Bir türlü ilişkiye giremiyorum, ne yapmalıyım?

Ben 23 yaşında nişanlı bir gencim nişanlımla 2 yıldır beraberiz ve mayıs ayında düğünümüz var.Nişanlımla 6 ay kadar önce ilk kez ilişkiye girdim ve bir sorun yaşamadım ama ondan sonraki sevişmelerimde bir türlü başarılı olamadım en son bu gün seviştim ama nişanlıma karşı mahçup oldum sorunum erken boşalma penisim yeterince sertleşmiyor ve vajinaya girer girmez boşalma oluyor nişanlım bu gün bana oldukça imalı sözler söyledi çok utanıyorum ne yapmalıyım bana yardımcı olursanız sevinirim

Güncellemeler:
ben beyaz tenliyim vücudumda tüysüz sakalım da çok seyrek biraz kadınsı yapım var denebilir.bu durum beni rahatsız etmiyor çünkü ben nişanlıma karşı seks konusunda istekli ve arzuluyum menimde bol çıkıyor tek sorunum bu bahsettiğim sorun

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• İleri derecede erken boşalma sorunun var.Girer girmez boşaldığını söylemişsin çünkü.En çok rastlanan cinsel işlev bozukluklarından birisi.Uzman bir cinsel terapistten terapi alarak nişanlınla birlikte sorundan rahatça kurtulabilirsin.tek çözüm terapi çünkü.Tedavisi için bilgi link

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Heyecandır..

0|0
    0|0
  • nişanlın bu konuda baya tecrübeli anlaşılan. Hiç hoş değil tavrı.

Ürolog olmadı cinsel ürünler kullan. Bunu dert etme sadece çareleri değerlendir.

0|0
    1|0
    • nişanlım 18 yaşında benden önce bir ilişkisi falan yok ilk benle ilişkiye girdi bekaretini bana verdi ve ben onu çok seviyorum

• Nasıl anlayışsız birşeymiş o öyle tecrübeli istiyorsa başkasına bakıcak başkasının oyuncağı ile oynucak.

0|0
    0|0
    • nişanlımın bensen önce bir ilişkisi falan yok ilk benle ilişkiye girdi 6 aydan beri bir türlü başarılı olamayınca imalı tavırlarını normal karşılıyorum

• ürologa git

0|0
    0|0
  • ben nişanlımda da benzeri problem var tartışıoduk ama artık alttan alıyorum hayatımda olmasına şükrediyorum en azndan sağlığı yernde.. onun da bu aralar sürekli dalağı batıyo eskiden olsa mutlu olamadım diye ağlardım oysa şimdi gayett sarılıp uyuyorum yanında

0|0
    0|0
    • senin nişanlında bu sorun devam ediyomu

• peki senin nişanlın kıllı olsa hoşlanırmıydın

• ya bn seviorum olsa nolur olmasa nolur ama bu hali daha hoş

Erkekler Ne Diyor 12

• zamanla duzelecektır. bıraz tecrube kazanman lazım. ama o tecrubeyı nısanlınla kazanmasan daha az rezıl olursun. cunku bu ıslerde ılk ızlenımler cok onemlıdır. gıt bır rus falan hatun dusur. onla tecrube kazan. evlenecegın hatun senı ıyı sevısıyor olarak hatırlasın.

0|0
    0|0
  • zamanla alışırsın, ejakülasyonu öğrenirsin.

ikinci ereksiyonu sağlayabiliyorsan, 1ncisini sıralama turu kabul edebilirsin.

vajinayı ve sağ elini kutsamaktan vazgeç. kafanda boşalmak veya boşalmamak gibi bir düşünce olmasın, iki seven tenin kavuşması, olaya böyle bak. bir de, ergenken guiness gözlemcisi eşliğinde yapılan mastürbasyonlar vardır, o alışkanlıklardan kurtul.

olmadı, bir yardım al.

1|0
    0|0
  • 2 yıl olmuş be ağabi adam önceden başlar şu işe ...

kafana takma düzenli olduğu sürece sorun çözülecektir ..

0|0
    0|0
  • dostum ,tecrübeli bir abin olrak bunu srun yapma,derim nişanlında bilğisiz tabiki bukonuda tecrübeli olsa öyle imalı konuşmaz,sadece sevişmelerinizi aceleye getirmeyin,rahat ortamlar secin inan bana evlenince ,bunların hepsi düzelece ve gülerek hatırlayacaksın,önsevişmeyi uzun tursanız iyi olur ,sabah sertleşmesi oluyorsa ,sorun yok demektir

0|0
    0|0
  • erken boşalma tamamen psikolojik bir olay ilişki sırasında sadece sexe odaklanmak beraberinde erken boşalmayı getiriyor ilişki sırasında başka olumsuz şeyler düşünsen boşalma süresini uzatabilirsin

0|0
    0|0
  • İlaç içip ilişkiye girmewyi dene bide

0|0
    0|0
  • boynuzlanma potansiyelin yüksek bir doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • türk kadını bayılır kılsız erkege,zamanla düzelece merak etme

0|0
    0|0
  • ilişki olmadan bi 30 dakka önce 31 çek

0|0
    0|0
  • bende de oluyodu utanıyodum baya. ama zamanla sure uzadı duzenli bi cinsel hayatın olunca duzelir. şimdi resmen ayarlayabiliyorum zamanını eşimle aynı ana denk getiriyorum ve mukemmel oluyo. merak etme gercekten senin gibi dusunuyodum.

0|0
    0|0
  • Zamanla alışırsınız , panik yapma :)

0|0
    0|0
  • ne gbi inmalı sözler söyledi ki nişanlın

0|0
    0|0
    • benim vücudumda kıl tüy falan yok bunu ima ederek erkekliğin zayıf olabilir falan dedi

• alakası yok. kıl tüy olanında bu tür sorunları olabiliyor. moralini bozma. bir üroloğa gidip organik bi rahatsızlığın olup olmadığını öğren, testesteron seviyeni ölçtür.

Yükleniyor...