
    0|0
  • sana tavsiyem hiç karışma böyle şeylere birilerine söylediğinde eline ne geçecek sadece ortalığı karıştırmış olacaksın.hiç karışma bazı şeyleri bilsen de görsen de bunları başkalaryla paylaşmn gerekmez.

1|0
    0|0
  • Söyleme yani. Tamam haklısın ama ablan aranızı bozmak için yaptığını düşünebilir.

2|0
    0|0
  • Herkes söyleme demiş ilginç.Demek ki kandırılmak kimseye koymuyor.

1|0
    1|0
  • bence karışma yarın sende dktirmek zorunda kalırsın o zaman yardım alırsın

2|0
    1|0
  • bence karisma arada sen kalirsin ama ablanla konus ablanin söylemesi daha dogru olur ablan enistene kendi söylemesse kendisi bilir zaten yalanla kurulan evlilik uzun sürecegini sanmiyorum.

0|0
    0|0
  • evlenmeden bir gün önce sen patlat :D bir gün içinde diktiremezde böylece enişten doğruyu öğrenir :D

1|1
    1|0
  • altından kalkamayacağın işlere kalkışma derim ablanın yaptığı tabi ki yanlış ama bu sana da düşmez.

1|0
    0|0
  • :) enisteye sen mi göz koydun yoksa ? neyse , bazı şeyler gizli kalmalıdır boşwer.

2|0
    0|0
  • Cok erken diktirmiş bakire olmadigi anlasilir.dikme isi kalici olmuyor.dugunden bir kacgun once olmasi lazim.yani bosuna dert ediyosun

0|0
    0|0
  • kadın hakları, kadın hakları

1|0
    0|0
  • diktirdiği şey onun, nişanlı onun hayat onun. sana ne. bırak herkes yaşamak istediği hayatı yaşasın

0|0
    0|0
  • vay be diktirenlerde var demekki ya ne dünya be

0|0
    0|0
  • bence tut kendini insanların arasına girme

0|0
    0|0
  • Dürüstlük konusunda çok doğru düşünüyorsun. Burdaki cevaplara bakma demek istediğini tam anlamamışlar. Yalnız şu var; sen bunu anlatırsan ablan daha dürüst bir kadın olacak mı? Pişman olup dürüst olacağını düşünüyorsan iyi, ama yok değilse bunu dile getirmemen daha iyi olabilir. Belki eniştenin de haberi vardır da başka sebepten diktirmiştir. Bildiğini kendine saklaman herkes için daha güzel olabilir. Yine de sen durumu daha iyi bilirsin

1|0
    0|0
  • eger enistede gozun varsa onu alma beni al diyorsan direk enisteye soyle bitsin bu is

aksi takdirde ablan bile olsa sana dusmez ayrica ablanda hata sana soylemis

ben ablanin yerinde olsaydim sana diktirdigini soyleyene kadar gider kocama soylerdim

2|0
    0|0
  • kaça diktirmiş

0|1
    1|0
  • Böyle düşünceliolduğun için seni tebrik ederim.Bu durumu ablanın söylemesi daha doğru olur fakat sen bu olayı ablanın nişanlısına söylemesi için telkinde bulunursan ters tepki verebilir.Ve Sana ne oluyor diyerek aklından olmadık şeyler geçirebilir ablan(nişanlımla aramı bozmaya çalışıyor falan).

Enişteye senin söylemen hiç hoş olmaz.

En iyisi sen ablanı bir uyar.Fazlada üzerine gitme.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Seni hic ilgilendirmiyo bence iyilik melegi olucaksin diye ortaligi karistirma ablanin kendi karari

3|1
    1|2
  • kızım sen kafaya takmışsın söylemeyi. söyleme diyenlere dil pabuç. benim de fikrim söylememen, ablanla konuşup eniştene kendisi söylemesi için ikna etmen yönünde ama madem isteklisin git söyle yani. sen akıl danışmak için yazmamışsın ki. bu kadar insan söyleme diyorsa söyleme işte.

1|0
    1|0
    • Onun derdi başka o yüzden dili pabuc kadar fazla bişey yazmak işime gelmiyor az çok sende anlarsin derdini biraz düşününce ..;)

• ben illede soylicem demedim.fikrinizi bilmek istedim.adil beyin de kafa iyi galiba. ne anlamissa artik.

• Tamam hoş bisey degil ama demekki ablanin bir bildigi varmis. Olurda ilerde aralari bozulursa o pamuk gibi adam bir anda degisirse yapacagi ilk şey bakire olmadigini ablanin başına kakmak olucak. Hem ne sekilde bozulduğunu biliyo musun? Belki ablanin bakireligi iliskiyle bozulmadi baska bir sekilde bozuldu ve oda yanlis anlasilmamak için diktirmis olabilir. Bunu birine soylersen eminim baskalarinin kulaginada gider ablani ve aileni rezil etme sus otur.

1|0
    0|0
  • Başkalarının hayatına burnunuzu sokmaktan ne zevk alıyosunuz anlamıyorum.Seni ilgilendiren bir şey değil.Sus otur yerinde.

1|0
    1|0
  • söyledin araları bozuldu kabul etmedi ayrıldılarpeki senin ablanla aran nasıl düzelir bu durumda

1|0
    0|0
  • Söyleme.Bu ablanı ilgilendirir seni değil.

1|1
    0|0
    • neden sölemiycekmiş yaa tabiki söelyecek böyle saçma şeymi var hertürlü şeyi evlenmeden yapsın sonra adamda bakire zannetsin oldu

• hıc bısey yapma. o senın ablan. neolursa olsun bu yaptıgın adilik olur

0|0
    0|0
  • Ablanın özel hayatına karışmaya hakkın yok. Bu terbiyesizliktir. Hem belki enistenin haberi vardır nerden biliyosun? Ya bunu birilerine söyledikten sonra ablan seninle birdaha konuşmazsa? suratına nasıl bakacaksın bu olaydan sonra?

0|0
    0|1
  • anca ablanı uyarabılırsın.yanlış yaptığını soylemesı gerektığını dıyebılırsın.gıdıp eniştene soylemen kötü sonuçlar doğurabılır.

0|0
    0|0
  • senin sorunun değil bu söyleme

1|1
    0|0
  • Ablanın mutluluğuna gölge düşürmek senin haddin olmayan derdine çare olacaksa cümle aleme söyle

2|2
    1|1
    • neden sölemiycekmiş yaa tabiki söelyecek böyle saçma şeymi var hertürlü şeyi evlenmeden yapsın sonra adamda bakire zannetsin onu

• Hayır, sakın kimseye söyleme.

1|1
    0|0
    • neden sölemiycekmiş yaa tabiki söelyecek böyle saçma şeymi var hertürlü şeyi evlenmeden yapsın sonra adamda bakire zannetsin onu

Yükleniyor...