Rus kizlarına niçin meraklıdır bu erkekler?

Türk erkekleri neden rus kizlarına cinsel manada takik durumda ve yelkenleri suya indirirler ki...bence rus kadınlarının maddi durumları bozuk ve türk erkeklerinden zengin olanları avlamaya çalışıyorlar ama erkekler razı herşeye.evet erkekler rus kizlarını niçin beğeniyorsunuz bu kadar bakire ve namuslu kız ararken? Bu çifte standart nedir acaba

Güncellemeler:
'Seksiler. :D iyi sevisiyolarmis vs vs' disindaki cevaplar icin sagolun. :D aydinlatildim

1|0
6|27

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel , kilo sorunu olmayan ve bakımlı kadınlar olmalarını bir yana bırakırsak, kendilerine değer veren bir erkek görünce burunları kalkmıyor ve onu el üstünde tutuyorlar. Sıradan bir erkeğe kendini kahramanmış gibi hissettiriyorlar ve kendilerini dünyanın merkezinde görmüyorlar. "Maddi durumlari bozuk ve turk erkeklerinden zengin olanlari avlamaya calisiyorlar" lafı birçok türk kızı için de geçerli ama Türk kızları bu yukarıda yazdıklarımı ver(e)miyorlar. Birkaç arkadaşım var rus eşleri var ve çok mutlular.

0|3
    2|0
    • Bnce o kahraman gibi hisettirme falan her seven kizda olur. Sadece turk erkekleri nasil olursa sarisin doksanaltmis doksan bi kiz beni beenir diye hisediyorlar. Hepsi o bence

• Her seven türk kızında da oluyor da 1-2 ay oluyor sonra normallerine dönüyorlar. Rus kadınları hep böyle devam ediyor. Aradaki farkı da yaratan o.

Erkekler Ne Diyor 26

• RUS KADINLARI 1

Şair Mihail Lermantovdan bir alıntıyla başlamak istiyorum. yapaçağım alıntıyı tam olarak hatırlamıyorum ..eger hata yapıyorsam bilenler beni düzeltsin... İBLİS BENİM GÖRDÜGÜM GÜZELİGİ GÖRSEYDİ..GİDİP TANRININ ÖNÜNDE DİZ ÇÖKERDİ .. VE TANRIDAN AF DİLERDİ...VE DERDİ BENİ İNSAN YAP BEN ÖLÜMLÜ OLMAK İSTİYORUM, VE BU DİLBERLE BİR GECE AYNI YATAKTA UYUMAK VE ÖLMEK... işte iblisi bile yolundan çıkaracak bir güzelik..artık siz düşünün ve hayalinizde canlandırın... gercekten bazen bende bu güzeliklere şahit oluyorum...

bir erkek için kadınsızlık neyse, bir kadın içinde erkeksizlik aynı şeydir bence hata kutsal kitaplarda insanın yaradılışında bu vardır.. ve orda ilk insan ADEM in yanlızlığından basedilir...ve o yanlız kalmasın diye HAVVA nın yaratıldığından.. kadın erkegin ,erkekte kadının düşmanı degildir onlar olduğundan beri hep yan yanalar ama bazen anlamıyorum .. milyonlarca yıldır bu kadar yan yana yaşayan iki cins neden birbirlerine bu kadar uzak bu kadar tamülsüz ve bu kadar düşmanca tavırlar sergiliyorlar.. her neyse rus kızlarına dönelim

bilmiyorum slav ırkının dünya üzerinde gercekten gözle görülür farklı bir fizik güzelikleri var. ve bu güzelik sadece bizde dilden dile dolaşan şey degil.. aynı şeyleri avrupalılarda söylüyor.. ben düşünüyorum bu onların ırksal genlerinden kaynaklı olan bir şey ve iklim .. ve bu iklimde tüketilen yiyecekler özelikle balık ve et.

1945 te bir savaş oldu bilenleriniz bilir.. 20 milyon sovyet vatandaşı bu savaşta öldü bunların belki %85 erkekti cinslerin popilasyonları bozuldu.. ve bu zamanla erkek ve kadın nufusu arasında bir çok büyük bir farka dönüştü. ( yaşadığım şehirde 4 kadına bir erkek düşüyor) ve nu rusyanın genel gercegi...bazı yerlerde degişebilir bu fark ama genelde aynıdır.. bu böyle olunca . kadın erkeginde işini yapmaya başladı asker olarak , işçi olarak, pilot olarak, yani yaşamın her alanında onlar olmaya başladı bu onlara ekonomik özgürlük meslek , ve toplumun yönetiminde ve toplum ilişkilerinde daha fazla söz hakı olmasına sebep oldu.. kadınlar insan ilişkilerine daha fazla şefaftır erkege göre...her konuda bu var cinselikte, calışma hayatında, toplumsal ilişkilerde onun düşünceleri onun yaşayışı kültür haline geldi..yani rus kültürü kadın kadının düşündeki kültürdür dersek yanılabiliriz ama genelde böyledir ( DEVAM EDECEK)

0|0
    0|1
  • Bir arkadaşım Rus kızlarıyla ilişkiye girerdi. Ben sevgi, ilgi, sana ait olmadan devamlılığı olmayan bir ilişkiye nasıl girersin diye.

Onun cevabı: Türk kızları hep sorun yapıyor, zaman harcıyon elde bişey yok, yatağa girse bile onu yapma, bunu yapma diyorlar. O kadar emek , zaman ve parayı (yemek, hediye, eğlence) harcıyorsun sonu hüsran oluyor. Bunlara az bir parayı verince hiçbir sorun çıkarmadan yaşamak istediğini yaşıyorsun derdi. Ben halen onu tasvip etmiyorum. ama oda doğruları söylüyor.

0|1
    0|0
  • rus kızlarına bagımlı erkekler genelde kultur sevıyesı cok yuksek olmayan erkekler , normalde turk kızları onlara bakmıyor ,oysa rus kızları hem kolay hem cok daha guzeller oda kolay yolu secıyor,kım kımı kullanıyor?sanırım her ıkı tarafta bırbırını kullanıyor tıcaret ıste

5|0
    0|1
    • buna pek katilamiycam cunku nice zengin ve kulturlu okumus erkek gordum, hatta cok da yakisikli olan erkekler de dahil buna, rus kizlarini begeniyor. Tabi arada duygusal bag mi fantezi mi var bilemicem

• sanada verseler bitane görürüm ozaman kültür seviyeni:)

• kultur derken bılınc sevıyesı farkındalık dedım ,karısını doven profesorlerde var,yuksek boyutta olan hayat kadınlarıyla ya da paraya bakan kızlarla olmaz cınku kendının farkındadır ve kullanılmayı reddeder kendını cınsellıkten buyuk guclu gorur,yada bı pembe sey ıcın kısılıgınden feragat etmez ama tum ruslar olemı hayır gercekte rusyaya gıdıp tum rusları buradakı gıbı sanıp hıc bısey yapamayan tonlarca turk erkegı var

• Sex yapmayi gercekten iyi biliyorlar. Arti partnerine nasil davranmasi gerektigini biliyor.

Benim gibi bir rus sevgilin olsaydi para icin olmadigini anlatdin. Benden daha tutumlu. Ve bana gereksiz harcamalar yaptirmiyor kafandaki on yrgiyi tanimadan olusturma bence.

0|2
    0|0
    • Ama sana o harcatmadığı parayı birgün alıp kaçıp gidince anlarsın neden harcatmadığını.

• Bak dosdum onlardan biriyle iliski yasamadan anlayamazsin.

4 seneyi devirdik defalarca moskovaya gittik ailesinin yanina onlarda tek bir dusunce var sadakat!

Bahsettigim parali askerler degil gercekten evlilik yolundaki iliskiler.

• benim fikrim birçok kez rusyaya gittim ,rus kadını türkiye en ucuza en koly bulacagınız en güzel kadın tüpidir ve en bol olanıdır ikicisi delikleri çok dar ,şimdi türkler hollandalı belçikalı ,italyan hatun bulsalar bol miktarda begenmiyeceklermi sadece ruslar bol,parayla kolay satın alınabilen,parasını alınca hertürlü hanzoyla rahatca birlikte olabilen ,kadın tipidir

1|1
    0|1
  • Ruslardaa sakal bıyık sorunu yokk bacaklar vucut pürüzsüz boy varrr saç desen sarı gözler renklii daha ne olsunnnn:D

0|2
    1|0
  • rus kızları anlık yaşamak içindir namuslu ve bakire olanlar ise ömürlük olanlardırda o yüzden

2|1
    1|1
  • güzeller,seksiler ve en önemlisi özgür hissediyorlar. türk kızları gibi "elalem ne der?" mantığı ile hareket etmiyolar.

0|1
    0|0
  • Dünyalık yaşadıkları için..Hiç birşeyden korkuları yook..Ve Özellikle kendilerini seksten geri çekmiyorlar hiçbir zaman.

0|1
    1|0
  • Benim ilgimi çeken ilk şey göz rengidir. 1.tercihim yeşil olmakla birlikte renki gözler beni hep kendine çekmiştir.Rus kızlardakii çekicilikte renki gözleri.Düzgün vücutlarıda yabana atılmaz tabi.

0|1
    1|0
  • Taş gibiler :(88

0|3
    1|0
  • Kız gibi kızlar diye.Rusyada erkeklerin çoğu sevgililerini sahiplenmez değer göstermez kıskanmaz. Rus bir kıza bu dediklerimden birini yapın köleniz bile olur siz maymuna benzeseniz bile.

0|2
    1|0
  • kendimi bu konuda yetkili görmüyorum ama... herkes yazsın ..rusyada 4 yıldır aralıksız yaşayan biri olarak tekrar ben yazacağım...belki karşınızdaki bu egitimsiz adamı biri okur ve önyargıları degişir..

0|0
    0|0
  • sanırım yaratılış sırasında o ırka biraz torpil geçilmiş. hiç birşey esirgenmemiş:):) bol bol kullanılmış

0|1
    0|0
  • hanfendi rus kızları çok güzeller her yönden birde seksin incelikleririni biliyor erkeğin nelerden hoşlandığını çözmüşler

0|1
    1|0
  • niçin mi beğeniyoruz :) saçma bi soru olmuş..

0|2
    1|0
  • Genelleme yapma ..Sempatik bulurum ancak meraklısı değilimdir...Sen asıl İspanyol Kızlarından haber ver...kih..kih..kih..

0|0
    0|0
  • nazlanmıyorlar en büyük sebeb bu...

0|2
    1|0
    • Bn de bunu anlamiyorum mesela bnde nazlanmam nefret ederim gercekten sacma bisey ancak bakiyorum erkeklerin dusuncesi hep goster ama elletme dogrultusunda. Iste bu noktada kopus yasaniyor:D

• Ok :D ya da tam tersi , bakire tripleri disarilara yoneltir diyosun ki bunda hakli buluyorum:D elmas madeninden cikma sanan saf ayaina yatan kizlar arayislara sokuyor sonucta

• kaptın olayı sana pekiyi veriyorum. :)

• rus kızları zerre kadar ilgimi çekmiyor Türk kızı her zaman için favorimdir !

1|0
    0|1
  • 1.kadın üstü bir varlık oldukları için

2.her an sevişmeye hazır oldukları için

3.çantalarında daima prezervatif taşıdıkları için

0|1
    2|1
  • türk kızları kadar cins ve nane değiller, işe odaklanıyolar :)

0|1
    1|0
  • Daha sexi ve güzel oldukları için olabilir.

1|0
    2|0
  • rusları sevmiyom..hepsi tu kaka onların

0|0
    0|0
  • Bu kadar bakire ve namuslu kızın çok nazlı olmaları türk erkeklerini çileden çıkarmaları, gösteripte vermemeleri olmasın sakın cevab... Ruslar modern seks mi istiyorsun gel kardeşim diyor ve kralını yapıyor. sizin gibi orasını burasını açıp da nazlanmıyorlar... He rusların da tabii ki namusluları var hepsini aynı kefeye koymayın...

0|1
    5|2
    • ne olacaktı ya herkez motormu olacaktı seni kınıyorum namus bu birader bu kadar hafife alma !

• biri namuslu rus mu dedi...:) onarın namus anlayışıyla bizimkini karıştırmayalım:)

• Nice kiz tanirim onu trafige kapali arkasi otoban! Bana enson namustan bahsedicek insanla oturup konusur got ederim! Namus bacak arasindaki amciktaki zar degildir! Onemli olan bedeninin bakire olmasi degil tuhunun orosbu olmamasidir !

• çünkü çok sıcak kanlı ve güzeller .onlarla sevişirken kana kana su içiyormuş gibi olurum

0|1
    3|0
    • Kana kana su icmek nedir yaadsdsadsds

• Bebeim mebeim nedir allaskina. Adam gibi soru soruyor bir hanfendi. Cevaba bak. Neyse

• sanane aslanım

• türk kızlarından çok fazla özellikleri var ondan

0|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• daha iyi veriyolar demekki:)))

2|8
    1|1
  • çok tezat bu erkekler ya.rus kızları gibi olsak her önümüze gelenle düşüp kalksak hadi onuda geçtim evlilik öncesi ilişki yaşasak bizden o... olmuyor.ama ruslar nazlanmadan veriyolarmış o yüzden seviyolarmış.muhabbete bak sieeee

2|1
    0|1
    • Iste bnde orda bi anlayamadim. Bnce tum turk kizlari evlilik oncesi iliski yasarsa bu sorun cozulcek haha bnce ozentilik. Bazi kizlar da italyan tutkunu ama italyan erkeklerinin cogu top ve gayet de cirkinler aslinda. Olusmus bi stereotip gidiyor boyle:D

• Vajinasi dar diyenler oldu:D cok guldum:D o olay kesinlikle endokrin bir durum. Eger karsinizdaki kiz adrenal bezleri sorunluysa , asiri sisman ya da zayifsa, vajinasi genis olabilir. Buna bakilirsa turk erkeklerinin de penis boyu abartiliyor. Ingilizlerin daha buyuk ornegin. Irksal ozellikler vs. Genellemeler biraz yanlis gibi, bn de sunu anlamiyorum bizim erkekler de dunyanin en kassiz erkegi grubuna girebilir. Ama iste genellememek lazim. Cikiyor bzen istisnalar:D:D

• bence tamamen özentilik.

• güzele baksınlar da güzele bakmayı marifet gibi algılamasınlar.sonuçta bakmak için bir çift göz yeterli.

0|0
    0|0
  • Guzel olduklari icin

0|0
    0|1
  • e çok güzeller. o yüzden.

0|2
    1|1
    • türk kızları kendilerini düşür rus kızları partnerini.

• Guzeller kiskanmayin

0|1
    0|0
Yükleniyor...