Netten tanıştık, pisliğin teki çıktı. Neden beni buluyor?

birinle netten tanıştım yaklaşık iki sene önce . arada mesajlaşıyorduk . farklı bir şehirde yaşıyordu . kendisi benden 12 yaş büyük . ve kadın doğum doktoru . bunu araştırdım gerçektende öyle . sakın şimdi seni kandırmış yorumları yapmayın . çünkü çok iyi biliyorum hatta çalıştığı yeri bile biliyorum . neyse ben çok hoşlandım resimlerini gördüm . gerçekten karizmatik biri .çok güzel başladı herşey oda beni beğeniyordu resimlerimi gördü . camde gördük birbirimizi . sonra planlar yaptık yanıma gelicekti . ama adamın iki lafından biri cinsellik oldu zamanla . ben bakire bir genç kızım evlenmeden düşünmüyorum asla diyorum . o zaman bu iş biter gibi konuşuyor . niyeti belliiydi açıkcası . bunu yüzüne vurunca hayır ilişkide cinsellik olmayınca olmaz . ben parnterimin uyumuna dikkat ederim . bu yanlış değil vs vs diyordu . ilişkiye girmeden evlenenler mutsuz oluyormuş vs vs . bana sallaıyor gii geldi . belki yola gelir iye uğraştım ama yok nafile . geçen sapık diye mesaj attım birdaha arama beni . sonra bana telefon açtı hakaretler savuruyor gerizkalı . seni savcıya veririm bilmem ne . sapıklığı yapan o suçlu biz olduk . bıktım bu tiplerden . allahın cezaları ..

0|0
4|33

En İyi Kız Görüşü

• Başta hatayı internette tanışmakla yapmışsın canısı.. Oda doktor olmuş ama adamlıktan nasibini alamamış şerefsiz haysiyetsiz..

1|1
    0|2
    • öle canım öyle . ama çaresizlik çok yoğun çalıştığım için çevremde kimse yok . birde çoğu evli nişanlı sevgilisi var . adam olamamış ama doktorum doktorum diye söyleyip duruyor gerizkalı

• valla bende kısmet mısmet yok .

• Dua et ne diyim

Erkekler Ne Diyor 33

• Arkadaşım merhaba,

Netten tanıştığın kişinin nasıl biri olduğunu, niyetini, fikrini zikrini bilemem... Ancak şu da bir gerçek ki, ben de sevişmediğim bir kadınla evlenmeyi düşünmem...

0|0
    0|0
    • iyide ilk buluşmadada istemezsin heralde

• Hakaret etmeyi de cinselliği öğrendiğin yerden mi öğrendin?

• ne hakareti bunlar gerçekler . off banane ya . bakire kızlar vajinusmus . deneyimliler p*rno starı zaten . öyle olsa ünlülerde deneyim tavan ama hep aldatılıyorlar . demek deneyim yetmiyor bazı şeyleri ayakta tutmaya

• Arkadaş sana geçmiş olsun. Ayrıca bu doktor değip ona kanmadığın ve bu güne kadar bekaretini koruduğun için tebrik ederim. Ben 53 yaşında ve iki senini yaşlarda iki oğlum var ve bekarlar buradaki kızların fikirlerini okuyup kara kara düşünüyordum. Şimdiye kadar kızları nasıl kandırdıklarını anlatan çok subay, astsubay, polis, doktor vs den anılar diledim. Hatta bir astsubayın tuzağına düşmüş ondan hamile kalmış onu arayan kadınla da tanıştım. Astsubayın evini gösterdiğimde onunla kavga ettik. O oruspu sadece benle mi yaptı dedi. aşağıdaki cevaplarda bir linkte uzun uğraştan sonra toplamda 15 bin tl tazminant almışlar. Bir kızlık zarının bedeli 15 Tl mi? Bu para ile mi ölçülür. Evlenmeden önce cinsel ilişki şartmış bu nereden çıkıyor. Araba mı alıyorsunuz da deneme yapıyorsunuz. öyle yapanlar daha çok boşanıyor. Bakın sanatcılara. Eskiden görücü usulu ile evlenip kimse başanmazdı. Bunlar hep kura laf.

0|0
    0|0
    • Aynen ole.benim ona duygularim vardi ama namusumu asla satmayi dusunmedim.zaten ole bir dusuncem olsa daha once bunları yasardim.bu serefsizler doktorum ben diye zavallı kizlari agina düşürüp ortada birakiyorlar.

• evet düşürmüştürde şimdiye kadar . ne yapalım kızlarda aklını kullansın

• Bu tür erkekleri şikayet etmek gerekir

• zannedersem sen 30lu yaslara yakınsın oda 40 ın üzerinde senı sadece bir seks objesi olarak dusunmus onu sevgiye baglıyan bir durum yok ya da adam evli böyle nette takılıp bırını dusururum dusuncesı ile hareket ediyordur sapıklık olayına gelınce senın magduruyetını açıklaman zor ama ona attığın mesaj suç unsuru olabılır sen zayıf dusmus ve saldırmışsın ama adam gayet sakın senın acık vermenı beklemıs camda seks yaptıysan da kayıt da yapmış olabılır dıkkat et derım böyle pıslıklerden her sey beklenır senı tehdıt eder ne olur ne olmaz

0|0
    0|0
    • sen mal mısın camde seks mi yapmışım yuh . ben öyle adi ve salak bir kızmıyım . allahım sen sabır ver yaa . adam evli mevli değil ortak tanıdıklarımız var . seks objesi olarak gördüğü doğru demek öyle görmül

• hee birde netten tanısdık dıyorsun başka sehırde yasıyor dıyorsun nasıl ortak arkadaşlarınız var anlamış degılım arada ortak arkadaşlarını varsa bu adam nasıl bole karaktersızce davranıyor sen once bunu anlamaya calıs

• yok arkadaşımız yok . tanıdıklarımız var sadece

• yasın buyuk olması kotu degıl hem her olgun boyle olmazda doktor olanlar capkın olur derler sahıd de olmustum zaten saglık sektorunde 7 yıl calıstım sonucta baska ınsanları tanırsın artık her kısı aynı olmazda

0|0
    0|0
    • her doktor aynı değildir sanmam bana bu geldi işte bu benim şansım işte

• sildim zaten telimden . ifitira atıyor bende ona sapık demişim ondan böle demiş bana olaya bak gerizkalı pislik nasıl bir malden hoşlanmşım yazıklar olsun bana

• ıyı yapmıssın bunlar ders olur daha dıkkatlı ol derım

• Enterasan mesleği itibariyle bunlarla uğraşmadan da istediği gibi birilerini bulabilirdi. Sanırım seni takıntı haline getirmiş.

0|0
    0|0
    • olur mu hiç . hiç tanımadığı onu rezil edemeyeceği başına bela olmayacak bir kız arıyorlar . çevresinden yapsa başına bela olurlar adı çıkar

• link ten inceleyebilirsin. Hukuki olarak böyle bir süreci yaşamak sadece cinsellik yaşamak isteyen biri için ahmaklık olur.

• evet ilginç bir dava. ama bu çok kişinin başına gelior . ilk defa duydum böle birşeyi

• salaklık sende* netten tanıştığın biri seni başka ne için kullancak ewlenceeni mi sandın? adam belli ki s.kişcek karı arıyo sabretmiş sende kezbanlık yapıp wermeyince sinirlenmiş. başka bişi beklemen hataydı zaten. hem bakiresin hem aranıyosun asıl suç sende*

0|1
    0|0
    • netten tanışıp hiç evlenen yok dimi salak

• valla benim müslümanlığımı tacavüzü normal olarak gören biri tartışamaz . tartıştırmam . benim dinim zaten belli yolumda .

• okuduğunu anlamayan birine laf anlatmaya çalışmak kadar zor bişiy yok, anlamıyo işte algılara kapanmış kendi iç dünyasında yaşıyo kendince :D küçük dünyanda yaşamaya dewam et

• " o zaman bu iş biter" dediği an aşk değil cinsellik istediğini söylemiş artık.. Ona göre bırakmalı veya kalmalıydın.

0|0
    0|0
    • öle demedi öleye getirdi . ne yapayım duygularım vardı ona . belki değişir diye umdum ama nafile . kısmet ne yapalım

• geçmiş olsun karaktersizliği bitiriş şeklinde tam meydana çıkmış... Aradığım sende değilmiş deyip konuyu kapattmak varken hakaretler tehditler ettiğine göre korkuyor senden.

• korkuyor tabi ağzımı açarsam onun kariyerini yerle bir ederim çünkü .

• suç adamda değil! adam niyetini sana belli edince neyin kafasını yaşıyorsun sen? adam bozacak senin kızlığını sen hala acaba evliliğe kadar kurtarabilir miyim derdindesin.

doktor ya nasıl olsa... parası var ya...

0|0
    0|0
  • öncelikle bekaretini bu yaşa kadar koruduğun için seni tebrik ederim..umarım bizede sizin gibi kızlar düşer böyle pisliklere haddini bildirecek...Ama sana tavsiyem şu kendinden yaşca çok büyük insanlardan uzak dur derim çünkü o yaşa gelipte hala evlenmemişse o adamın amacı bellidir bilmem anlatabliormuyum...

0|0
    0|0
    • bende olgun olur diye düşünmüştüm

• aynen büyük ihtimal çünkü adam onun aşığı olmuştur artık tek kişiylede yetinmez kolay kolay kim bilir senle yazışırkende başkalarıylada yazışmıştır...nese dieeğim odurki yaş insanları olgun yapmaz yaşanmışlıklar deneyimler olgunluk katar insana o yüzden bence kendinde en fazla 3 4 yaş büyük birini bul derim

• öle yapıcam artık

• hiç bir skim yiyemez afedersin de... savcıya verecekmiş. versin bakalım ne bok yiyecek... vermeyen en adi o.c diye mesaj at bırak daha da yazma telefonunu da açma.

0|0
    0|0
    • Aynen ya hem suclu hem güçlü pislik.sapik dedim diye bu ulkede bu insanlar en iyi yerlere geliyor üzüldüm. Bide iftira atiyor.

• yarın bir gün sana dava açarsa ske basa uğraşacaksın biraz aklını kullan da önceden önlem almış ol..

• olmaz birşey ortada davalık birşey yok

• üni okumuş...

doktor olmuş

ama adam olamamış

insan olamamış

eşşeğe altın semer takıyon eşşek yine eşşek...

ilk okul mezunu olsun ama adam olsun

0|0
    0|0
  • tanıştığın yer yer değil ki normak kişi gelsin

1|1
    1|0
  • tipi her iyi olan güvenilir değildir..

0|0
    0|0
  • salla gitsin güzelim erkekmi yok beraber olacaksanız iki tarafında kabullenmesi lazım nikah olmadan ilişki yok diyorsan okadar

0|0
    0|0
  • pek kafana takma numara engelleme diye bir olay var onu yap aradığında direk meşgule düşsün. adam egosunu tatamamin ediyor

0|0
    0|0
    • aramaz artık söz verdik

• yeminini bozar o dengesiz :)

• sanmam korktu . tehdit ettim herkese seni sölicem diye . tırsmıştır . o yemin etmedi ben ettim zaten

• s!ktir et.

0|0
    0|0
  • hem jinekolog hemde normal olmasınımı bekleyeceksin

0|0
    0|0
    • ne bileyim doktor adam daha efendi saygılı olur diye düşünmüştüm

• hayat yolunda öğreneceğin çok şey var

• valla ben dersimi aldım . hiç öyle doktor avukat efendi olur iyi olur falan bunlar hikaye . asıl onlar malın gözü

• ya bırak sütten çıkmış akkaşık gıbı ahkam kesme

0|0
    0|0
    • Sütten cikma ak kaşığim.ama sen benim nasil biri oldugumu nerden biliyorsun pislik

• bu nerenin kadın dogum doktoru,kız arkadaşımız bacımız giderse dikkat etsin isim vermene gerek yok

0|0
    0|0
    • Aynen bence bu herkese aynidit.bosver ys ama İstanbul degil.

• ucuz atlatmşsn buna şükür

• ona kanıcak kadar salak değilim . ama buna kanan çok vardır

• Sende mal olma her onunr gelenle konusma hayir yani bu devirde sanal olarak bile biseyler yasayanlar iliskileri olanlar var valla yazik lan bize temiz edepli birini nasil bulucaz

0|0
    0|0
    • her önüme gelen mi ?bu insanla iki seneye yakın tanışıklığım var . biz sanal olarak birşey yaşamadık ki . sadece muhabbet ettik . o bu laflara girince ben hep susturdum . yani öyle saçma sapan birşeyler yapmadım . gayet temizim çok şükür

• sansli kiz seni

0|0
    0|0
  • ıyı yapmışsın aferın sana tebrık ettım senı

0|0
    0|0
  • dikkat etmek lazım.her insan aynı gelişmiyor

0|0
    0|0
  • e yani sorummu şimdi bu yoksa bir bi sitemmi ?

0|0
    0|0
  • sadece amac seksmiş. bence düşünme bile onu ya da zevjkine bak duygularına gem vur

0|0
    0|0
    • evet maalesef amacı seks ti . duygularıma asla gem vurmam

• inşş . bende çok üzüldüm böle bir sapıkla konuştuğuma onca zaman

• beni tanımalıydın:)

• yani amacı belliymiş zaten birsey yapamazda :) hep mi böyle cıkıyorlar :)

0|0
    0|0
    • ya netten ilk defa birinle tanıştım zaten ama dışardada böle durumlar olmuştu

• yanlıs anlamassan beni ekle istersen arada konusuruz :)

• hadi görusuruz madem ... hayatta basarılar

• 2 sene konuş boka sar.

0|0
    0|0
  • sen ne ayaksin ya ? adam acik acik söylemis iste niyetini daha neyin kafasini yasiyorsun sen.

isine gelmiyorsa yazmasaydin almasaydin telefonlarini.

bide unutma ki, pislik, pisligi tuvalette bulurmus derler. bilmem anladinmi

0|0
    2|0
    • Benim duygularim vardi ona

• senin duygularin var diye onunda olmasi mecbur degil, varsa ne ala yoksa hadi yallah !

• Yoksa duygulari acik acik soleseydi neden beni tuzaga dusurmeye calisiyor

• lan bir kaybol herkesi kendin gibi beyinsiz mi sanıyorsun netten tanışınca iyi araştırıp doktor olduğunu öğrenince iyi adam yatağa atmak isteyince kötü eywallah ta senden 12 yaş büyük birinin seninle cinsellik dışında ilgilenebileceğini düşünmen bile akılsızlık hele ki 25-29 yaş aralığında ki kezban için

0|0
    0|0
    • evet . insanalra et gözüyle bakıyorsa sapıktır . 12 yaş küçük birinle ciddi düşünülmez diye mi yazıyor bir yerde . zaten bu tür bir sürü evlilik yapıyor herkes yaşıtıyla mı evleniyr sen kaybol . bayana lanlı konuşmamayı öğren önce

• ahaha sapık dedim diye hapse mi sokucaklar beni . soksunlar bakalım hadi

• hay senin o tatmin etmeye çalıştığın egonu tatmin edeyim kezban ın karesi seni

• ben senin beklentini anlayamadım?

1|0
    0|0
    • ben düzgün bir ilişki bekledim sadece

• senin kıskardeşini yapsınlar inşşş . ben gayet güzel taş gibi hatunum . beni bilen bilir . senin gibi kalvye delikanlısıda değilim . sende bu herf gibi sapıksın işte

• haksız olduğunu anlayınca böyle küfürler savurmaya başlaman ne kadar iğrenç ve zavallı biri olduğunu göstermiş oldun işte o kezban dediğin tam olarak sensin yani:))

• Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 3

• adam haklı bence ilişkşye girilmeden evlilik olmaz önce bir dene uyuma bak

0|0
    0|0
    • ne bu ya ayakkabı mı ?uymazsa değiştiririz . insanız biz insan . kadınsın sen . bu kafayla yem olursunuz

• yorumlara bakınca tiksindim senden. elemanın biri ile hakaretleşip tutup çocuğun annesine kız kardeşine varan hakaretler ediyorsun. eyvallah çocuk pisliğin öküzün önde gideni bile olabilir ama bunu annesine kız kardeşine hakaret malzemesi yapamazsın.

bak senin annen de tutmuş seni doğurmuş biz bişey dyok mu

0|0
    1|0
    • sen önce doğru konuş diyok mu falan . köylüsün sanırım bu bir

ikincisi benim namusuma laf atanların anasına avradına söverim buda iki

hadi şimdi defol

• zavallısın işte yapıcak işin yok ama sana artık cevap vermeyeceğim . selülitli popona bak ona gül canım hadi . sana on basarım ben

• vay serefsz böle serefsizlerin soyu kurusun amin

1|1
    0|1
    • aynen kardeşim ya birde üstte çıkıyor hayvan . pisliğie vurdu . yok ben herkesle konuşuyormuşum yok bilmem ne yalancı iftiracı

• hımm haklsıın ama geçer merak etme

• valla çok yoruldum bu pisliklerden okadar yoruldum ki . birde doktor bua dam . günde kaç tane kız geliyor buna . yazık

Yükleniyor...