Kapat

Birlikte olamıyoruz, sebebi neden?

Sevgilimle deniyoruz fakat ham vajinası çok dar doğru pozisyonu bulmakda zorlanıyoruz hem kendini biraz kasıyor işimiz zorlaşıyor.Tam vajinayı bulup giriyorum bağırıyor çığlık atıyor korkuyorum.Penisim 15 cm çevresi 14 cm.Standart boyutlarda anlayamadım.Bakire henüz bidaha denediğimizde nasıl yapayım nasıl deneyelim ne önerirsiniz?

Güncellemeler:
Vajina çevresinde penisimi gezdirirken vajinanın girişini hissedemiyorum cidden çok dar.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım kız ıslanmıyor ondan sokamıyorsun dinemit bile denesen girmez o şekilde yapacaklarını sıralıyacam sonra geri gelip bana teşekkür edeceksin oke :)

1. kız ile önce ön sevişmeyi uzun tutacaksın öpüş okşa tahrik edici kelimeler kullan

2: bacak arası ile oyna (parmaklama ) en az 10 dk

3:arkadaşının vajinası illa ıslanacak ne kadar fazla ıslanırsa o kadar iyi

4:baktın ıslanmıyor kıza oral yap sen iyice ıslat

5:olurda ona hayır derse bebeyağı al 3/5tl bişeydir

hem kendininkine hemde kıza sür

6:bunları kıza yaparken kızın hayatı ile oynama 2dk zevk için kızı sakın kullanma hepimizin namusu değilmi

saygılar

0|1
    0|0
    • Öpüşüyoruz tahrik oluyoruz oynuyorum dokunuyorum oralda yapıyoruz . ve kayganlaştırıcı da kullandım ama kaçıyor korkuyor biraz acıyacak diye. Hayatı ile oynamıyorum mantıklı yetişkin bireyleriz. Tam yapacakken giriş esnasında kaçıyor korkuyor.

• bebeyagi subazli degildir.alicinin ayarlariyla oynamayin..

• usta konuştu :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• neden evlenmeyi beklemiyor yatmadan sizinle?

evlenin en doğrusu o zaman olur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ön sevişme orale hazırlaman lazım kızı. Zaten bir dk dan sonra kendi yalvarcak girmen içın partnerinin vucudunu tanı önce olay sende bitiyor

0|0
    0|0
  • Önsevişmeyi uzun tutup iyice ıslatıyor musun?

0|0
    0|0
    • Kendini kastığı için ıslanmıyor sevgilim.Kayganlaştırıcı almıştık tam giriyorum aşırı çığlık attı geri çekildim.

• Yapıyorum zevk aldığını biliyorum ama heralde birlikteliğin verdi bir psikolojik korku var akıntısı olmuyor.Ama onu yavaş yavaş üstünden atıyo gibi.

• Bakireyse çekinir ilklerde.

• etrafı 14 cm . ilk sevişme için biraz kalın bence . ama tek başına bir sebep değil bu . iyi hazırlarsan kızı oral felan yaparsan aceleci olmazsan olur bu iş :D

0|0
    0|0
    • Islanmıyor işte kastığı için kasmasa zaten girişi yapsak bekaretten sonra vajinada daha açılır diye düşünüyorum.

• Onun canı yanmasın bana yeter.Ben onu kendimden çok düşünüyorum zevk için de yapmıyorum bunu

• o zaman rahat ol her şey güzel olacak . ama sabırlı ol . illa bundan sonraki ilk denemede olacak die şartlandırma kendini . kızı konuşmalarınla da kıvamana getirebilirsin . onun canını yakmak istemediğini onu düşündüğünü belli et .

• Sıcak bir ön sevişmeden sonra belirli ıslaklıgı sagladıgında giriş zor olmayacaktır.

0|0
    0|0
    • Kendini kastığı için ıslanmıyor.Başka zaman ortam sevişmeye müsait değilken ıslanıyor ama başbaşayken ıslanmıyor kasıyor kendini.

• Yapmamanızı tavsiye ederim. Anlık zevk ugruna başınız yanabilir. Ama ileride evlendiğinde bu bilgi lazım olur diye söylüyorum. Yeterli ıslaklıgı sagladıgında vajina girişinde ilk önce yavaş yavaş ilerlet ve geri çek. Ucu girip çıksın bir süre. Alıştığını hissettiğin anda anlık bir gayretle sok ve hiç kımıldatma. Partnerinin kendini toparladıgını anladıgında yavaşça hareketlere başlayabilirsin.

• Evleneceğim insanla yapıyorum bunu.Bi anlık yaptığımda sağa sola kıvranıyor kaçıyor ondan korkuyorum.Canının yanmasını hiç istemiyorum.

Yükleniyor...