Kim neden evlenmek istiyor cevapları alayım?

-Evlenip mutlu bir yuva kurup eşiyle vakit geçirmek için?

-Çocuk yapmak için?

-Yaşı ilerlediği için?

-Maddi sebepler?

-Sadece cinsellik?

-Sevdiği kişi istediği için?

Bir sürü sebep olabilir. Şu anda evlenseydiniz bunlardan hangisi sizin için en büyük sebep olurdu? Siz kendi sebebinizi de yazabilirsiniz?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• ben sanırım bunlardan birini istemiyorum çünkü bunlar için evlenmem sadece yalnız olmadıgımı anlamak ve zevklerimiz hayallerimiz aynı ise evlerinirim

0|0
    0|0
    • Ya bunları ben yazdım sen kendi sebebini yazabilirsin elbette:D ama bazen belli sebepler olabiliyor mesela mahalle baskısı demiş bir arkadaş onu merak ettiğim için sordum

• arkadaşın ssanrım koccakarı mahalleleri olan bir yerde tavsiye psikoloji bozulur tasınsn :)

• Aşşadaki cevaplardaki arkadaş yani ona söyle:D

• ben istemiyorum

0|1
    0|0
    • Tabi ama onun da bir sebebi olmalı:D neden istemiyorsun:D

• Korku ve şüphelerden dolayı aslında. Boşanmak öyle sıradan bir ayrılık gibi olmuyor çünkü. Sabır da lazım. Her halini kabul etmiş oluyorsun evlenirsen. Sadece güzellikleri düşünerek olmaz. Şu an sevgilim var o çok istiyor ama ben çok sevmeme rağmen korkuyorum düşünemiyorum bile :)

• Cok gencim aman kalsin

0|0
    0|0
  • En yakin arkadasimi her gece yani basimda gorebilmek iciiin :)

0|0
    0|0
  • Anne olmak için

0|0
    0|0
  • gerekli olduğundan evlendim sanırım aslında öyle bir planım da yoktu

0|0
    0|0
  • Mutlu bir yuva kurup esimle vakit gecirmek icin bide ikimizden bir parca olsa :)

0|0
    0|0
  • sevdıgım erkekten bır parca ıstıyorum anne olmak ıcın .

0|0
    0|0
  • çok istiyorum ama evlenecek adam denk gelmedi daha 28 yaşındayım daha yok ama

bi gün yalnız kalıcam diye korkuyorum

0|0
    0|0
    • Neden istiyorsun onu sormuşum zaten:D

• Hmm haklısın yalnızlık zor valla.

• ben etrafımda karşılaştım yaşı 30- 35 geçince evlenecek kişi olmuyor iki tarafta birbirini begenmiyor

sonra 45 i geçmiş yaşlarda hiç evlenmemiş tanıdıgım var belli bir yaştan sonra daha zor oluyor diyorlar

• mahalle baskısı için evlenicem evlenrsem 26-27 oldun zman evde kalmış bu kz diolar hiç dşünmüolar belki evlenesi yok velet bakası yok..

0|0
    0|0
    • güzel cevabın için teşekkürler.

• evlenıp cocuk yapacaksın dıye bır kaıde yokkı

• aa kısırmısn soruları baş gösterio o zmnda hiç anlamıolar insanlar. ya bn bir evin sorumluluğunu almak istemiorm .. nie kzlara evde kalmış diolar

• Evlilik bana göre değil.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Evlenmem, çok erken.

0|0
    0|0
  • Sevgilimi sevdiğim için.

0|0
    0|0
  • sevdiğim kişiyi doya doya görmek onun bana benim ona ait olmam için :) e cinsellikte var tabi

0|0
    0|0
  • Daha istemiyorum kalsın...

0|0
    0|0
  • 1 Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • Aile olma ve Tamamlanmak için

0|0
    1|0
Yükleniyor...