Evleneceğiniz insanın bakire olup olmaması önemli mi?

Evleneceğiniz kadının bakire olup olmaması çok önemlimi?

Bakire değil diye aşık olsanızda evlenmem dermisiniz?

0|1
3|47

En İyi Erkek Görüşü

• belki kız tecavüze uğradı, belki bisiklete binerken kaybetti bekaretini, belki bir erkek tarafından evlenme ümidiyle kandırıldı, belki birini çok sevdi onu istedi ve onunla birlikte oldu sonra ilişkileri yürümedi ve ayrıldılar. öldürelim mi onları ölsünler mi intihar mı etsinler ? tüm temiz duygularyla kendini kocasına saklayan bakire bir kızdan bu saydığım kızların benim gözümde bir farkı yok.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 46

• bakirelik çok kapsamlı bir konu aslında,daha önce oral yapmış anal yaşamış biri bakire oluncamı temiz oluyo?yada hayatı boyunca birini sevmiş ona inanmış ve ona bekaretini vermiş birimi kirli?bilmiyorum sorduğunda herkes iyi niyetinin kurbanı ya da ne biliyim hiç öyle bir insan değil,ben büyük konuşmam şöle yaparım böle yaparım diyede bizlerdeki bu bakış açısını napıcaz?

3|1
    0|0
  • Hayır, bekarete önem vermiyorum...

Bu arada lütfen bu soruları sormayın artık ya :D

2|0
    0|0
  • Ben bakir değilsem ondan Bakire olma şartını nasıl beklerim ? ama isterim tamam, eğer oda değilse nasıl yargılarım

4|0
    0|0
  • Dürüstlük klitoriste olmaz. Dürüstlük ve kişilik kafada insanın beynindedir. Bir çok bayan tanıyorum bakire ancak anal seksten anüsü kova gibi olmuş. Dolayısıyla kişilik ve karakter önemlidir. Önemli olan her iki tarafın bilinçli olması ve bu olgunluğu taşıması.

0|0
    0|0
  • Bakire olup da ruhu kirli ne kızlar var. Zar mı namusu garanti edecek?

3|1
    0|0
  • bence bedenın degıl ruhun bakıre olması yanı temız olmalı ınsanlar bır takım ınsanlara guvenıp gecmıs hatalar yapabılır bunu onun gelecegıne mal edemezsın eger gercekten sevıyorsan ve tabıkıde senınle sona kadar gıdecegıne ınanıyorsan neden bırtek bekaretı dıkkate alacagım dıyelım kı esnek kızlık zarı olan bakıre bırını sevdın evlendın ve ılk gece kanama olmadı ne yapacaksın kapı onune mı koyacaksın gunahsız olanı... once mantık ..

0|0
    0|0
  • hayır sorun olmazdı. sonuçta namus iki damla kan degil benim için.

5|0
    0|1
  • ben bakir değilsem öyle bir şeyi sorgulamam bile

4|0
    0|0
  • Az kurcanılmışına da razıyız, bu devirde bakire bulmak samanlıkta iğne aramaktan zordur..

0|1
    0|0
  • Tipik anadolu erkekleri bakire bir şempanzeyi, daha önce birisiyle olmuş güzel bir kıza tercih ederler.

0|0
    0|0
  • daha önce ne tür birliktelikler yaşamış olduğuna bakarım... eğer tanıştığı biriyle aynı gün yatmışsa ben bu kadınla evlenmem. ama çok sevmiştir birini uzun süre aşk yaşamışlardır ve onun için sevişmişse kendime süre tanırım. eğer sindirebilirsem bakire olup olmaması önemli değildir. ama dediğim gibi AŞK İÇİN YAPMIŞ OLMASI GEREK...!

0|0
    0|0
  • veri- saat yolları fazla kurcalanmamışınada razıyız.

yok yok .benim eşim yoktu pardon.

0|0
    0|0
  • Evet önemli.

Bakire olmayan birini almam çok zor.

0|0
    0|0
  • erkekte bakireyse önemli erkek bakire değilse hiç öyle delikanlılık taslamasın ben bakire kız istemem diye sen temiz misin ki oda temiz olsun...

0|0
    0|0
  • evet bekaret benim için önemli.ayda bir sevgili değiştiren ve her yeni sevgiliyle yatağa giren birini eşim diye koluma TAKMAM.

ha sen kimseyle seks yapmadın mı dersen yaptım ama hiç birisi bakire değildi.

0|0
    0|0
  • ben bakir deyilimki onun bakire olmasini bekliyim sorun deyil.

0|0
    0|0
  • Şimdiki kızlar için önemli değil bakire olup olmamak diktiriyorlar olay bitiyor. Ama acıyorum erkek arkadaşlara hiç farkına varamıyorlar...

0|0
    0|0
  • O bayrak inecek, o asker gidecek, o kan akacak!1!1!1!1!1!1!1

0|1
    2|1
  • Evlenmem diyorum şu an ama , sevdiğim biri olmadığı için böyle rahat kestirip atıyorum . Olduğu zaman daha doğru bir cevap vermek mümkün.

0|0
    0|0
  • bana sadık olucağından mutlu olucağımızdan emin olursam ve aşıksam kerhanedende alır evlenirim

2|1
    0|0
  • Ask ve sadakat ararim bekaret degil

2|0
    0|0
  • Evet önemli mümkünse o zar olmasın bana lazım değil

1|0
    1|0
  • Büyük konuşmamak lazım aşk adamı kör eder

1|0
    0|0
  • tabi ki bakire olmalı ben onun erkekle yatıp yatmadığını nasıl öğrene bilirm yoksa belki o*dur onune gelenle yatıyordur

0|0
    0|0
  • bi kere hata yaptıysa sorun olmaz heralde ..ama zaten bozdurduk bari zevkimize bakalım 1-2 gün kala diktirirz derse onunda kabul edilir bir tarafı olmaz

0|0
    0|0
  • sen hıc magazadan kullanılmıs esya alıyormusun almazsın gıyılmemıs ılk ben gıdıyım dersın buda oyle sey ılk benım olsun 3 kurus fazla olsun kullanılmısla evlenmeyı tam anlamıyla kaldıramaz bu mıllet

0|0
    0|0
  • Klasik Trük erkeğinin olmazsa olmazıdır bekaret. Lakin günümüzde baktığınızda biçok kız bekaretten yoksun kalıyor ve bunların da alıcıları var. Demek ki eskisi gibi önemsenmiyormuş. :)

0|0
    0|0
  • Aşıksam kabul edemem. Gerçekten seviyorsam kaldıramam evlenmem. Bu yüzden sevmediğim biriyle evlenmeyi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bakir olduğum için evleneceğim kişi de bakire olmasını isterim tabi

0|0
    0|0
  • değil.

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 3

• ben bakir isterim hacı