Vajinadaki yırtılma ilerler mi? Sizce ne yapayım?

arkadaşlar 10 yıl önce 12-13 yaşımda falandım köyde bisiklet sürüyodum herzaman zaten ama boyumdan büyük bisikletle falan o zamanlarda kız bisikleti falan yoktu (anca geldi milletin aklı başına ) sonra ayakta pedal çeviriyim derken iki ayağımda kaydı ve ortaya düştü ben ozamanlar bu konularda cahildim kadında bekaret denilen zardan habeim bile yoktu çok acıdı akşama kadar öyle gezdim döndüğümde kanamış olduğnu gördüm anneme söyleyince hemen hastaneye götürdüler biri zar gitti dedi bu devlettekiydi diğeride gitmemiş esnek dedi buda özeldekiydi ve dediki kanama yırtılmadan dolayı olmuş şimdi elimle kontrol ettim ve bikaç vajina resmine baktım hiç benimki gibi değiller yani benimki nerdeyse anüse kadar uzanıyor sanki 5 kiloluk tombul bir bebek doğurmuşumda doktorlar dikmemiş gibi napıyım şimdi ben bu ara kaşıntı var malum bölgede kaşıya kaşıya acıttım ve sanki oradaki yırtık ilerlemiş gibi geldi o zaman neden dikilmedi anlamıyorum Şu an tuhaf hissediyorum ya napıyım şimdi ben ya doktora gidip şimdi dikme şansı olsa olurmuki not:soruyu doğrudüzgün okumayıp kıçından anlayıpta bekaret knusuna taşıyanlar lütfen soruya cevap vermesin..sözüm bu şekilde bir konuyu dalga konusu edenlere o berbat kişiliğinizi su yüzüne çıkartmayın

Güncellemeler:
ya soruyu yine içinde vajina var diye cinsellik kategorisine taşımışlar bıktım bu siteden ya içinde en ufak bişey yaazsan taşıyo bu kategoriye sonra uğraş gelen giden abazayla

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• abazaları kaale alma sende olsun bıtsın neyse tavsıyem doktora gıtmen bu gibi konular sakaya gelmez de benım anlıyamadığım yırtık okadar nasıl ılerler bide ilerlemisse bile deri yırtığıdır vajına ile ne alakası var yanı vajınan buyuyemez boyle bır olayda tabi en doğrusunu doktor bilir

0|0
    0|0
    • doğum videosu izle anlarsın ne demek istediğim bebeğin kafası çıkmazda kadının organını hafif alttan makasla keserler doğumdan sonrada dikerler öyleişte gidicem yakında

• ya guzel kardesım bısıkletın demırıne carptın dıye oyle bır yırtılma olması garıp naaptın biskletin ustune 10 metreden cıvılememı atladın ufak bır yırtılma olmuş olabilir merak etme bukadar doktora gıt kesın yalnız mikrop kapma rıskı hayatını mahveder asıl

• ayakta pedal çeviriyodum ve birden düştüm 10 metre değilse bile bayağı çakıldım işte bide acaip kanama olmuştu

Erkekler Ne Diyor 12

• Bence en iyi çözüm önce iyi bir jinekologla görüşmen.Duruma göre tavsiye de bulunur zaten sana.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun sağlığın la ilgili bir konu bu sonuç olarak kaşıntı cilt rahatsızlığıyla ilgili bence ilk önce onunla ilgili dr. git daha sonra zaten diğer konuyla ilgili rahatsızlığın varsa tıp ilerledi ufak bir estetik operasyonla giderilir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Görüntünün anormal olduğuna kendin karar verme jinekolog'dan görüş alıp, onaylarsa estetik cerrahi için doktor bak bence.

0|0
    0|0
  • Çok geçmiş olsun zor bir durum,

İnşallah ilerde karşına bunu sorun etmeyip sana inanan bu konuda anlayışlı biri çıkar

Tekrardan geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • keşke kaza geçirdiğinde düzgün bir doktora gitseymişin...ama şuandada olsa bence dikilebilir...en kısa zamanda düzgün bir doktora git bence...tıpta herşey mevcut artık...

0|0
    0|0
    • 2 tane doktora gitmiştim bilmem ozaman önde bekaret olduğu için onla ilgilenmişlerdi

• bırak sen bekareti sağlığın daha önemli ileriki yaşlarda dahada çok sorun yaşarsın...sanırım iyi bir genel cerrahi sana yardımcı olur...

• Jinekolog var bir sürü...

İşi uzmanına bırakın derim

0|0
    0|0
  • İlerlemez canım olur mu öyle şey.

Birkaç resme baktım benimki öyle değil diyosun doktora falan göründün mü hiç bu konu hakkında

0|0
    0|0
    • hayır şimdiye kadar nadir rahatsız etti bu durum beni bende erindim gitmeye hem devlet hastanesindede yerlerrinden kalkıp adam gibib bakmaya eriniyorlar özel içinde şuan kaç lira tutucağını bilmiyorum yani 10 sene önce 80 liraydı muayene ama şuan kaç bilmiyorum bide ameliyat derse nakitim yok o yüzden daha gitmedim

• Anladım. Önemli bir konu ve önemli bir bölge.Sanmıyorum ama İnşallah bir sorun oluşmamıştır.Gitmeye çalış en azından estetikle falan şeklini düzeltirler yani.

• GEÇMİŞ OLSUN

PİS BİR DURUM

BİR JİNEKOLAGLA GÖRÜŞ...

BELKİ ESTETİK OLUR

0|0
    0|0
  • vajinandaki kaşıntı mikrop kaptığını gösterir bir kadın doğumcuya git ona danış

0|0
    0|0
  • şu an diktirmek gibi bir durum olmaz. sadece vajinoplasti ile şeklini düzelttirebilrsin

0|0
    0|0
    • aynışey değilmi ? bu arada jinekologmusunuz?

• epizyotomi kesisinden bahsediosun anladım. aynen dediğim gibi doğum yaparsan şayet daha da ilerleyebilme riski mevcut o yüzden kadın doğum uzmanına gitmen gerekir

• bence düz doktorun dediklerini ciddiye al ve kadın doğumcuya git buradaki belirttiğin abazalardan sana doğru yol yok güzelim

• İstersen diktirebilrsin onu hem estetiksel bir görünüm olur hemde ilk gecede tekrar kanma şansı olur

0|0
    0|0
  • Artık çoğu kişi bekarete önem vermiyor.Bu kadar üzülmene gerek yok

0|0
    0|2
    • ya ne bekartei ya sorduğum soru tamamen başka sondaki notta senin gibilerden bahsediyordum

• Peki sen o kadar yazı yazmışsın neden tasalanıyorsun? O düşme esnasında elinde kolunda bir çizik olsaydı gelip buraya sorar mıydın?

• ben sağlıkla ilgili soru sordumm sen okumadıysan niye alkasız cevaplar yazıyorsunki belliki yine okumamışsın kızlık zarıyla sorunum yok

Kızlar Ne Diyor 1

• Geçmiş olsun o zaman gerek görülmediyse şimdi de olacağını sanmam ama yinede bir jinekoloğa git derim.

0|0
    0|0
    • sence devlet hastanesine gitsemmi ?

• Evet ilgilenirler hem için rahatlar.

• tamam ozaman bir ara cesaretimi toplar giderimde orada öyle tıkış tıkışki anlatamama sekreter falanda oluyo ya

Yükleniyor...